Şimdi Ara

OyunculaR Buraya KlavyeleR KapışıyoR...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.ergodex.com/mainpage.htm

ergodexi kullanıyorum çok memnunum inanılmaz... ancak wolfclawda aşırı hoşuma gitti. hem klavye çözümü hemde fps oyuncuları ve birazda stratejicilerin hoşuna gidecek. fiyatlar biraz uç nokta ama iş oyuna gelince çok şey farkettiriyo. bunlar daha türkiyede yok diye biliyorum ancak yurt dışından geliyodur. hadi bakalım oyunu iyi oynarım diyen oyuncular bırakın artık klasik 4 tuşa basınca kilitlenen klasik klavyeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi santanio -- 5 Ağustos 2005, 22:53:54 >

• ergodex görüntü olarak wolfclaw kadar güzel değil. fiyatları ne bunların santanio merak ettim

Edit yanlış yazmışım wolfclaw çok güzel ergodex direk adliyedeki daktilolara benziyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taliban -- 7 Ağustos 2005, 1:51:42 >
  • wolfclaw çok hoşuma gitti
  • İkiside işe yaramaz be ben beğenmedim valla
  • ben cok begendım tam benlık fıyatı ne kadar acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: taliban

ergodex görüntü olarak wolfclaw kadar güzel değil. fiyatları ne bunların santanio merak ettim
    eski tip daktilolara benziyor o ergodex komik gözüküyor
  • ergodex 150 dolar. wolfclaw ise 60 € küsür. ergodex bana bir arkadaştan hediye diyebilirim. 100 dolara fuardan almış birkaçtane ve sağolsun brini bana vermişti aynı fiyattan. görüntüsüne çirkin diyosunuz eyvallah ama tuşları wireless kablosuz haberleşiyo ve tuşlarda pil gibi bişide yok. tabletin üstünde istediğin yere yapıştırıp tuşları kendin istediğin resmi yapıştırıyosun sonra. programı ile istediğin gibi programlıoyusun. inanılmaz makro yeteneği var. mesela 5 tane tuşunu counterda silah alma çeşitleri için ayırırsın. tektuşla sabit aldığın silahlar vardır. bombanı silahını ve armorunu alabiliyosun. 2-3 saniyede basabiliceğin 5-10 tuşa 0 sn de basıyo. işin asıl can alıcı kısmı tuşları istediğin gibi koy elimin duruş şekline göre w a s d yi ayarladım hatta aşağıda resimdeki benim şu an kullandığımın görüntüsü tabletin arasına resim koyup birnebze çirkin tablet görüntüsü toparlanabiliyo (önceden çektiğim resimler o mouse oyle hepsinde gösterdiğime bakmayın. amma övdüm ergodexi yaa. ama gerçekten karizma olarak wolfclaw çookk daha güzel. teknik özelliklerini bilmiyorum ama normal klavye gibidir en kötü ihtimal 3.parti yazılımla yine makro yapılır......

• quote:

Orjinalden alıntı: ardent_boy

wolfclaw çok hoşuma gitti

+1
  • hiç bir işe yaramaz böyle karmaşık şeyler ama hediye olarak kabul edebilirim
  • GÜZEL BEN BEYENDİM ŞAHSEN KULLANABİLMEKL İSTERDİM
  • santanio aşmışsın sen ya ztn mouse fln mouse pad dünya paradır bide fiyatları yazsanız benim wolf hoşuma gitti.
  • MS Natural Keyboard un ustune tanimam.
  • everest in CoD ve CS klavyelerini gördümnüz mü ?
  • wolfclaw çok hoşuma gitti.ama biraz tuzlu
  • süperrrr yaaaaa
  • Ergodex te tuşların vantuzları oynama yapmıyor mu peki ? Yoksa sabit yapışkanlı mı onlar ??speed, haberini yapmıştı onun..
  • everestin bi kaç resmini koyabilirmisin acharad?
  • quote:

Orjinalden alıntı: killnOd

MS Natural Keyboard un ustune tanimam.

+1
  • Çok iddialı bişey değil gerçi..

Ama hoş duruyor.

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=2738&productid=bd45433

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acharad -- 6 Ağustos 2005, 15:11:42 >
  • ilginç ilk defa görüyorum her neyse ama mause bittim..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.