Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (190. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
62
Favori
242.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3.8k üstü oyuncu varsa battletag SinerJJi#2470. S3 Season high 4170.

Esl için takım kurabiliriz. 3 tane oyuncu hazır bile.
  • 5 win 4 loose 1 draw ile 2333 'e attı. Tüm maçlarda en az 3 gold medal aldım, genelde dps oynadım, tank ve support oynadığım da oldu ama nedense elemanlar hep maldı. Bi kere de bizi taşısınlar biz takılalım chill , ama yok. 10 maçın sadece birinde team chat 'e girenler oldu , onda da hepsi değildi. Placement kanser ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strafor -- 5 Aralık 2016; 15:41:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReoxTR

quote:

Orijinalden alıntı: _Ritter_

Bende de 860m var diğer özelliklerimiz aynı, gaming laptop.
    Bütün ayarlar low, render scale %100, 1920x1080 ve 70fps sabit alıyorum. Eğer tabi cihazınız ısınıyorsa render'ı %75gibi bir değere çekip ısınmayı halledebilirsiniz. Oyun içindeki ayarlardan sıcaklığı gösteren sayısal değeri açmak mevcut.
    Low olmasın gibi bir takıntınız da olmasın çünkü bir çok pro oyuncular low'da oynuyor

Hocam sizdeki GTX860M ise o ekran kartı 2gb gddr5 bendeki 4 gb ama ddr3 çok farkediyor.Sizdeki eğer X860M ise :)

Bendeki 4gb ddr5 gtx 860m. Sizinkinin ddr3 olmasını gözden kaçırmışım kusura bakmayın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ReoxTR

quote:

Bende de 860m var diğer özelliklerimiz aynı, gaming laptop.
    Bütün ayarlar low, render scale %100, 1920x1080 ve 70fps sabit alıyorum. Eğer tabi cihazınız ısınıyorsa render'ı %75gibi bir değere çekip ısınmayı halledebilirsiniz. Oyun içindeki ayarlardan sıcaklığı gösteren sayısal değeri açmak mevcut.
    Low olmasın gibi bir takıntınız da olmasın çünkü bir çok pro oyuncular low'da oynuyor

Hocam sizdeki GTX860M ise o ekran kartı 2gb gddr5 bendeki 4 gb ama ddr3 çok farkediyor.Sizdeki eğer X860M ise :)

Bendeki 4gb ddr5 gtx 860m. Sizinkinin ddr3 olmasını gözden kaçırmışım kusura bakmayın

Sizce oynatırmı hocam low ayarlarda peki ?

• An itibariyle sildim ben de oyunu. Daha da yüklemem bundan sonra çok uzun bir süre. Bu oyun bu şekilde nereye kadar gidecek göreceğiz bakalım inşallah tutunamazlar e-spor alanında da. Tiksiniyorum bunun yapımcılarından, 8 win 1 draw 1 lose alıyorum ve gidip s3 deki sıralamamdan bile daha kötü sıralamaya atıyorsun, haliyle gelen takım arkadaşları da saçma sapan tipler oluyor 1700 nedir? Bu oyun bu şekilde daha çok oyuncu kaybeder.
  • ReoxTR kullanıcısına yanıt
    Denemeden bilemeyiz tabi ama bence oynatır
  • An itibariyle Paladins indirdim ve çok sardı 2-3 saati sizce overwatch almama gerek varmı ? (Birde overwatch türkçe değil galiba)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Walter White

An itibariyle Paladins indirdim ve çok sardı 2-3 saati sizce overwatch almama gerek varmı ? (Birde overwatch türkçe değil galiba)

paladins'in sevdiğim yanı kart olayı ve maçta para biriktirip itemler almak dota gibi. buck'da master olup ilk 10'a girmiştim. lakin topluluk leş ftp olduğu için 10 yaşında çocuklarla oynuyorsun. sunucuları çöp sürekli herkese lag giriyor. karakterler arası denge yok. ve en kötüsü çin malı overwatch. ow'a geçince şok oldum resmen adamlar karakterleri birebir kopyalamış.

• quote:

An itibariyle Paladins indirdim ve çok sardı 2-3 saati sizce overwatch almama gerek varmı ? (Birde overwatch türkçe değil galiba)

bide videoda es geçilmiş ama aga bu nedir ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Holmes

quote:

paladins'in sevdiğim yanı kart olayı ve maçta para biriktirip itemler almak dota gibi. buck'da master olup ilk 10'a girmiştim. lakin topluluk leş ftp olduğu için 10 yaşında çocuklarla oynuyorsun. sunucuları çöp sürekli herkese lag giriyor. karakterler arası denge yok. ve en kötüsü çin malı overwatch. ow'a geçince şok oldum resmen adamlar karakterleri birebir kopyalamış.

130 tl ver diyorsun yani al diyorsun bide overwatchda karekterler ücretsiz galiba ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Holmes

quote:

130 tl ver diyorsun yani al diyorsun bide overwatchda karekterler ücretsiz galiba ?

ücretsiz. en son aimbot viktor'u görünce oynamayı bırakmıştım paladins'i.

• bunu şuraya bırakayım, dragons animasyonunu izlerken rastladım kanalda güzel işler de var
  • Bu oyun gerçekten saçma bir oyun en azından rank sistemi.
    1. sezonu 63 ile bitirdim en yüksek 64.
    2. sezonu 2809 ile bitirdim en yüksek 2841.
    3. sezonun yerleştirme maçlarını az önce bitirdim 7lose 2win 1draw 2985 ile açıldı. Gerçekten çok enteresan. Bilginiz olsun diye yazıyorum başka bir amacım yok.
  • Doğrudur hocam, o bitirdiğiniz sayı önemli. Tamamen win/lose oranıyla alakalı bir durum. Yaptığınız hareketler oyunda aldığınız kill, gold vs. hiçbir önemi yok.

Ama adam 3000 diamond iken koskoca sezon boyunca çıkamamış diyelim 2100 olmuş, maç atmış 7win 3 lıse ile adamı 1980 silver atması sizce normal mi ? Yaptığı en yüksek sayının hiç mi önemi yok ?
    Oyunda gördüm beni de attı silver'a ordan biliyorum, sezon3 te oynadığım tüm kişiler geçen sezon ya plat ya da diamon olarak oynuyorduk. Ama hepimiz silver'ız şaka gibi. Ben bıraktım, olurda boktan sebebpten düşerseniz aşağılara öbür sezon kanser takımına hoş geldiniz ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su ana kadar sadece 1 kere rank attim. O da sezon 2de 1 mac. Ligim bile yoktu. Bu sezon 5e5 yapsam nereye atar
  • Arkadaşlar rank sistemi biraz değişik bende yeni öğrendim

Geçen sezonlara göre oluyormuş yani 2.sezonda gold isen istersen sıralamada 10-0 yap yine gold dan başliyorsun

Geçenlerde seagull izliyordum adam 5 win 4 lost 1 draw ile

4200 sr den başladı
    benimkiyle aynı ben 2200 sr ile gold başladım
    önceki sezon gold dum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acsar82 -- 6 Aralık 2016; 17:24:19 >
  • Beni 2100 goldda başlattı.

2500 e Platine çıktım.

Platine çıkınca ne kadar uyuz, mal, kanser adam varsa takıma dolmaya başladı.

1 gün geçmeden tekrar 2100'lere düştüm.

Şu düşme işi olmasa Master bile olacağız da 3 maç kazansam 5 maç kaybediyorum takımdaki salaklar yüzünden.

Dün kafa dağıtmaya Quick Play'e girdim. Route 66'de takımı Widow ile taşıyıp oyun aldırttım. Payload ittim, karşıdakileri çatır çatır indirdim. Zevkliydi valla.
  • Erwin kullanıcısına yanıt
    Kanka bende 2500deyim senle uyumluyduk eski hesapta ekle beni oynarız beraber. ULtima#12419
  • 12 aralıkta christmas update gelmesi muhtemel. sadece bu skini istiyorum

• Daha önce oyun olmadığı için Cadılar bayramı ve Olimpiyatları kaçırmıştım o yüzden bunlara özel lootbox nasıl düşüyor acaba? Gelecek olan yılbaşı güncellemesi için soruyorum. Normal level atlayınca standart lootbox yerine yılbaşı lootbox'ı mı gelecek?
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.