Şimdi Ara

Özel plaka fiyatı nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben 06 Mustafa Çoban 06 diye plaka alacağım mesela bunun masrafı nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzman Doktor u da ekleyin parasını vermişken

veya Prof doktor olarak alın seneye de giyersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rockabye -- 3 Mayıs 2017; 12:58:16 >
  • Rockabye R kullanıcısına yanıt
    Ne alaka güzelce bir soru sorduk sadece

• Adam sağlam trol

• Plakaların fiyatları standarttır. Özel plaka istediğinizde emniyet sizden bir miktar bağış alır. Bu rakam ilden ile değişiyor sanırım. 5 bini gözden çıkartın derim. Daha azı olabilir ama kafanızda bu rakam çıkacak gibi düşünün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: urugakhina

Plakaların fiyatları standarttır. Özel plaka istediğinizde emniyet sizden bir miktar bağış alır. Bu rakam ilden ile değişiyor sanırım. 5 bini gözden çıkartın derim. Daha azı olabilir ama kafanızda bu rakam çıkacak gibi düşünün.

İsim soyad yazdırmakla 2 harfli istek plaka aynı şey değildir . Her yıl parasını ödüyorsun yıllık mtv öder gibi
    https://forum.donanimhaber.com/isim-soyisim-plaka-almak--44650638

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rockabye -- 3 Mayıs 2017; 13:23:24 >
  • Ankara Emniyetini ararsanız takribi fiyat veririler, sizin istediğiniz plakayı Ankara'da sayılı adam kullanıyor, araç sağlığı için ben olsam yaptırmam, 06mst06 vs hem daha uygun fiyatlı hem de daha az dikkat çekici olur. Şahsen ben adını aracına yazan adama "Allahın krosu" gözüyle bakar, o nispette muamele ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockabye

Uzman Doktor u da ekleyin parasını vermişken

Hocam bu arkadaş meslek liseli. Aklınca ego kasıyor burada

Daha geçenlerde, nick değiştirmeden önce "17 yaşındaki kuzenimle evlenmek istiyorum" diye konu açıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cezalandırıcı2006 -- 3 Mayıs 2017; 15:49:0 >
  • Yeni neslin ciddi psikolojik sorunları var. Arkadaş bir insan neden bu kadar uğraşır trollük yapmak için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brskcr

Yeni neslin ciddi psikolojik sorunları var. Arkadaş bir insan neden bu kadar uğraşır trollük yapmak için?

Amaçları."İlgi çekmek sonra ne yaparlarsa yapsınlar beni"

Çabaları.

Moueson daha sağlam trollüyor.

• Plaka değişikliği talebinde bulundum notere, ankara plaka tahsisin sitesinden baktım şu an sadece F serisi plakalar mevcut, bende F serisi almak istemiyorum,

Misal 06 U .... tarzı bi plaka almak istesem bağış yapmam gerekir mi ? Gerekirse işlemler nasıl oluyor nereye başvurmam lazım ?

Ankarada olup bu işi bilen arkadaşlar varsa yazabilirse memnun olurum.

Teşekkürler.

• hiç düşündün mü nereye sığdıracaksın o plakayı
  • urugakhina U kullanıcısına yanıt
    Efendim merhabalar, 06 KE 1994 gibi bir plakayı ben kolaylıkla yaptırabilir miyim? Kaç bin isterler benden? Yıllık vergisi olduğu doğrumudur? KE' nin verdiği yerlerde ikametgah etmekteyim tam şansıma :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cezalandırıcı2006

quote:

Orijinalden alıntı: Rockabye

Uzman Doktor u da ekleyin parasını vermişken

Hocam bu arkadaş meslek liseli. Aklınca ego kasıyor burada

Daha geçenlerde, nick değiştirmeden önce "17 yaşındaki kuzenimle evlenmek istiyorum" diye konu açıyordu

Adminlerin eline sağlık.

Saygılar.

• yeri gelmişken benimde bir sorum olacak,
    standart harf ve rakamları bozmayacak şekilde özel plaka nasıl alınıyor ve ücreti ne kadar?
    mesela trafikte 34 ALP 34 veya 34 SUS 01 hatta 34 UZA diye plaka bile gördüm.
    bu plakaları nasıl alıyorlar arabayı alırken mi ayarlanıyor yoksa sonradan plaka değiştirilebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sssemih24

yeri gelmişken benimde bir sorum olacak,
    standart harf ve rakamları bozmayacak şekilde özel plaka nasıl alınıyor ve ücreti ne kadar?
    mesela trafikte 34 ALP 34 veya 34 SUS 01 hatta 34 UZA diye plaka bile gördüm.
    bu plakaları nasıl alıyorlar arabayı alırken mi ayarlanıyor yoksa sonradan plaka değiştirilebilir mi?

plaka değişimi için başka bir ilin ikametgahına gitmeniz gerekiyor, gitmezseniz beğenmedim plakayı değiştirmek istiyorum diyerek plaka değiştirilemiyor. ya da satışı başka birine verip geri almanız gerekiyor.

ücreti aldığınız plakanın emniyetinde yetkili bir memur belirliyor ve size makbuz kesiyor. bağış adı altında sistemden plaka satın alabiliyorsunuz.
  • Özel plaka nasıl alınır adamlar anlatmış, google de arama yaparak ilk sıradan ulaşılabilir. hala neden alamıyorsunuz anlamadım. Birileri de google de 82 plaka diye arıyor yine Google trendlerde yerini almış arama. Hayırlısı olsun bakalım.

• Hüsnü Çoban daha iyi durur, öyle alın

• 2019 yılının mart ayında, Ankara'da 06 GS ... plaka aldım. Emniyete bağış yapılıyor. İle göre, plakadaki harf rakam sayısına göre(örn. 06 SU 4975 daha ucuz 06 ALP 147 daha pahalı) talebe göre ( ATA, TR GS, FB, BJK vs)istenen bağış miktarı değişiyor. Ben GS plaka için 2000 tl vermiştim o zaman. Memurla tatlı bir sohbet ediyorsunuz, çay ikram ediyorlar, harfin haricinde rakam olarak nasıl olsun diye soruyorlar(mesela varsa GS 333 olsun yoksa ne bileyim GS 111 olsun falan gibi) aradığınız rakam yoksa en yakın rakamları söylüyorlar. Bu kadar.

• Galathian G kullanıcısına yanıt
    Bunu öğrendiğim iyi oldu plakam gs benden önceki sahibi almış özel olarak:) satarken 3 bin daha ekleyim fiyata :)))))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.