Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (259. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
62
Favori
242.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 tane legendary videoda var ben daha fazla bekliyorum bu event baya iyi olacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fakir misin nesin defol

ow'da 60 ping altı alan varsa sağlayıcıyı yazabilir mi ? vodafone - turknet - superonline arasında kaldım.

2,5 senedir Turksat (kablotv) 50Mb kullanıyorum ve oyunlarda Avrupa sunucularından 50 küsur ping alıyorum. Ama Turksat'ta ping bölgeden bölgeye çok değişiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 10 Nisan 2017; 23:0:6 >
  • 4 den fazla

Sırf Torb Rein Mercy Tracer

4 tane ediyor

Genji blackwatch

Mccree blackwatch

Yeni 1 tane widow var

Wideoda da göründüğü gibi torbun turuncu versiyonu da var yani torb 2da en az 2 tane legendery var (aynı sumergamesdeki gibi aynı skinin farkı renklisi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana bi şeyler oluyor

• İnsanın genji oynayası geliyo müthiş kostüm

edit: 1.45 teki orisa bu arada onunda legendery skini geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi just one bad day -- 11 Nisan 2017; 0:14:48 >
  • Beyler ben yazın oynuyordum 70 level hesaptan. Tekrar hesap aldım level 10'um , her oyunu 5-6 dakikada buluyor ve buldugunda ise level 450 adamlarla fln oynuyorum. Neden böyle oldu yazın anında giriyordum sinir bozucu aldıgıma pişman oldum
  • Genji tek kelimeyle muhtesem olmus. Ama benim gibi support oynayanlar Mercy'nin saclarinin toplu olmamasina sevinmistir bence

• instagramda gezerken gördüm resimleri :) hadi bakalım hayırlısı
  • hocam bende türksat kullanıyorum dediğiniz gibi bölgeden bölgeye farkediyor ben 90-95 arası pingde oynuyorum
  • Ben dsmartın internetini kullanıyorum. Superonline altyapısını kullanıyolarmış dediklerine göre. Normal zamanda +-5 60 pingde oynuyodum AKK bitince 80lere fıladığı oluyor bugün 90 gördüm mesela arkada sadece sporify açıktı

• Yeni güncelleme sadece skin mi getiriyor yoksa PVE gibi bir sistem de mi gelecek? Skinler güzel bu arada. Mercy'e sonunda adam gibi legend geliyor. Mcree - Genji ve tabi ki Widow da çok iyi.
  • Zaten 50 nin altında bir ping demek server makinesi evinin yanında gibi bir şey. Hollanda da sanırsam makine o yüzden türkiyede bu değerler normal.

Ben ttnet fiber ile 81 ping alıyorum, antalyadan. Modemi biraz daha iyi bir şey seçsem 70 olur ama uğraşmadım. 50 ping =0.5 saniye siz 90 ya da 100 bile alsanız 0.5,0.4 saniye fark olur ki bu da adamla kapışırken öyle etkili olacağını sanmam. İnanmayın yani 0.5 saniyeyle öldüm modemi kırıcam demek doğru olmaz. 100'e kadar değerler normaldir.

• genji blackwatch - mccree blackwatch efsane duruyor. yalnız skin grafikleri eskilerine göre çok iyi grafik güncellemesi de gelmiş olabilir. torb yılbaşı skinime baktım bide yeni torb skinine dağlar kadar fark var grafikte
  • Bunlar nasil skinler maviler dandikte siyahlar hele genji inanilmaz olmus. Genji hic beceremem ama oynayasim geldi resmen

• Zenyatta için bir spray var, yehhu çok sevindim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vastiel

Beyler ben yazın oynuyordum 70 level hesaptan. Tekrar hesap aldım level 10'um , her oyunu 5-6 dakikada buluyor ve buldugunda ise level 450 adamlarla fln oynuyorum. Neden böyle oldu yazın anında giriyordum sinir bozucu aldıgıma pişman oldum

Bir el atın beyler. Herkesin mi böyle ? Oyun içi soruyorum General'den soruyorum cevap veren yok
  • Vastiel kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl el atalım, oyun tamamen mmr üzerine kurulu. Siz 10 level olup plat da olabilirsiniz, yapacak bir şey yok. Ya da 450 level adam daha düşüktür, bilerek düşürmüştür bilemeyiz bunu. Siz oynamaya devam edin, fazla levelli oyuncular zor düşüp çıkar. Ancak siz yeni olduğunuzdan daha ölçemiyordur, biraz iyi oynamışsınızdır mesela 450 level adamlarla atmıştır.

Siz oynamanıza bakın yapacak bir şey yok, bazen benim oyuna da 60 level hanzo atıyor adam diamond. Belki ikinci hesabı bilemeyiz, oyun kazandığınız ve kaybettiğiniz maça bakıyor hepsi bu. Düşük levellerde kazabma şansınız yüksek ancak siz de basit hatalar yaptığınız için çabuk çıkıp hızlı düşme ihtimaliniz var. Bence yüksek levelli adamlar gelirse isyan etmeyin. Sizin de takımda vardır iyi oynayan, desteklemeye çalışın neticede attığı oyun sayısı fazla. Tabi troll ise anlarsınız zaten, bilerek düşürüyordur puanı yapacak bir şey yok o zaman.

• Nerde günc

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni event geldi herhalde patch atıyor.
  • vala bişiler yüklüyo ama du bakalım ne çıkıcak

edit: aynen dün videosu sızan eventmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi just one bad day -- 11 Nisan 2017; 21:27:5 >
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.