Şimdi Ara

Overwatch (Blizzard & PS4 Anakonu) (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
678
Cevap
11
Favori
22.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Orijinalden alıntı: KingShady

quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Oyun PS Store'daki en düşük fiyatına düştü. GOTY olarak 89 liraya satılıyor.

Videolarını izledim, beğendim. İlk defa bu tür oynayacağım. Zamanında 9 kuruşa satılan ve buna benzeyen Battleborn'u oynamayı beceremedim. Black Friday'de NBA ve Fifa bekliyorum. Overwatch'e 89 lira verip pişman olur muyum düşüncesi var. Konunun çok aktif olmaması da acaba serverlar yeterince dolu değil mi diye düşündürdü. Ne dersiniz ?

merhaba hocam konuya bakıp aldanmayın konu pek aktif değil fakat serverlar dolu, oyun bayağı bir eğlenceli satanlar bile pişman olup tekrar aldı.

Öyle gözüküyor hocam. CS Go çok beceremiyorum ama arada oynarım. 8-10 adam vursam yetiyor. Overwatch'ta single mod var mı ?

malesef hocam single mevcut değil online tabanlı bir oyun oynadıkça eliniz alışır adam vurmaya başlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingShady -- 17 Kasım 2017; 16:5:31 >

• son indirimde aldım, yeni başlamış sayılırım, 19 seviyeyim

beraber oynamak isteyen arkadaşlar psn üzerinden ekleyebilirler

psn: someoneofgod

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Horoz Nuri

quote:

Orijinalden alıntı: serqan_

mouse klavye ile oynayan var mı?

Cok var blizzard banlayacagini soyledi ama nerden yakalayacak onlemi almasi lazimdi. Mouse klavye oynuyanlar oyunun icine ediyor

peki m&k kullandıklarını nerden anlıyorsunuz?
    ben gold-platin elo arasında geziyorum genelde ama pek görmüyorum veya anlamıyorum olduğunu.sadece bazen genji,hanzo,mcree gibi karakterlerde çok iyi aimi olanları görüyorum da onlar da konsolla oynuyor olabilir sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LannisTargaryen

quote:

Orijinalden alıntı: Horoz Nuri

quote:

Orijinalden alıntı: serqan_

mouse klavye ile oynayan var mı?

Cok var blizzard banlayacagini soyledi ama nerden yakalayacak onlemi almasi lazimdi. Mouse klavye oynuyanlar oyunun icine ediyor

peki m&k kullandıklarını nerden anlıyorsunuz?
    ben gold-platin elo arasında geziyorum genelde ama pek görmüyorum veya anlamıyorum olduğunu.sadece bazen genji,hanzo,mcree gibi karakterlerde çok iyi aimi olanları görüyorum da onlar da konsolla oynuyor olabilir sonuçta.

Aslına bakarsak bu dualshock'a ne kadar hakim olduğuna bakar. Ben 8-9 yaşımdan beri playstation oynarım haliyle aim'im çok gelişti, mouse ile oynadığımdan daha iyi oynuyorum. Hanzo ile aldığım killere bazen ben bile şaşırıyorum o derece yani iyi aim alanlar mouse ile oynuyor diye bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingShady -- 8 Aralık 2017; 13:17:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• KingShady kullanıcısına yanıt
    Peki hassasiyeti kaçta oynuyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: LannisTargaryen

Peki hassasiyeti kaçta oynuyorsun?

%65

• Overwatch Seasonal Event | Winter Wonderland 2017 | PS4

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Overwatch Seasonal Event | Winter Wonderland 2017 | PS4

Yeni skinlerden roadhog,hanzo,ana ve soldier skinleri favorim oldu fakat ana yi hic oynamayi beceremedigim icin bulasmiyorum oynayan varsada helal olsun takimdaki iyunculara o kargasada silahla aim alip can basmak bile bir beceri Bu arada ps4 te oynayan varmi aktif bir sekilde ranked gold um suan fakat tek basima keyifli olmuyor birlikte oynayalim

• Su skinler ne zaman gelecek bilen varmi tam tarihi cok hosuma gitti skinlerden acilmisken konuhttps://youtu.be/J0HaeEQl-kA

• skinler güzelmiş hanzo'nun okami skinini kullanıyorum ama yeni skin' cok güzelmiş, muhtemelen ona geçerim.

• Arkadaşlar oyunu almayı düşünüyorum. Bf1, battlefront 2, COD wwii, rainbow, fornite oynuyorum. Oyuncu sayısı nasıl iyi mi? Her modda oyuncu bulunuyor mu?

• 34sem kullanıcısına yanıt
    Evet bulunuyor herkes oynuyor hala. Oyun bulmada sıkıntı yok
  • Klavye fare kullanımı nasıl hocam? Gamepad le zorlanır miyim bu duruma karsin?

• 34sem kullanıcısına yanıt
    Bana göre gamepadle oynamak daha kolay. Ben klavye mouse la da oynadım PC de ekstra bir şey katmadı. Oyun görev odaklı çünkü. Hiç kill almadan maç kazandıran karakterler bile var.
  • Blizzard kötü oyun yapmaz mottosu ile aldım oyunu

Oyun çok iyi. Her ruh haline göre bir hero var. Saldırı savunma tank destek. Dün akşam yorgundum aldım meleği paso Heal eğlenceli de

Oyun kitlesi de çok sağlam alan pişman olmaz :)

• Şu oyunu oynamayan çok şey kaybeder.

• Arkadaşlar herkese merhaba 250 level pc de 240 level xbox da oynadım şimdi sırf konsolda türk takımı bulabilmek için ps4 e geçtim comp sr ım xbox da 3100 leri gördü ps4 de yeni olduğumdan henüz oyunu dün indirdim oynadığım hero lar SOLDİER MCCREE VE TRACER ÇOK İYİ DERECEDE ortalama derecede bütün tankları ve healer olarakta zenyeta oynayabilirim

Psn id: MythHyuga

En azından plat bir takım ya da dimond bir takım olursa çok sevinirim

• Oyuna son eklenen skinlerden Mccree ve D.Va'nın skinlerine bayıldım.

Birde Blizzard World haritası eklendi oyuna. Yaklaşık olarak 20 senedir Blizzard oyunlarını oynamamdan ötürü harita nostaljik olarak güzel bir tat verse de genel itibariyle çok fazla beğenmedim haritayı. Etraf renk cümbüşü olmuş ve sanki genel itibariyle Overwatch konseptinin dışına çıkılmış. Bunlar ilk izlenimlerim, belki zamanla alışır ve severim haritayı.
  • Arkadaşlar yeri değil ama oyunu satmak isteyen olursa pm lütfen
  • Overwatch - New Cosmetic Unlocks | PS4

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.