Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (191. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
62
Favori
242.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Etkinlik zamanı level atladığınızda o zaman ki etkinliğe özel lootbox düşüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 win 3 lose 2200 küsür attı. 2500'e çıktık arkadaşla. Bilerek kaybedip 1700 küsürlere düşüyoruz şuan. Seri win alıp mor puan kasıyoruz.

Sezonu 3700 bitiririz büyük ihtimal bakalım gelişmeleri aktarıcam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KhaZiggs

7 win 3 lose 2200 küsür attı. 2500'e çıktık arkadaşla. Bilerek kaybedip 1700 küsürlere düşüyoruz şuan. Seri win alıp mor puan kasıyoruz.

Bilerek kaybedip kalan 4 kisiyide yakıyorum diyorsun :) iyi kulaklariniz cinliyordur.
    Sezonda tk bozmadan devam etme özelliği gelicekti her sezon maçtan sonra menuye atıyor. Bilgisi olan var mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan-

quote:

Orijinalden alıntı: KhaZiggs

7 win 3 lose 2200 küsür attı. 2500'e çıktık arkadaşla. Bilerek kaybedip 1700 küsürlere düşüyoruz şuan. Seri win alıp mor puan kasıyoruz.

Bilerek kaybedip kalan 4 kisiyide yakıyorum diyorsun :) iyi kulaklariniz cinliyordur.
    Sezonda tk bozmadan devam etme özelliği gelicekti her sezon maçtan sonra menuye atıyor. Bilgisi olan var mı.

Bazen öyle moral verenler oluyor, kazanmayı öyle hakedenler oluyor ki kaybetmiyoruz.

1.08 dk kalmıştı. Volskaya'dayız 2-2. Birisi oyun başından beri yaptığımız saçma hareketlere rağmen moral veriyor.
    Evet kardeşim 1 dkda oyunu alıyoruz dedim.

İlk A sonra B yi 1.30 dk da alıp 4-2 oyunu kazandık. Misal.

Çıkacak adam zaten çıkar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhaba oyunu Xbox one da oynuyorum 2489 ile sezon 3 e başladım max 2900 gördüm şu an 2818 deyim aşağıdaki heroları oynuyorum.
    dps: mccree soldier reaper ihtiyaç halined tracer
    tank: bütün tanklar
    healer: lucio zenyeta
    ihtiyaca göre diğer heroları da oynayabilirim.
    Xbox one için sağlam takım arkadaşı arıyorum.
    gamertag: isoteren
    ekleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Teşekkürler.

Rica ederim :)

• WaapS kullanıcısına yanıt
    Ya elom düşük diye bu kadar ağlamak nedir anlamıyorum. Ben geçen sezon diamond hak ettiğimi düşündüğüm halde 2200lere kadar düştüm, ardından win streak aldım. 2700lere çıkıp, sezonu kapattım. Bu sezon da hak ettiğimi düşündüğüm yerdeyim, master da olacagımı düşünüyorum en yakın zamanda. Uzun lafın kısası, bu kadar kafaya takmayın şu puanı. Kendinizi geliştirmeye bakın, illa ki çıkıyorsunuz zaten hak ettiğiniz yere.
  • Ben de overwatchı alalı uzun bir süre oluyor aslında ama adam gibi 1 haftadır falan oynayacak vakit bulabildim. Normalde ana oyunum CS:GOdur zaten rankim global, owu da cs oynadığım için oynayamadım ancak bu aralar çok sardı ve kendimi oyunda geliştirmek için oyun atıyorum her türlü karakteri oynayıp heroların zayıf ve güçlü yönlerini öğrenmeye çalışıyorum. Bir yandan maplere hakim olmak da çok önemli çünkü oyunda flank çok önemli bir yere sahip. Kimsenin haberi olmayan bir yerden çıkıp mcree ile bir ulti atsanız zaten tüm fightı alabilirsiniz belki ya da bir reaper bir mei ultisi çok şeyi değiştirebiliyor. Oyun hakkında gözlemlerim şu ana kadar bunlar oldu tabi daha bir hakimiyet sağlayabilmiş değilim. Özellikle atak karakterlerinde ya ben bununla oynayabiliyorum dediğim bir tane bulamadım sanki tarzım değil gibi. Defans karakterlerinde mei, hanzo ve widowmakerla gayet güzel işler çıkarabiliyorum ama gördüğüm kadarıyla competitivede hanzo ve widowmaker pek sevilmiyor gibi. Onun dışında tank ve supportta yine bir şeyler yapabildiğim kadar yapıyorum ama olduğu kadar. Olur da oynamak isteyen falan olursa veya kardeş hem birlikte oynarız hem ben sana oyunu kavraman, karakterlere hakim olman konusunda yardımcı olurum diyen olursa Battletag:Deftsu #21699

Malum oyun tek başına pek çekilebilir gibi olmayabiliyor tabi ben quick play takılıyorum gerçi ama

• suddenly30 kullanıcısına yanıt
    hocam 30 level hanzo sevilmiyor. 25 level olmuş hemen comp a girmiş . gidiyor hanzo seçiyor genji seçiyor . dün kanser oldum. bi de grupla girdiğinden diğerlerinden dolayı goldlarla oynuyor.
  • Bende level 32 yim, 2700 oldu competitive rating im. Kafayı levele takmayın, level sadece oyunda geçirdiğin zamanı gösterir, beceri yada oyun bilgini göstermez. Adam hanzo ile iyi oynuyorsa alır oynar.

• strafor kullanıcısına yanıt
    Sorması ayıp olmasın ama, beceri demek ne demektir ? Hanzo ile oynuyorsan sen bu zaten senin becerindir, becerini göstermez dememelisin. Bu tezin çürüdü.

Oyunda 100+ level bir adam ile 30 level bir adam bir olur mu ? Oyunda vakit geçire geçire oyunu öğrenirsin zaten, maharet hanzo ile adama ok atmak değil. Kime, ne zaman, nerede ve nasıl ok atmaktır. Maharet takım ile uyumlu oynamaktır ve bu da tecrübeden geçer.
    Elimination sistemi nasıl çalışıyor onu da söyleyeyim; siz scatter arrow ile etrafa attığınızda bu 2-3 karaktere hasar verdiyse ve o karakterleri başka birileri öldürdüyse, size 2-3 elimination yazılır. Yani ok atıp, her ölen karakterden elimination toplayıp "gold elim" demek maharet değildir. Her attığını indiriyor musun, o zaman eyw. Ama dediğim gibi takım savaşından bi haber olarak oynamaktır sniper.
    Alanda savaşacak vücut lazımken, özellikle attack oynarken tutup sniper alan adam benim gözümde değeri yoktur.
    Sözüm meclisten dışarıdır, size laf sokmuyorum. Dilediğiniz gibi ve iyi oynayabilirsiniz ancak söylenenler doğrudur onu belirtmek istedim.

• Oyunu Arjantin hesabı üzerinden veya Amerika üzerinden alıp oynayan var mı aranızda ?
  • Arjantin hesabı ile aldım 88 tl ödedim 10 gün önce filan

• nick değiştirmek için 35 tl istemek nedir.
  • Overwatch satıyorum arkadaslar 120 tlye 100 e kadar düsebilirim hesap gecen sezonu 2600 eloda bitirdi her heroda skin var neredeyse, referansım boldur pm yoluyla ulasabilirsiniz
  • Kaç maçtır adına nedir bilmiyorum garip tipler geliyor, aldığı hero ve berbat oyunu ile maçın içine ediyor, kaybediyoruz ve şu kadar medal aldım ama deyip duruyor.

45-50K heal atıyoruz ama kaybediyoruz, rankında değilimde bu kadar aptallık sıkıyor insanı, quick mi oynasak acaba?

böyle tiplere rağmen oyunu çevirebileceğim bir hero var mı, en azından onu iyi derecede öğrenmeye çalışayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 10 Aralık 2016; 19:57:19 >
  • Genji tracer hanzo gibi herolar alırsan işi bbilen 2-3 adamla da maçı kazanabilirsin tabi senin de iyi oynaman lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: strafor

5 win 4 loose 1 draw ile 2333 'e attı. Tüm maçlarda en az 3 gold medal aldım, genelde dps oynadım, tank ve support oynadığım da oldu ama nedense elemanlar hep maldı. Bi kere de bizi taşısınlar biz takılalım chill , ama yok. 10 maçın sadece birinde team chat 'e girenler oldu , onda da hepsi değildi. Placement kanser ya.

7 win 3 lose la bronze'a attı 1200 puandayım :S
  • arkadaşlar oyun gerçekten kanser olmuş neden böyle oldu anlamadım sezon 1'de düzgünde sezon 2'dede fena değildi ama ranked resmen bitmiş.

çok fazla troll var + millet sezon 1'de falan atıyorum dps oynayamayınca değiştirirdi şimdi o da yok
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.