Şimdi Ara

oyunlar için ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • örnegin need for speed carbon oyunu için asgari ekran kartı ne olmalıdır , ram ve işlemci hızı işin içine giriyormu ? bir arkadaşa diz üstü alacagızda fiyatlar malum ve fiyatlar ucuuz olanlar genellikle ekran kartı 128 olanlar bu ekran kartları oyunlardda ne derece sorun yaratır bilgilendirirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maradona83 -- 20 Mart 2008; 18:23:43 >

• BEN CARBONU FX5200 LA BİTİRDİM YANİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gemres -- 20 Mart 2008; 18:38:48 >
  • need fr speed carbon örnegini vermemin sebebi ileri grafik boyutlarına sahip olması veya ben öle ddüşünüyorum o zaman 128 ekran kartı işimizi görürü demek mi oluyor
  • hiç cvp yazan olmuyor aydınlanamadık
  • quote:

Orjinalden alıntı: maradona83

hiç cvp yazan olmuyor aydınlanamadık

o oyun ıcın yeterlı olabılır ama cod 4 gıbı bı oyunu calıstıramassın.calıssa bıle cok kasar
  • Bende de FX5200 ekran kartı var.Bende carbonu sorunsuz oynadım.Ama günümüz oyunlarında artık yeterli değil.Oyun istiyorsan masaüstü alsan daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysfbkrcn -- 21 Mart 2008; 0:16:47 >
  • Sana göre önerebileceğim Ati X1650 olabilir. İncele , hoşuna gideceğini düşünüyorum. Fiyat olarakta ucuz. Ayrıca " Bellek " sadece çözünürlüğe etki eder. Kaldiki ben 5-6 sene önce 64Mb lık X kartının , 128Mb lık Y kartından daha iyi performans aldığını bizzat gördüm. İşlemci hızlarına , shader modeline bakarak zaten bir ekran kartının özelliğini kendin görebilirsin.
  • x 1650 alt giiş seviyesinde iyi 1 kart
  • quote:

Orjinalden alıntı: maradona83

hiç cvp yazan olmuyor aydınlanamadık

Ne istediğin konusunda daha spesifik olursan daha çok yanıt alabilirsin. Hangi oyunları oynıycan, hangi çözünürlükte, aa ve af açacan mı, bütçen ne kadar? Mevzu ekran kartı olunca detay çok
  • FX5200 Pixel Shader:2.0 ve günümüzdeki oyunlar ( Örn: COd4 ) Pixel Shader 3.0

Bu nedenle Cod4 ü açamadım bile ve kartımı değiştirdim

Günümüz oyunlarını düşük veya orta seviyede oynamak için en ideal kart bence x1650 pro
  • şimdi alıcaksan directx10 destekli al sonra ağlarsın :)
  • Sistem güncelliyim diyorum , işin içinden çıkılmıyo ya ... Yeni çıkan ekran kartı alcaz, işlemci düşük, işlemci yükseltelim desek anakart desteklemicek, pff
  • laptop ile oyun oynamak için çok paraya laptop almak lazim(alienware in laptoplari mesela). tabi oyundan kastimiz adam gibi bir hobi olarak oyunculuk ise. yoksa mecburen desktop alinacak demektir.
  • yazılanlar için sagolun biraz aydınlandık sayılır , aslında arkadaşıma alıcaz illaki dizüstü istiyor 1000 1300 cıvarı , oynuyacagı cokta ileri oyunlar degil orta seviye diyim artık piyasaya bakacagız bakalım
  • monter lara bak laptopları güzel istediğin parçaları koydurabiliyon fiyatları daha uygun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.