Şimdi Ara

Özyeğinde okuyan var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
3.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yardımcı olabilirim
  • -Airbus- kullanıcısına yanıt
    Pilotaj mı okuyorsunuz hocam
    Trace ve placement sınavı hakkında bilgi verebilir misiniz
  • Up
  • bindokuzyüzyirmiüç kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/wZkkcfZDWIE
  • Eyv hocam. Çok yardımcı oldu video.
    hangi bölüme gidiyorsunuz hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gegehthtvsshas -- 3 Ağustos 2019; 17:16:45 >
  • Daha gitmiyorum. Bakalım tercih sonuçları açıklanırsa burası büyük ihtimal olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altiyedisekiz

Pilotaj mı okuyorsunuz hocam
    Havacılık Yönetimindeyim
    Hazırlık zor muydu??
    Hayırlı olsun hangi bölüm hocam
  • İronBow34 kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam . Bil.Müh.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bindokuzyüzyirmiüç

Daha gitmiyorum. Bakalım tercih sonuçları açıklanırsa burası büyük ihtimal olacak.
    Eğer videoda cevabını bulamadığın bir sorun varsa sorabilirsin dostum :)
    Videoda herkes hazırlık zor demiş o kadar zor mu yav
  • quote:

Hazırlık zor muydu??
    Tamamen ne kadar çalıştığına ve ingilizce ile ne kadar iç içe olduğuna bağlı. En büyük zorluk derslere devam bence. Derslerine düzenli bir şekilde devam edersen, (haftanın 3 günü sabah 8.40 da ders başlıyor, geri kalan 2 gün 12.45 de başlıyor) sabahları aman kim gidecek tembelliğini aşarsan hazırlık kolay. Çünkü derslerde sürekli dönem sonlarında olacağın sınavın aynı alıştırmasını yapıyorsun ve bir süre sonra her şeyi ezberliyorsun. Ben genellikle ciddi çalışmaya sınavdan 1 hafta önce başlardım ve onun dışında bir çalışmam olmazdı. 3 kur var, baştan A2 ye kalmamak lazım. A2 ye kalanlar şu an yaz okulunda ve sıcaktan hiçbir şey yapmak istemediklerini söylüyorlar. O yüzden B1 den başlamak en iyisi.
    Yurtta mı kalıyorsunuz hocam
  • quote:

Yurtta mı kalıyorsunuz hocam
    Evet yurtta kalıyorum.
    Hocam memnun musun peki? Kaç kişilik odada kalıyorsunuz? Her odada banyo var mı yoksa banyolar oda dışında ortak mı kullanılıyor? Yurtlar fakültelere ne kadar uzaklıkta?
  • quote:

Hocam memnun musun peki? Kaç kişilik odada kalıyorsunuz? Her odada banyo var mı yoksa banyolar oda dışında ortak mı kullanılıyor? Yurtlar fakültelere ne kadar uzaklıkta?
    Yurtlardan genel olarak memnunum. İki kişilik odada kalıyorum ama odalar alman tipi. Oda içinde oda var, yani benim yatağım çalışma masam dolabım kendime ait bir odada. Banyo küçük mutfak tv vs diğer arkadaşımla ortak alanda. Minik bir daire gibi düşünebilirsin. Yurtlar fakültelere yürüyerek 5 dakika. Kampüs sınırlarının içinde yani yurtlar.

Bu saydığımdan farklı normal kyk yurdu gibi yurt da var yurt 1-2-3 diye geçiyor. Onların fiyatları tabiki daha makul oluyor 2-3-4 kişiyle ortak kaldığın için.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.