Şimdi Ara

Oynaması en zor hero?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
3.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu zamana kadar meepoyu hakkıyla oynayan 1 oyuncu gördüm sadece.Bana göre zor bi hero. Ayrı olarak visage ve cheni sayabilirim.

• Invoker çok pratik gerektirir.
  • invoker meepo bu 2 si bence oyunun en zor heroları ben meepo yu çok seviyorum oynamasını ama invoker oynayamadım korkudan
  • yanlış hatırlamıyosam 300e yakın maçım var.Daha bi kere invoker oynamadım senin gibi korkudan bi ara botlarla alışmak lazım.ama invokerın hakkını veren çok oyuncuya denk geldim.yazmadım o yüzden

@elzora666666
  • chen meepo gibi herolara alışmak baya zordur. Aksine invoker daha kolaydır 2-3 oyunda belli combolarına alışırsınız
  • invoker qwer df setiyle oynanıyorsa pek zor değil dota 1 de pek iyi oynayamıyorum mesela ama dota2 de oldukça rahat oynayabiliyorum.meepo her türlü zor ki karşına anında earthshaker çekiyorlar hatta bir keresinde deneyeyim diye botlara karşı girdim karşıma earthshaker sand king lich çekmişlerdi hele o lich ultisi sırasında mouse elimde kalacaktı da quit attım zor kurtardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Willy Willie

invoker qwer df setiyle oynanıyorsa pek zor değil dota 1 de pek iyi oynayamıyorum mesela ama dota2 de oldukça rahat oynayabiliyorum.meepo her türlü zor ki karşına anında earthshaker çekiyorlar hatta bir keresinde deneyeyim diye botlara karşı girdim karşıma earthshaker sand king lich çekmişlerdi hele o lich ultisi sırasında mouse elimde kalacaktı da quit attım zor kurtardım

Ahahah çok iyiymiş

Aynen, meepo hakikaten oynaması en zor hero'dur bence. Özellikle alana ulti atan herolara karşı. Şahsen ünite kontrolünü hiç beceremediğimden Chen, Visage gibi heroları oynamıyorum. Brewmaster oynarken bile zorlanıyorum bazen. Ultinin hakkını veremiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: deniai

quote:

Orijinalden alıntı: Willy Willie

invoker qwer df setiyle oynanıyorsa pek zor değil dota 1 de pek iyi oynayamıyorum mesela ama dota2 de oldukça rahat oynayabiliyorum.meepo her türlü zor ki karşına anında earthshaker çekiyorlar hatta bir keresinde deneyeyim diye botlara karşı girdim karşıma earthshaker sand king lich çekmişlerdi hele o lich ultisi sırasında mouse elimde kalacaktı da quit attım zor kurtardım

Ahahah çok iyiymiş

Aynen, meepo hakikaten oynaması en zor hero'dur bence. Özellikle alana ulti atan herolara karşı. Şahsen ünite kontrolünü hiç beceremediğimden Chen, Visage gibi heroları oynamıyorum. Brewmaster oynarken bile zorlanıyorum bazen. Ultinin hakkını veremiyorum.

Ben de o herolarla iyi oynarım ama helm of dominator olunca alasım pek gelmiyor.
    edit : ha en zor herolar enigma,invoker,meepo,dark seer,spirit kardeşler(mana kullanmayı bilmeyen adam oynayamaz), elder titan(başta noobsanız feedlersiniz.),çoğu kişiye göre chen, spectre.
    bunlar bence en zorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitokondri. -- 25 Aralık 2013; 17:10:02 >

• invokeri cok büyütmeyin oynaması kolaydır... bence en zorlardan biri chen ve meepo
  • Trax

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meepo diye düşünüyorum.
  • İlk kez meepo oynadığımda 'bu ne lan ne güzel ben yan dükkan orada bekleyeyim klon creep kessin' modundaydım Klon ölünce iş açığa kavuştu:D

Invoker'ın sitesi mi ne vardı şu kombolar için?
  • Invorker, meepo

• quote:

Orijinalden alıntı: Amon Amarth

Trax

Neyyy traxx miii

biraz last hit sonra click yap :)
  • Meepo o kadar zor değil, bir kere botlarla alıştırma yaptım sonra oyuna girdim kan kusturdum karşıdakilere. Blink ağ Tab-w tab-w bas dur işte. Asıl zor olan Chen bana göre. Ayrı ayrı crepleri yönlendir biriyle stun at, biriyle ağ at, canı azalan arkadaşın var mı diye gözlemle bunlar zor işler. Bir de Earth Spirit var oynaması zor olan. Çok kritik bir hero. Oynaması incelik gerektirmekte bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan Yaman

Meepo o kadar zor değil, bir kere botlarla alıştırma yaptım sonra oyuna girdim kan kusturdum karşıdakilere. Blink ağ Tab-w tab-w bas dur işte. Asıl zor olan Chen bana göre. Ayrı ayrı crepleri yönlendir biriyle stun at, biriyle ağ at, canı azalan arkadaşın var mı diye gözlemle bunlar zor işler. Bir de Earth Spirit var oynaması zor olan. Çok kritik bir hero. Oynaması incelik gerektirmekte bana göre.

yok hocam aksine earth cidden kolay.at taşı adamın arkasına çek stun olsun.sonra yuvarlan arkasına geçip bas tekmeyi arkasında senin kulene çek.olayı bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZacDoUrden

quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan Yaman

Meepo o kadar zor değil, bir kere botlarla alıştırma yaptım sonra oyuna girdim kan kusturdum karşıdakilere. Blink ağ Tab-w tab-w bas dur işte. Asıl zor olan Chen bana göre. Ayrı ayrı crepleri yönlendir biriyle stun at, biriyle ağ at, canı azalan arkadaşın var mı diye gözlemle bunlar zor işler. Bir de Earth Spirit var oynaması zor olan. Çok kritik bir hero. Oynaması incelik gerektirmekte bana göre.

yok hocam aksine earth cidden kolay.at taşı adamın arkasına çek stun olsun.sonra yuvarlan arkasına geçip bas tekmeyi arkasında senin kulene çek.olayı bu

es oynadığın maçların dotabuff linkini atmak ister misin

• Mipo

• Meepo
  • Chen ve Meepo.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.