Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (187. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
62
Favori
242.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o level şeysi. 600 olunca gümüş oluyor. 1300 olunca da altın.
  • Bilerek yapıyor, maçlar çok adaletsizdi. Gel gör şimdi silver seviyesindeki oyuncular anavatanıymış gibi savunuyor base'i. Başlarım böyle oyuna, resmen ben değil oyun belirliyor beni kimlerle oynayacağıma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Bilerek yapıyor, maçlar çok adaletsizdi. Gel gör şimdi silver seviyesindeki oyuncular anavatanıymış gibi savunuyor base'i. Başlarım böyle oyuna, resmen ben değil oyun belirliyor beni kimlerle oynayacağıma.

Denge geldi işte:)
  • 5 oyun oynadım 4ünü 2 dk içinde yenildik anlamıyorum bu zamana kadar oynadığım en kötü 5 maçtı heralde 1k da falan başlayacam
  • Kanka sus zaten sinirliyim Silicem silemiyorum oyunu ya. Silver ne abi :D silver ya. Her maçta yazıyorum aşağıya "hi my fucking silver friends" diye :D
  • quote:

Kanka sus zaten sinirliyim Silicem silemiyorum oyunu ya. Silver ne abi :D silver ya. Her maçta yazıyorum aşağıya "hi my fucking silver friends" diye :D

Takılıyorum kızma lütfen oyun güzel ama ciddi kötü oyuncular olunca ve sezonda yenilince sinir oluyor insan seni en iyi ben anlarım:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Holmes

quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

Şaka mı bu şimdi? Geçen sezon yerleştirme maçlarında 4 galibiyet 6 mağlubiyet almıştım 1900 lü bişeylere atmıştı. Az önce sezon 3 ün tamamladım yerleştirme maçlarını 1 beraberlik 1 mağlubiyet 8 galibiyet vardı ve 1537 verdi. İnanamadım cidden

benim 6W 4L 2300'den başladı.

S2 de kaçtı sizin SR? Ben 1900 den başlayıp 1700 lerde bitirmiştim.
  • quote:

Kanka sus zaten sinirliyim Silicem silemiyorum oyunu ya. Silver ne abi :D silver ya. Her maçta yazıyorum aşağıya "hi my fucking silver friends" diye :D

Hemen öyle pes etmek biz Türklere yakışmaz. Bronze dan bile başlasan master a tırmanman lazım. Ben klavye mouse la oynayacam ki ohoooooo. Tüm heroları lockla hanzo ver bana
  • quote:

quote:

quote:

Şaka mı bu şimdi? Geçen sezon yerleştirme maçlarında 4 galibiyet 6 mağlubiyet almıştım 1900 lü bişeylere atmıştı. Az önce sezon 3 ün tamamladım yerleştirme maçlarını 1 beraberlik 1 mağlubiyet 8 galibiyet vardı ve 1537 verdi. İnanamadım cidden

benim 6W 4L 2300'den başladı.

S2 de kaçtı sizin SR? Ben 1900 den başlayıp 1700 lerde bitirmiştim.

oyuna 1 hafta önce başladım 50 levelim. forumda okuduğum kadarıyla platinium olanlarda benim gibi yüksek dereceden başlamış. önceki sezon etkiliymiş yeni başlayanlarda platinium muamelesi görüyor sanırsam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

quote:

Hemen öyle pes etmek biz Türklere yakışmaz. Bronze dan bile başlasan master a tırmanman lazım. Ben klavye mouse la oynayacam ki ohoooooo. Tüm heroları lockla hanzo ver bana

Bırak bu işleri bir ok yayla koca sezonu bitirdin:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 1 Aralık 2016; 21:57:2 >
  • Ekleyin bari birlikte oynayalım zevkine, ps4 mü takılıyor herkes. imzada var battlenet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaapS -- 1 Aralık 2016; 21:44:18 >
  • quote:

Ekleyin bari birlikte oynayalım zevkine, ps4 mü takılıyor herkes. imzada var battlenet.

Huzur ps4 de al bir konsol takıl bize:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: neuro

quote:

Orijinalden alıntı: b00mbastic

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: b00mbastic

1 oyuna 130 TL veremiycek fakirler lütfen oynamasın şu oyunu diğerleri gibi bunuda bok edersiniz

dedi 5 liraya key satan zengin adam.https://forum.donanimhaber.com/m_106119276//tm.htm#106119276

saçma sapan konuşma aylık 3-4k gelirin de olsa 130 tlyi verirken 2 kere düşünürsün. blackfriday yaklaşıyor steam'de 15-20 liraya bir sürü güzel oyun alırsın. bu oyunun ederi 130 değil maks 50 tl'dir.

Cs go piyasasından bihaber olmanı geçtim, key miktarına bağlı olarak ordaki 5 kuruşun bile değeri varken senin burda boş felsefe yapman beni üzdü Blok listemdeydin açtım yine oraya dönüyorsun

Sen blok listeni atsana buraya.

Ben onların hepsini arkadaş olarak ekleyim. Eminim hepsi çok düzgün insanlardır.

Yoo Hepsi ya boş, akpli,yobaz ve gereksiz fikirleri savunan sığ insanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan-

quote:

Ekleyin bari birlikte oynayalım zevkine, ps4 mü takılıyor herkes. imzada var battlenet.

Huzur ps4 de al bir konsol takıl bize:)

hocam bu kadar seri akan bi oyun konsol da oynanıyor mu ? genji nasıl oynanır ki gamepadle aklım almıyor
  • Ben konsolda oynuyorum hocam gayette keyifli oluyor ilk başta alışma süreci oluyor tabi ama alıştıktan sonra rahat oluyor
  • aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Harbiden ama şimdi, genji oynanmaz psde. Ben de anlamış değilim o konsol ile nasıl oynuyor millet. Gerçi diğerleri de öyle oynadığı için, pek sorun teşkil etmez win/lose açısından gibi geliyor. Bir yandan da şimdi ben ps alemine geçersem acaba diğerlerine göre pro olur muyum ? aklımda deli sorular.
  • Dün akşam bizim grubun karşısına gelen sonra Türk oldukları ortaya çıkan grup burdan mıydı?

Harita Hollywood'du hatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Dün akşam bizim grubun karşısına gelen sonra Türk oldukları ortaya çıkan grup burdan mıydı?

Harita Hollywood'du hatta.

Quick Play miydi, kaç kişilerdi ?
  • Erwin kullanıcısına yanıt
    Vukuat mı oldu, eli sopalı bekleyen biri olarak hayal ettim seni birden. Şahinle basalım, 4 kişi.
  • quote:

Harbiden ama şimdi, genji oynanmaz psde. Ben de anlamış değilim o konsol ile nasıl oynuyor millet. Gerçi diğerleri de öyle oynadığı için, pek sorun teşkil etmez win/lose açısından gibi geliyor. Bir yandan da şimdi ben ps alemine geçersem acaba diğerlerine göre pro olur muyum ? aklımda deli sorular.

Genji'nin oynanışı gamepad ile biraz zorlayabiliyor tabi ben de çok iyi kullanamıyorum Genji'yi :D Ama fps oyunlarda gamepad kullanmaya alıştıktan sonra çok fazla sıkıntı yaşamıyorsunuz :)
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.