Şimdi Ara

Oyuncu Ekipmanları(MOUSE) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
388
Cevap
2
Favori
54.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G5 v2 ve G9'u da liste incelenmiş olarak görmek isteriz.
  • G5 zaten var incelemeler arasında v2 extra olarak bir tuş ve üstündeki deri kılıf farkı var.
    G9 incelemesinide G9 alır almaz senin için yapıcam :D
  • Sağolasın. Bende 1-2 gün içerisinde G5 v2 almayı düşünüyorum. Bakalım gelsin perşembe günü.
  • Elimde satılık var düşünürsen cok temizdir
  • Gamer/Oyuncu kulaklığı bazında yeni bir ürün daha satılmaya başlamış arkadaşlar, inceleme ilgi çekici.
    http://www.hardwaremania.com/inceleme/63-multimedia/161-sharkoon-x-tatic-digital-kulaklk.html

Oyuncu Ekipmanları(MOUSE)

Oyuncu Ekipmanları(MOUSE)

"Gelelim Sharkoon X-Tatic Digital'in performansına. Denemelerimizde PlayStation3'ü optik olarak sayısal amfiye bağladık ve 5.1 ses ile "Resident Evil" oynadık. Kulaklıkla oyun oynamak hele birde ses 5.1 kanal ise tamamen farklı bir deneyim. Etrafı rahatsız etme derdiniz olmadığı için volümüde dilediğiniz kadar açabiliyorsunuz. Yüksek volümde normalde fark edemediğiniz ses detaylarını karşınıza çıkartıyor. X-Tatic Digital'in oyun performansı oldukça tatminkar. Oyun sadece stereo ses bile verse Dolby Pro Logic moduna geçerek işleri daha eğlenceli bir hale getirebiliyorsunuz. Zaten oyuna daldığınızda ses pek umrunuzda da olmuyor, dilerseniz biraz da Dolby Digital DVD film performansına da bir göz atalım. Yine player olarak PlayStation 3 'ü kullandık. Film olarak Hellboy ve Xmen'i izledik. Hemen söyleyebiliriz ki kesinlikle Dolby Digital ses performansıda oldukça tatminkar. Biraz orta konuşma kanalının volümünü arttırınca güzel bir 5.1 deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Tabii ki sinemadaki gibi bir arka efekt kanalları performansı beklemek hata olur ancak X-Tatic Digital'in performansı tahminlerinizin çok ötesinde olacaktır."

• eee hani incelemeler hort oldu ama
  • öff rezillik bu hafta yapalım bari :)
  • gene yok
  • yok bunun devami gelmez herhelde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbob

yok bunun devami gelmez herhelde

hocam ya gelicek ama şubatta microsofun oyun klavyesini alayim kendime bi arada patlatıcam hepsini
  • Beyler Deathadder icin yardımınıza ihtiyacım var.
    Driver guncellemesı yaptıımda sitesinden driveri pc kuruyorum "aygıt bulunamadı"
    hatasını veriyor. Eski surumu yani (CD) ile gelen driveri kurmaya çalıştığımda yine aynı hatayı veriyor.
    Bu sorunu nasıl halledebılırım yardım edın ltfen..
  • Farklı bir USB dene önce.
  • Hocam kusura bakmayın hort oluyor ama, başka incelemeler istiyoruz.

Mesela Mouse Pad veya kulaklık incelemesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiplayanPatates

Hocam kusura bakmayın hort oluyor ama, başka incelemeler istiyoruz.

peki hocam emredersiniz ama başlıyorum bu hafta okulum bittiğine göre eldeki ürünlerden başlasam iyi olucak

• Mouse pad incelemesi ozellıkle steelseries padları olursa sevinirim.Oldukca fazla steelseries pad turu war ve fiyatları degısken anlayamadım gitti hangisi iyi hangısı kotu :S
  • arkadaşlar 747aldm.Bunun altındaki anti vib. tuşu yere oturtunca ses yapmıyo bende boşlukta gibi duruyo sanki çalışmıyo gibi.
  • ee hadi ama
  • güzel çalışma olmuş,teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: shanke

quote:

Orijinalden alıntı: ZiplayanPatates

Hocam kusura bakmayın hort oluyor ama, başka incelemeler istiyoruz.

peki hocam emredersiniz ama başlıyorum bu hafta okulum bittiğine göre eldeki ürünlerden başlasam iyi olucak

Kanka çok güzel başladık Neyse senden hayır gelmiyo artık başka arkadaşlar bu konuda ekipman incelemeleri yaparsa seviniriz.

• Sizinde tahmin edebileceğiniz gibi herkezin okul ve iş hayatı var böyle kolay olmuyor bu işler bir ekipman incelemesi için en az 1-2 saat lazım sizde anlayın.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.