Şimdi Ara

ÖYKÜ İNCELİYOR - Kupa Üçlüsü Fırat

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk Öykü İnceliyor konumla sizinleyim. Şimdi, evinizdeki kupaların değerini bilmeniz konusunda size evimdeki Fırat kupasının incelemesini yapıyorum. Umarım yararlı olur.

Evet arkadaşlar bu kupanın içine istediğiniz sıvı şeysileri doldurabiliyorsunuz, harika bir ürün, Kütahya Porselen başarmış diyebilirim.

Yanal bir şekilde durabilmesi bu kupanın en büyük özelliklerinden biri, içinde su yokmuş gibi yapıp düşmanlarınıza mükemmel bir eşek şakası yapabilirsiniz.

Evet içine istediğiniz sıvıyı koyabilirsiniz demiştim ama bu sefer tırnak makası buldum içinde nedense.

Kim koyduysa incelememi mahvetti, o yüzden içine tırnak makası koyulabildiği için, bu kupadan puan kırıcam, rezillik gerçekten.

Ama genel olarak çok komikli bir kupa olduğunu söyleyebilirim, bu ev eşyasına puanım tam tamına:

5.5

Bir dahaki incelememde görüşmek üzere, eşyalı kalın, kupalar önemlidir...

Special Thanks to @tavukjack

• Yikarlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önlere yerleşelim belki kezbænın konudan biri görürde ünlü oluruz
  • Bulunsun
    Edit:Okumayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sandor Clegane -- 10 Haziran 2013; 16:46:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devillah

/>

adam a benziyo
  • Vay be
  • Donanım Haberin durdurulamaz yükselişini gören CIA-Mossad birlik olarak komplo kurmuşlardır.Bunlar dış mihrakların oyunudur.Yabancı güçler yükselmemizi,güçlenmemizi ve onlara rakip olarak dimdik ayakta durmamızı istememektedir.Bahsi geçen şahıslar yabancı servisler tarafından kullanılan ajanlardır.Amaçları DonanımHaber birlik ve bütünlüğünü dağıtmak,huzuru yoketmek ve bi kaos ortamı oluşturmaktır.Üyeleri isyan ettirerek yönetimle karşı karşıya getirmeyi amaçlamaktadır.
    Bahsi geçen şahısların dikkate alınmaması ve taviz verilmemesi rica olunur.DonanımHaber ailesinin yükselişini kabul edemeyen yabancı güçlere istedikleri verilmemelidir.Bu şahısların topluca bloklanması ve yokmuş gibi davranılması herkesin iyiliği için olucaktır.
    Birliğimizi bozmak isteyenlere prim vermeyelim.DonanımHaber bir bütündür,kardeştir,kangaldır.
    Oyuna gelmeyelim!!!
  • Sizlerden nasıl kurtuluyoruz ?
  • Uff şimdi kendi fırat kupamı kırmam gerekecek, bana seni hatırlatmasını istemiyorum.Ya da birine hediye veririm israf olmasın.
    Canım sadece fırat kupası incelemem falan yazsaydın ya o zmana sdece troll damgası yerdin, öykü inceliyor filan dikkat çekme çabaları, ne iş?
    Hayır grubunuzun reklamını yapıyorsun diyeceğim ama geleceğiniz olmadığını sizin de bildiğinizi zannediyorum.
    Bunu yaparak insan eğlenemez de.Amacı bulmaya çalışıyorum, çözemedim.
  • ben naptım yav
  • Kupa incelemesimi olurmuş.

BLOK
  • sonra vay efendim türk erkekleri neden türk kızlarını istemiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatunkisii -- 10 Haziran 2013; 16:50:10 >
  • öykü hanım plak teklifimi yineliyorum emineyi salla gel senle plak yapalım

Ergun plak

• Gözümden nasıl kaçmış ki bu, ilginç. Bloklayalım.

Ayrıca;

BİRİ BANLASIN LA ŞUNLARI!
  • BLOK
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.