Şimdi Ara

Oynadığınız RPG'lerde en zorlandığınız 'Karar' hangisiydi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
2.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ===== Benim son zamanlarda bi RPG içerisinde karar almakta en sorlandığım durum "The Witcher" da Chapter One da Abigail'in Suçlu olup olmaması idi. Tabiki silah satıcıları atılan kurşunlardan tam olarak sorumlu deil falan filan ama ..... Oyuna ilham veren şu, Şu romanı yazan adam cidden insanın kulağına kar suyu kaçırabiliyor. Programcılarn oraya lanet Odo ya benzer bi "doll" koymaları da işin cabası. Dramatik etkiyi arttırmak içinde yapımcılar Abigail i adam gibi sorgulamamıza izin vermemişler.

==="There is no good, no evil - only decisions and consequences." Teh, yinede lanet abigail i sabahlara kadar... sorgulamak istiyorum : "o kukla ile naptın laaaaaaaaaaaan" diye

• fable 3te halk ile kiz arkadasim arasindaki secimdi ben halki secmistim kiz arkadasimi oldurmuslerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

fable 3te halk ile kiz arkadasim arasindaki secimdi ben halki secmistim kiz arkadasimi oldurmuslerdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

quote:

fable 3te halk ile kiz arkadasim arasindaki secimdi ben halki secmistim kiz arkadasimi oldurmuslerdi

Alıntıları Göster
    dragon age origins te kral ın yanında mı dursam yoksa uzak diyarlara göçüp yeni bi karanesil saldırısına karşı beklemeye mi koyulsam diye karasız kalmıştım ama sora uzak diyarları seçtim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: condemned890

dragon age origins te kral ın yanında mı dursam yoksa uzak diyarlara göçüp yeni bi karanesil saldırısına karşı beklemeye mi koyulsam diye karasız kalmıştım ama sora uzak diyarları seçtim :D

Alıntıları Göster
    Ne zaman iki şık arasında kalsam oyunun en zor anlarını yaşıyorum.
  • quote:

kiz arkadaşını seçsen halk ikinizide öldürürdü zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aras De Souza

quote:

Ben kız arkadaşı seçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

quote:

Orijinalden alıntı: Aras De Souza

quote:

Ben kız arkadaşı seçtim

Alıntıları Göster
    Ben hiçbirini seçmedim, herkes öldü.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackman

===== Benim son zamanlarda bi RPG içerisinde karar almakta en sorlandığım durum "The Witcher" da Chapter One da Abigail'in Suçlu olup olmaması idi. Tabiki silah satıcıları atılan kurşunlardan tam olarak sorumlu deil falan filan ama ..... Oyuna ilham veren şu, Şu romanı yazan adam cidden insanın kulağına kar suyu kaçırabiliyor. Programcılarn oraya lanet Odo ya benzer bi "doll" koymaları da işin cabası. Dramatik etkiyi arttırmak içinde yapımcılar Abigail i adam gibi sorgulamamıza izin vermemişler.

==="There is no good, no evil - only decisions and consequences." Teh, yinede lanet abigail i sabahlara kadar... sorgulamak istiyorum : "o kukla ile naptın laaaaaaaaaaaan" diye

Ben Abigail'e çaktım, sonra erkek adam çaktığı kızın arkasında durur diye onu savundum. Witcher kasabayı bir tehtit etti varya kıza zarar verirseniz... diye tüylerim diken diken oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: condemned890

===== bende ya :) sadece son Ejderhayı 6-7 kere kesmişimdir herhalde tüm alternatif sonları görmek için, hatta son chapteri de bi kaç kere oynamıştım galiba :D

quote:

Ben Abigail'e çaktım, sonra erkek adam çaktığı kızın arkasında durur diye onu savundum. Witcher kasabayı bir tehtit etti varya kıza zarar verirseniz... diye tüylerim diken diken oldu.

=== Valla ben her türlü durumu denedim, kızla yattım sonra sattım, yatmadan sattım, yatmadan savundum, yatıp savundum ama yinede konuşamadım hatunu kukla için

• quote:

Orijinalden alıntı: Kyrafionn

• quote:

Orijinalden alıntı: mesberado

quote:

zhahuuhaa

Morriganla beraber olup olmama konusunda çok kararsız kaldım x)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaddar

quote:

quote:

zhahuuhaa

Alıntıları Göster
    mass effect 1 sonunda
    konseyi kurtarmakla kurtarmamak
    arasındaki seçim çok iyidi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zemox -- 28 Haziran 2011; 13:46:00 >

• quote:

quote:

quote:

zhahuuhaa

O konuda ben de kararsız kalmıştım.

• Bu oyunları oynamadım ama baya ingilizce istiyor galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: nauihS

quote:

quote:

quote:

zhahuuhaa

O konuda ben de kararsız kalmıştım.

Alıntıları Göster
    Feci spoiler var yalnız bu konuda ben mass effect 2 yi oynadım şimdi 1 e başladım yukarda bi mass effect spoiler ı var mass effect yazdığını gördüm layyynn diye bağırarak sayfayı en aşağı indirdim direk .

• quote:

Orijinalden alıntı: brs17

Feci spoiler var yalnız bu konuda ben mass effect 2 yi oynadım şimdi 1 e başladım yukarda bi mass effect spoiler ı var mass effect yazdığını gördüm layyynn diye bağırarak sayfayı en aşağı indirdim direk .

keşke önce 1. oyunu oynasydın. 2. oyun 1 in devamı. ve 2. oyunda bir çok ohaa diyeceğin yer vardı ama sen hiçbirini anlamamışsındır. çok şey kaçırdın:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zemox

quote:

keşke önce 1. oyunu oynasydın. 2. oyun 1 in devamı. ve 2. oyunda bir çok ohaa diyeceğin yer vardı ama sen hiçbirini anlamamışsındır. çok şey kaçırdın:)

Alıntıları Göster
    Bende orada ak sakallı dede her zaman doğru söyler diye abigail'i suçlu bulmuştum birde dao'da redcliffe'de oğlanın içindeki kötü ruhu çıkartmak için kralın kızını öldürüp öldürmemek arasında gidip gelmiştim, öldürdüm ama :D

• quote:

quote:

2yi baya oynadım en son Tali diye bi arkadaşı kurtarıyodum hatta. Sonra dedim ben napıyorum 1e başladım sonra 1 i bitirip onun save dosyasıyla 2ye tekrar başlıcam .

• quote:

quote:

quote:

2yi baya oynadım en son Tali diye bi arkadaşı kurtarıyodum hatta. Sonra dedim ben napıyorum 1e başladım sonra 1 i bitirip onun save dosyasıyla 2ye tekrar başlıcam .

Alıntıları Göster
    Seçim yapabileceğin oyun sayısı çok sınırlı. Yine de Gothic 3 oynarken belli bir noktadan sonra Beliar ya da Innos yollarından birini seçmen gerekiyor, o an kararsız kalıyorsun. Beliar yolunu seçersen ortalıkta direnişçi bırakmaman gerekiyor, eski oyunlardaki arkadaşların olan su büyücülerini falan kesmen gerekiyor. Bunlar acıklı şeyler.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.