Şimdi Ara

Oynaması en zor hero? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
3.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O konuda haklısın biraz hızlı klavye kullanmak ve oyun takibi gerekiyor. Özellikle meepo'da zaten birini gözden kaçırırsan geçmiş olsun :)
  • Tabiki meepo :)
  • rubick
  • En çok oynadığım en sevdiğim hero en zevkli hero
    Ama chen visage invoker meepo dururken rubick o kadarda zor gelmiyor
  • Bence en zoru Visage.

Familiar ile map'i dolaşıyorum derken kendi karakterini kontrol edemiyorsun, stun atacağım diye yine kendini kontrol edemiyorsun bu da sıkıntı bence. Chen,meepo ve invoker'da o kadar zorlanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4PTAN

En çok oynadığım en sevdiğim hero en zevkli hero
    Ama chen visage invoker meepo dururken rubick o kadarda zor gelmiyor

micro tek öğrenimlik bir olaydır, öğrenirsin ve zamanla micronu geliştirirsin ancak iyi bir rubick hem her zaman rakiplerinin attığı skilleri, hem ardından anında skill atıp atamayacaklarını bilmeli, iyi pozisyon almalı ve ne alacağını bilip ona göre manasını yeterli tutmalı

hoş tabi ne micro yeteneğim var ne de rubick oynayabiliyorum ama
  • invoker zor değil pratik lazım meepo zor bence visage alıp ulti kullanmayan var bu da zor shadow Demon işe yarayan bir Hero fakat kullanan yok elder titan yine biraz yetenek istiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chen zor bir hero degil.Eskiden pudge chen kombosu yapardik her zaman mid e yakin durman gerek ele gecirdigin creepleri middeki adami rahatlatmak icin kullanacaksin ve butun oyunculari takip etmen gerekiyor ult kullanmak icin.

Ayrica en zor hero meepodur ama invoker in butun skillerini kullanarak oynamakda zor.Duz meepo veya 2 3 skill ile invoker oynamak kolay.

• quote:

Orijinalden alıntı: DoomKing

Chen zor bir hero degil.Eskiden pudge chen kombosu yapardik her zaman mid e yakin durman gerek ele gecirdigin creepleri middeki adami rahatlatmak icin kullanacaksin ve butun oyunculari takip etmen gerekiyor ult kullanmak icin.

Ayrica en zor hero meepodur ama invoker in butun skillerini kullanarak oynamakda zor.Duz meepo veya 2 3 skill ile invoker oynamak kolay.

microm olduğu halde zorlanıyorum birimler arasında hızlı geçiş yapıp kendine veya bir başkasına block yapmadan o kadar birimi doğru kullanmak çok zor. dediğine katılıyorum invoker kullanmak diğerlerine göre daha kolay meepo ise aynı şekilde micro olması lazım bir de üstüne güzel bi poof kombosu için macro. macron varsa op olur hatta
     Oynaması en zor hero?

• quote:

Chen zor bir hero degil.Eskiden pudge chen kombosu yapardik her zaman mid e yakin durman gerek ele gecirdigin creepleri middeki adami rahatlatmak icin kullanacaksin ve butun oyunculari takip etmen gerekiyor ult kullanmak icin.

ha meepo zor ama chen kolay mantığa bak
  • Nintendo. kullanıcısına yanıt
    Chen de bir creep in olunce sende mi oluyorsun ?

• quote:

Chen de bir creep in olunce sende mi oluyorsun ?

creeplarını boş boş kendi etrafında gezdirmek var, bir de tüm skilleriyle hepsini etkili kullanmak var, sonuçta meepo'nun microsu chen'den zor değil.
    Tamam kardesim sen oyle dusunebilirsin.Soylediklerim herkes icin ayni degildir.Bana gore chen zor bir hero degil seni bilemem.

• DoomKing kullanıcısına yanıt
    puppey?
    bir tarafta belli bir seviyeden sonra diğerlerinin basede bekletilip combo yapılacağı zaman kullanılan ve macro ile 4-5 oyundan sonra rahatça kullanılabilecek bir hero...
    diğer tarafta earlyde sahip olduğu 3 creepin skillerini efektif biçimde kullanırken kendi sahip olduğu skilleride kullanıp konum alması gereken bir hero...
    meepoda bir kopya öldüğünde hepsi öldüğü için oyunculara zor geliyor, biraz pratik ile en basitinden yukarıda söylediğim şekilde çok rahat meepo oynayabiliyorsun.
    ama puppey gibi akke gibi chen oynamak herkesin harcı değil, veya aui gibi ench oynamak, pub gamelerde sadece 2 creep kullanan bir chene bile denk geldiğinde early game'i zehir ediyor.
  • BlackVnM kullanıcısına yanıt
    ona bakarsanız her heroyu tam olarak oynamak zor, chen meepo dan dediğiniz üzere crepleri öldüğü zaman kendisi ölmediği için daha kolay ayrıca dediğiniz isimler profesyonel oyuncular ve o yeteneklerini geliştirmek için gece gündüz oynuyorlar.Tam efektif oynarsanız en zor hero invoker ve meepo olur, bu benim düşüncem ister katılırsınız ister katılmazsınız başlıkta en zor hero denilmiş bende kendime göre en zor heroyu söyledim.
  • quote:

ona bakarsanız her heroyu tam olarak oynamak zor, chen meepo dan dediğiniz üzere crepleri öldüğü zaman kendisi ölmediği için daha kolay ayrıca dediğiniz isimler profesyonel oyuncular ve o yeteneklerini geliştirmek için gece gündüz oynuyorlar.Tam efektif oynarsanız en zor hero invoker ve meepo olur, bu benim düşüncem ister katılırsınız ister katılmazsınız başlıkta en zor hero denilmiş bende kendime göre en zor heroyu söyledim.

http://dotabuff.com/players/120560888/matches?hero=chen&game_mode=&match_type=real
    bence sana en zor hero rubick
    http://dotabuff.com/players/120560888/matches?hero=rubick&game_mode=&match_type=real

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nintendo. -- 13 Ocak 2014; 20:54:12 >

buradaki oyunların hepsi pudge ile base-hook denemek amacı ile oynanmış oyunlar yani hiçbir zaman chen i tam olarak oynamadım, dikkat ettiysen base hook kalktığından beri hiç chen oynamamışım.Ayrıca bir heroyu yenilmek ile zorluk karşılaştırması yapmamalısın, çok iyi oynayıp yenilmiş ya da sen iyi oynamış olup takımın kötü oynamış olabilir.Ayrıca bana karşı olan bu tavrınızı anlamış değilim, gidin başkalarıyla uğraşın burası forum ve herkes sizin ile aynı görüşü paylaşmak zorunda da değil.Son olarak bu heroları dedikleriniz kadar iyi oynasaydım beni turnuvalarda görürdünüz.Bundan sonra alıntılamazsanız memnun olurum hatta blocklarsanız daha iyi olur çünkü ben blockladım.
    sonra niye gerçek hesapla girmiyon diyon hemen bel altı vuruyosun baksanaha bir de şu zor hero olayı counter picke de çok dayalı bir şey karşında clinkz varken doom varken enchantress varken hatta hatta 5 midas kasmış bir takım varken chen oynamak var,earthshakera karşı meepo oynamak var...çok değişken şeyler bunlar uzatmaya gerek yok.mesela lolde usta yi var aslında oynaması çok zor bir şampiyon ama herkes noob şampiyonu der ama bilmez ki skillshotlardan alpha vuruşla kaçmak asıl olay...bu da genel kültür olsun sana lazım olur ilerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Willy Willie

sonra niye gerçek hesapla girmiyon diyon hemen bel altı vuruyosun baksanaha bir de şu zor hero olayı counter picke de çok dayalı bir şey karşında clinkz varken doom varken enchantress varken hatta hatta 5 midas kasmış bir takım varken chen oynamak var,earthshakera karşı meepo oynamak var...çok değişken şeyler bunlar uzatmaya gerek yok.mesela lolde usta yi var aslında oynaması çok zor bir şampiyon ama herkes noob şampiyonu der ama bilmez ki skillshotlardan alpha vuruşla kaçmak asıl olay...bu da genel kültür olsun sana lazım olur ilerde.

çok teşekkürler willy-sama, bu bilgi çok işe yarayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Willy Willie

yi ile dodge yapmak mı zor :DDDDD
    loldeki bütün skill shotların yavaş olduğunu düşünürsek delay olmayan bir skill ile kaçamamak :D biz dotacıyız gardaş o ustaca dediğin şeyler bize kolay ;)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.