Şimdi Ara

Oyun Dünyasında Bu Hafta ( 16 Kasım) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
27.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: evo_4

Adamların telafuzunu yeren kişi daha Türkçe yazmayı bilmiyor ya ona deli oldum
    İngiliz aksağanı Yok saksağan

Sabah, sabah iyi güldüm ya.

• güzel inceleme olmuş
  • insanlarin turkce dilini elestirip ''nasil olsa anlasiliyor ama'' tezinizle celismeyin. yapmayin bunu kendinizle celismeyin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cursive -- 18 Kasım 2009; 14:08:15 >
  • kim ne derse desin kim nasil elestirse elistirsin

dh&bsc forever

bu arada lütfen yorum yazmadan önce empati yapalim
  • tanitim fena olmamis
    tellafuz a bircogu luzumsuz desede bence dogru okumak yanlis okumaktan daha kolay.

bidahaki videoda ozel isimlerin okunusuna bakarsa daha iyi olucak.
  • devamını bekliyoruz. güsel bir özet... teşekkürler.
  • Hayırlı olsun yeni köşeniz.Videoyu hazırlayanlara teşekkürler, gerçekten çok iyi bir olay olmuş.

Ayrıca telaffuz olayını abartmaya da gerek yok.
  • devamını bekliyoruz. güsel bir özet... teşekkürler.
  • Ellerini sağlık talha kardeş. Güzel bir inceleme olmuş; ama şunu belirtmek isterim ki; eğer profesyonel bir video incelemesi olmasını istiyorsan telaffuza dikkat et. Bazı yerlerde ciddi ve komik hatalar mevcut. Olabilir çok normal.

Birkaç arkadaş ana dilimiz falan değil demiş; ama eğer o dilide konuşuyorsan düzgün konuşmalısın. Aceleye geldi video gibi şeyler yazmayın. Aceleye geldi diye mi yanlış telaffuzlar mevcut ? Ben eleştiri yapmıyorum, öneride bulunuyorum. Yanlış anlaşılmasın.

Tekrar eline sağlık. Her hafta böyle video olsa çok güzel olur.
  • ya arkadaşın telafuzu komik ama burdaki yorumlar dahada komikleşmeye başladı :)

şimdi iki cephe oluşur böyle durumlarda ama aslında , bir cephe kendi kendine karşısına rakip çıkarmak için bunu yapar ve gerçekten komik olurlar

yaklaşımları şudur : "siz daha iyisini yapın" , "konumuz bumu kardeşim" , "çok bilmişlere kulak asmayın" , "bunlar zaten böyledir hiç bişe beğenmezler" , "çok güzel olmuş , yapamayanlar kıskanıyor" , "kolaymı lan bu işler" , "siz deneseniz altınıza edersiniz ooo" :)

işte böyle halbüki karşısında bir cephe yokken bu yaklaşımlar cephe oluşturur , x taraf sadece tümünü yada bir kısımını beğenmeyerek girmiştir olaya , y tarafın yapması gerkende eğer beğeniyolarsa beğendikleri şeyi belirtip ortamdan ayrılmaktır işte okadar basit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 19 Kasım 2009; 0:35:50 >

• modern warfayır iki
    İnceleme güzel xbox'ta coşku yine hat safhada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnan1905 -- 19 Kasım 2009; 0:45:39 >
  • telaffuzu benimde dikkatimi çekti ama yerden yere vurmaya gerek yok.
  • Ben çok beğendim videoyu. Gerek anlatımlarda vücut dilini kullanması, gerek metinleriyle oldukça iyi bir anlatım olmuş. Herkes kendine göre eleştirmekte serbest, yabancı oyunların telaffuzunu doğru bir şekilde yapmak her babayiğidin harcı değildir. Talha arkadaşımızın daha ilk videosu, bundan sonra telaffuzlar üzerinde biraz daha çalışarak çok çok iyi sonuçlar ortaya çıkartabilir.
  • vido gayet güzel akıcı 'da cok uyuz oldum king arthurdan bahsedilmemiş ulennnnn:)
  • BSC ilk yayına başladığı zaman dediğim tek kelime "Olmuş" çünkü katorilendirme ve istenilen içeriğe ulaşabilme çok kolay ve anlaşılabilir olmuş, ve başlıklar daki resim ve özet olyıda güzel birde video ile sunuma başlanmış bu da çok iyi düşünülmüş bir olay.
    BSC Tv 4ever
  • Millet telafuzlara takılmış.Arkadaşlar konu bu mu şimdi?Size bir hizmet sunuluyor sizin uğraştığınız şeye bakın.Ben de sizin gibi arkadaşları görünce eğlendim açıkçası.Teşekkür etmek,emeğe saygı duymak bu kadar zor mu anlamıyorum...
  • o telefuza dil uzatanlar birde kendileri sunsada izlesek gülmekten yarılsak...
  • helal olsun çocuga bakın oralara kadar çıkmış o yaşta sunum yapıyor sizde kıçınızı koyduğunuz yerden eleştiri herşeyin bir ilki ve acemiliği vardır yarın birğün o çocuk bomba gibi olur siz kafanızı yormayın hevesini kıröayın kardeşimizin küçükleri koruyun büyüklerede saygıyı unutmayın lütfen türk kültürüdür hatırlatayım dedim
  • Arkadaşlar Merhaba;

Bir kaçı dışında yaptığınız bütün eleştiriler için teşekkür ederim ve bu teşekkürde çok samimiyim. Aynı şekilde bana çok büyük yardımları dokunan, esas emeği geçen BSC ekibinde ki tüm arkadaşlarımada teşekkürler. Ben "olmayacak bu iş" dediğimde sen başarırsın diyen ve videonun tamamlanmasında çok ciddi destek veren Erdinç ve Ersine, video yayınlandıktan sonra gelen tüm eleştirilere rağmen desteğini çekmeyen Alkan ve İhsan'a çok teşekkür ederim. Ve tabii ki Gün abiye bana böyle bir fırsatı sunduğu ve güvendiği için.

Video tamamlandığında benimde içime sinmeyen pek çok yer vardı. Bu videoyu yaparken, her adımında eleştirileceğimi ve bir yerlerde bir hata olacağını biliyordum. Ancak sorulduğunda "yapamam" diyerek yazılı incelemelere devam etmek yerine, farklı birşeyler deneme çabası içerisinde olan Donanımhaber ve Bölümsonucanavarı ekibine yardım etmek amacı ile gerçektende yüreğimi koyarak yardımcı olmak amacı ile kabul ettim.

Kendi kişisel işimin dışında 1 günlük tatil günümde, çok kısa bir sürede tecrübesiz olarak, "ne olursa olsun" diyerek birşeyler yapmaya çalıştım. Yanlış anlaşılmasın; "vah yazıııık" gibi bir intiba bırakma çabası içerisinde değilim. Ne olursa olsun, böyle bir sorumluluğu üstlenirseniz en iyisini yapmak zorundasınız. Nihayetinde ben oraya BSC ekibinin bir temsilcisi olarak çıkıyorum. Bu kadar insanın ziyaret ettiği bir siteyi kişisel hatalarımla yıpratıyormuşum hissinin ağırlığını omuzlarımda hissettim. Baştada belirttiğim ve beni çok üzen bir kaç eleştiriden dolayı kendime çok kızdım. Kabul etmeyip böyle bir sorumluluğu almasaydım hiç bir sorun olmayacaktı ama kaçarak başarıya ulaşılmaz.

Ancak yapıcı eleştiriler, nerde hata yaptığımı ve "aslında şunu bi dahaki sefere böyle yaparsan daha başarılı olursun" diyenler bana diğer videolar için hem cesaret hem de moral verdi. Çünkü; eğer karşındaki kişiye bütün kalbin ve yeteneklerinle yardım etmeyi kabul edebiliyorsan, işte o zaman onu eleştirebilirsin, ancak o zaman eleştirme hakkına sahip olursun... Bu olumlu eleştiridir. . İnşallah bende eksiklerimi kapayarak tüm editör arkadaşlarımla birlikte, Türkiye'de "oyun" denen faktörü sadece yazılı değil görsel olarak daha da renklendireceğiz.

Lafı daha fazla uzatmadan bir noktaya daha değinmek istiyorum. Gerek videoda gerekse gerçek hayatta olduğumdan küçük gösteririm. Ancak açıklığa kavuşturmak gerekirse; 24 yaşımdayım.

Herkese iyi oyunlar, daha iyi videolarda görüşmek üzere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n0.pRobLem -- 21 Kasım 2009; 23:23:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: n0.pRobLem

Arkadaşlar Merhaba;

Bir kaçı dışında yaptığınız bütün eleştiriler için teşekkür ederim ve bu teşekkürde çok samimiyim. Video tamamlandığında benimde içime sinmeyen pek çok yer vardı. Bu videoyu yaparken, her adımında eleştirileceğimi ve bir yerlerde bir hata olacağını biliyordum. Ancak sorulduğunda "yapamam" diyerek yazılı incelemelere devam etmek yerine, farklı birşeyler deneme çabası içerisinde olan Donanımhaber ve Bölümsonucanavarı ekibine yardım etmek amacı ile gerçektende yüreğimi koyarak yardımcı olmak amacı ile kabul ettim.

Kendi kişisel işimin dışında 1 günlük tatil günümde, çok kısa bir sürede tecrübesiz olarak, "ne olursa olsun" diyerek birşeyler yapmaya çalıştım. Yanlış anlaşılmasın; "vah yazıııık" gibi bir intiba bırakma çabası içerisinde değilim. Ne olursa olsun, böyle bir sorumluluğu üstlenirseniz en iyisini yapmak zorundasınız. Nihayetinde ben oraya BSC ekibinin bir temsilcisi olarak çıkıyorum. Bu kadar insanın ziyaret ettiği bir siteyi kişisel hatalarımla yıpratıyormuşum hissinin ağırlığını omuzlarımda hissettim. Baştada belirttiğim ve beni çok üzen bir kaç eleştiriden dolayı kendime çok kızdım. Kabul etmeyip böyle bir sorumluluğu almasaydım hiç bir sorun olmayacaktı ama kaçarak başarıya ulaşılmaz.

Ancak yapıcı eleştiriler, nerde hata yaptığımı ve "aslında şunu bi dahaki sefere böyle yaparsan daha başarılı olursun" diyenler bana diğer videolar için hem cesaret hem de moral verdi. Çünkü; eğer karşındaki kişiye bütün kalbin ve yeteneklerinle yardım etmeyi kabul edebiliyorsan, işte o zaman onu eleştirebilirsin, ancak o zaman eleştirme hakkına sahip olursun... Bu olumlu eleştiridir. . İnşallah bende eksiklerimi kapayarak tüm editör arkadaşlarımla birlikte, Türkiye'de "oyun" denen faktörü sadece yazılı değil görsel olarak daha da renklendireceğiz.

Lafı daha fazla uzatmadan bir noktaya daha değinmek istiyorum. Gerek videoda gerekse gerçek hayatta olduğumdan küçük gösteririm. Ancak açıklığa kavuşturmak gerekirse; 24 yaşımdayım.

Herkese iyi oyunlar, daha iyi videolarda görüşmek üzere.

17-18 yaşında gibi gösteriyorsun TalhaAşırı şaşırdım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.