Şimdi Ara

Oyuncu Ekipmanları(MOUSE) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
388
Cevap
2
Favori
54.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Çağdaş.

ben eyeQ kulanıyorum

oek performans alamazsın gibime geldi bütceni ayarlarsan eger fps vs türü oyunlara meraklıysan güzel bir mouse ayarlamaya calısırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16hakan16

quote:

ben eyeQ kulanıyorum

oek performans alamazsın gibime geldi bütceni ayarlarsan eger fps vs türü oyunlara meraklıysan güzel bir mouse ayarlamaya calısırım

40 tl yı geçmesın 45 50 tl de olur onlıne oyunlar oynuyorum savaş oyunları onerırsen mutlu olurum hızlı olsun
  • quote:

quote:

quote:

ben eyeQ kulanıyorum

40 tl yı geçmesın 45 50 tl de olur onlıne oyunlar oynuyorum savaş oyunları onerırsen mutlu olurum hızlı olsun

a4 tech x7 mouslere bakmanı öneririm eline oturan sekli vs si hosuna giden mouseyide almanı cünkü modeller arasında cok fazla özellik farkı yok
    biraz pahalı ama g300 ile g500 üde yani f/p canavarlarınada bakmanı tavsiye ederim

• hocam oyungezer dergisinde tüm oyun aletleri var
  • Cyborg R.A.T 7 harika ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheTimeLess

Cyborg R.A.T 7 harika ya

ele oturumu bas parmakla ates tusu güzel özellikler ama aydolan arkadasımız uzun süreli kullanımda mousenin yıprandıgını gecikmeye basladıgını bu nedenle pek memnun kalamdıgını söyledi
  • gerçek bir oyun faresi.
  • arkadaslar elimde g700 var ancak ben bu mouse genelde laptop ta kullandığım için mouse pad siz kullandım artık normal yüzeylerde algılamıyor bunu yaptırabileceğim teknik bir servis varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestylee

arkadaslar elimde g700 var ancak ben bu mouse genelde laptop ta kullandığım için mouse pad siz kullandım artık normal yüzeylerde algılamıyor bunu yaptırabileceğim teknik bir servis varmıdır ?

direk logitechle iletisime gec garanti konusunda en iyi firmalardan biridir belki yenisi 0 ı ile bile degistirirler 0 ıda gelince adam gibi bir mouse pad al
  • quote:

quote:

arkadaslar elimde g700 var ancak ben bu mouse genelde laptop ta kullandığım için mouse pad siz kullandım artık normal yüzeylerde algılamıyor bunu yaptırabileceğim teknik bir servis varmıdır ?

direk logitechle iletisime gec garanti konusunda en iyi firmalardan biridir belki yenisi 0 ı ile bile degistirirler 0 ıda gelince adam gibi bir mouse pad al

iletişime nereden geçebilirim bi yere falan mail mi atmam gerekiyor bana yardımcı olabilirseniz sevinirim kusura bakmayın bu konuda biraz bilgisizim..

• quote:

quote:

quote:

iletişime nereden geçebilirim bi yere falan mail mi atmam gerekiyor bana yardımcı olabilirseniz sevinirim kusura bakmayın bu konuda biraz bilgisizim..

ne demek garanti belgesindeki numaralar yada mail adreslerinden iletisime gec :)

• merabalar

BANA YARDIMCI olURSANIZ SEVİNİRİM

250 TL BÜTÇEM var SİZCE

Razer Naga Molten Edition MMOG Laser Gaming Mouse
    Logitech Wireless Gaming Mouse G700
    LOGITECH G9x Gaming Laser
    ROCCAT SAVU Mid-Size Hybrid Gaming Mouse

BU 4 ÜRÜNDEN HANGİSİNİ SEÇMELİYİM

ACİL YORUM BEkLİYORUM 1 GÜNÜM VAR ÇÜNKÜ YURDIŞINDAN GELECEK
  • quote:

Orijinalden alıntı: albay1947

merabalar

BANA YARDIMCI olURSANIZ SEVİNİRİM

250 TL BÜTÇEM var SİZCE

Razer Naga Molten Edition MMOG Laser Gaming Mouse
    Logitech Wireless Gaming Mouse G700
    LOGITECH G9x Gaming Laser
    ROCCAT SAVU Mid-Size Hybrid Gaming Mouse

BU 4 ÜRÜNDEN HANGİSİNİ SEÇMELİYİM

ACİL YORUM BEkLİYORUM 1 GÜNÜM VAR ÇÜNKÜ YURDIŞINDAN GELECEK

her türlü g700
  • neden acaba biraz açıklama yaparmısın neden naga degilde g700
  • quote:

Orijinalden alıntı: albay1947

neden acaba biraz açıklama yaparmısın neden naga degilde g700

razer artık eski razer degil malzeme kalitesi oldukca düstü herkes şikayetçi olmaya basladı g700 ün ele oturması bolca makronun istedigimiz zaman parmakların altında istemedgimiz zamanda sorunsuzca kullanabilecegimiz yerde olması gayet güzel sonrasında logitech zaten kaliteli bir marka g700 de cok kaliteli bir mouse

hı diyeceksin ki madem logitech kaliteli neden g9x degil cünkü : üstündeki kabın ilerte sorun yaratma durumunun olması cok makroya sahip olmaması ve g700 ün istendiginde kablosuz olarak kullanılabilmesi bunun baslıca nedenleri

neden roccat savu degil dersende roccat ürünlerinin zamanla gecikme vs yaptıgını söyleniyor zaten marka da tam olarak kalitesini kanıtlayamamıs bir marka ve bu mousede öyle o yüzden hic riske girmeye gerek yokki zaten g700 savudan daha iyi bir mouse

• YORUMUN İÇİN SAOL BENDE SANA KATILIYORUM DENEDİM GÖRDÜM BUGÜN VATANDA ERGONOMİ İŞLEVSELLİK VE KABLOSUZ KULANIM GERÇEKTEN ÇOK İYİ
  • gayet güzel
  • Bende SteelSeries Xai var memnunum mousedan dış görünüş çok sade fakat özellik ve kullanış bakımından çok rahat bi mouse fakat 1 yıl oldu alalı işte sol click 1 kere basıyorum 2 kere algılıyor neyden kaynaklı olabilir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpoflas111

Bende SteelSeries Xai var memnunum mousedan dış görünüş çok sade fakat özellik ve kullanış bakımından çok rahat bi mouse fakat 1 yıl oldu alalı işte sol click 1 kere basıyorum 2 kere algılıyor neyden kaynaklı olabilir acaba ?

valla cok yapıyorsa dogrudan garantiye neden olacagını buradan pek anlayamayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpoflas111

Bende SteelSeries Xai var memnunum mousedan dış görünüş çok sade fakat özellik ve kullanış bakımından çok rahat bi mouse fakat 1 yıl oldu alalı işte sol click 1 kere basıyorum 2 kere algılıyor neyden kaynaklı olabilir acaba ?

Mouse bozulmalarının 8/10'nı kapsıyordur herhalde bu problem. Benim de bozulan mouse'larımın arızası budur genelde. Uzun süre basmaktan dağılıyor sanırım..
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.