Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (186. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
62
Favori
242.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olmamış be sanki bana mı öyle geldi acaba. Ama helal olsun adamlara. Demirciliğe hep özenmişimdir fakat gittik ekonomi okuduk. :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: b00mbastic

quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Holmes

quote:

Orijinalden alıntı: b00mbastic

1 oyuna 130 TL veremiycek fakirler lütfen oynamasın şu oyunu diğerleri gibi bunuda bok edersiniz

dedi 5 liraya key satan zengin adam.https://forum.donanimhaber.com/m_106119276//tm.htm#106119276

saçma sapan konuşma aylık 3-4k gelirin de olsa 130 tlyi verirken 2 kere düşünürsün. blackfriday yaklaşıyor steam'de 15-20 liraya bir sürü güzel oyun alırsın. bu oyunun ederi 130 değil maks 50 tl'dir.

Cs go piyasasından bihaber olmanı geçtim, key miktarına bağlı olarak ordaki 5 kuruşun bile değeri varken senin burda boş felsefe yapman beni üzdü Blok listemdeydin açtım yine oraya dönüyorsun

Sen blok listeni atsana buraya.

Ben onların hepsini arkadaş olarak ekleyim. Eminim hepsi çok düzgün insanlardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: y0Se

Dediklerinizi yaptim olduda fakat bugun gireyim dedim sonuc yine ayni cok sinir bozucu bir olay yahu

İkincil oturum açmayı etkinleştir.
    Pc yi yeniden başlat. Battle.neti sil tamamen. Hearthstone'a tıklayıp yükle. Keep login'e tıklama gir bir daha.

Eğer hala oluyorsa her seferinde battle.net i sil. Kısa sürüyor zaten yüklenmesi. 3 5 dk bir şey.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne oldu oyuna ya ? giremiyorum ben. Connecting deyip kalıyor sonra oyun içinde login çıkıyor tekrar.
  • Bakimmi var oyunda sezon öncesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blizz sunucuların da sorun oldu 30 dakika kadar kapalı kaldı, site de dahil olmak üzere. Şuan giriş var ama hala sorunlar olabilir. Büyük ihtimal sabaha kadar sorun tam olarak düzelmiş olur.
  • yeni harita ptr'a gelmiş, oasis. güzel gözüküyor

• Mercy oynarken nelere dikkat etmeliyiz, önceliğimiz tank sonra dps herolar mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Mercy oynarken nelere dikkat etmeliyiz, önceliğimiz tank sonra dps herolar mı?

Reinhard,soldieer ,

• 3-1-6 ile 2000de başladım, 2210dayım şimdi. Tavsiyem soldier alın, oyunun bugı gibi birşey. Sevmediğim için oynamazdım ama yerleştirme maçlarında bizimkilerin adam vuramadığını farkedince son çare ben dps oynadım. Soldierla hiçbirini kaybetmedim. Her takımda bir adet bulunması gerek, en azından blizard tekrar bir ayar yapana kadar

• Şaka mı bu ya, 3 lose 7 win ile silver verdi. Geçen sezon plat. oynadım ben WTF.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaapS -- 1 Aralık 2016; 15:56:29 >
  • Şaka mı bu şimdi? Geçen sezon yerleştirme maçlarında 4 galibiyet 6 mağlubiyet almıştım 1900 lü bişeylere atmıştı. Az önce sezon 3 ün tamamladım yerleştirme maçlarını 1 beraberlik 1 mağlubiyet 8 galibiyet vardı ve 1537 verdi. İnanamadım cidden
  • Oyun sıçmış aga ben size diyeyim. Silerim ben bu oyunu. 3lose 7win 'e 1980 veriyorsa bu maç neye diamond verecek çok merak ettim.
  • 7 win , 3 lose çoğunda lucio oynayarak takımı neredeyse hep ben taşıdım , 3 tane potg aldım ve 1500 rank verdi. Siliyorum oyunu..

• quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Oyun sıçmış aga ben size diyeyim. Silerim ben bu oyunu. 3lose 7win 'e 1980 veriyorsa bu maç neye diamond verecek çok merak ettim.

10 mac al diamond ol orda kal biraz beles oluyor. Bence mantıklı koca sezonu on maçla kader cizilmez. Oynucan yukselicen :)

• Hoca kusura bakmada silver oyuncuların içinde bok çıkarsın diamond'a. Hem ayrıca nasıl beleş oluyormuş biri bana bunu açıklayabilir mi :D 10 maç alıyosun koskoca adam beleş dedi. Hem ben plat oynadım diyorum. 2500 dü benim şimdi 1980 verdi şaka gibi.
  • Henuz placement maclarini yapmadim ancak blizzard zaten bu sefer puanlarin cok daha dusuk olacagini soylemisti.
  • Sezon 3 le birlikte ranked sistemini değiştirdiler düşük puan alma sebebi bu yüzden. Ben de 10 maçı tamamlayamadım henüz 1 draw 1 lose 3 won var bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabiz Civciv -- 1 Aralık 2016; 19:36:30 >
  • quick match'da bazen beyaz çerçeveli adamlar görüyorum bu nasıl oluyor ? silver olunca desek benim skill ratingim 2400 gold'dayım ama hala bronz ahşap renginde
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

Şaka mı bu şimdi? Geçen sezon yerleştirme maçlarında 4 galibiyet 6 mağlubiyet almıştım 1900 lü bişeylere atmıştı. Az önce sezon 3 ün tamamladım yerleştirme maçlarını 1 beraberlik 1 mağlubiyet 8 galibiyet vardı ve 1537 verdi. İnanamadım cidden

benim 6W 4L 2300'den başladı.
  • 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.