Şimdi Ara

Vestel TV nin ekran ayar şifresi? Bulundu:)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
26.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vestel 72Q bir TV aldım. Ekranın altındaki parlaklık olduğu için servisi aradım. Servisten elamanlar geldi, ve kumandaya bir sifre girerek normalde gözükmeyen bir ayar ekranı geldi. Bilgisayar ekranlarındaki ayarlar vardı. Elemanlar sifreyi söylemedi. Ya kurcalayıp bozarız diye yada işimiz düşünce yine onları arayalım diye. Neyse; ince ayarlamaları yapmak için bu şifreye ihtiyacım var. Bir şekilde bu şifreyi bilen varsa yada öğrenebilcek bir arkadas çok memnun olacağım. şimdiden tesekkürler...

• Seni çakal seni ben bilmiyorum bilseydim söylerdim...:)))
  • böle birşeyin varlığından yeni haberdar oldum walla???[frndsp]
  • sen vestel almakla hata etmişsin :))
  • Nereden öğrenebiliriz? fikri olan var mı?
  • Dostum.Bende siemens fs70 miydi neydi o var 4 sene oldu alalı. bende senin gibi meraklandım. aradım ve buldum. tek tek. zaten 3 haneli oldugundan pekte zor olmadı. sende dene bence. televizyon basında reklamların bitmesini beklerken denemistim. Ayarlar müthiş. sanki bir dijital monitörü ayarlar gibi karenin oturusunu ayarlayabiliyorsun. tüp voltajlarını bile değiştirebiliyorsun. ama yanlış bir şey televizyona zarar verebilir. Bu arada siemens için şifre "082"
  • İki yöntem biliyorum, umarım biri işe yarar. TV'yi açarken TV'nin üstündeki p+ ve p- tuşlarına basılı tutarak aç (tv'nin üstündeki tuşlar, kumandadaki değil).
    İkincisi de, tv açıkken menü tuşuna basıp sırasıyla 4-7-2-5 tuşla, servis menüsü açılır inşallah
  • Peki philipsler için durum ne biliomusunuz???
  • çook tesekkürler arkadasım, 4725 işe yaradı. ilgi için herkese tesekkür
  • Vay be, siz yakında TV'yide overclock edersiniz.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by AkRaeP</i>
    <br />Peki philipsler için durum ne biliomusunuz???
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

http://home.tiscali.nl/m.majoor/tv__matchline_service_mode.htm

Doyurucu bilgiler var

• Arkadaşlar vestel uydu alıcıları içinde bu ekran şifresi master code yani unuttuğunuz menü şifresini açabiliyorsunuz

4725

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KıZıLBAŞ19 -- 2 Haziran 2021; 0:56:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17 Yıllık Hort, bu bir rekor olabilir mi acaba, tebrikler @KıZıLBAŞ19 arkadaş  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.