Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (129. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
62
Favori
242.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyat konusunda ekstra bir içeriği parayla vermeyecekler, güncellemeler devamlı olacak, oyunu tek seferde almış oluyoruz.
    Oyunun yapısı wow da devamlı RBG girdiğinizi düşünün, o tarz yani. Bir süre sonra kendisini tekrar ettiğinden sıkılmanız olası ama yarına da oyuna girme arzusu duyabilirsiniz.
  • Junkrat yerine Zarya alınır mı, iki heroyu karşılaştırabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Junkrat yerine Zarya alınır mı, iki heroyu karşılaştırabilir miyiz?

O ne demek hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkm1

quote:

O ne demek hocam

Farklı hero ve sınıflar evet ama birden az da olsa benzediklerini, Junkrat yerine Zarya kullanılabilir mi diye düşündüm
  • 1 adet icinde sadece Overwatch bulunan hesap 100 liradan
    1 adet icinde Overwatch, WoW (Legion dahil), Diablo 3 (RoS dahil) bulunan hesap 170 liradan

Satiliktir. Daha once forumdan hesap satislarim oldu referans gosterebilirim. Gerekli tum bilgilerle birlikte teslim edilecektir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: grkm1

quote:

O ne demek hocam

Farklı hero ve sınıflar evet ama birden az da olsa benzediklerini, Junkrat yerine Zarya kullanılabilir mi diye düşündüm

Genel olarak karşılaştırırsak Zarya daha etkili ve turnuvalarda da Junkrat'ten fazla alınmış.

Ilk aldığımda oyunun en kötü tankı demiştim ama gayet güçlü.

• freshmind kullanıcısına yanıt
    http://www.gamespot.com/overwatch/
    http://www.metacritic.com/game/pc/overwatch
    http://www.ign.com/games/overwatch/pc-20027413

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pachelbel's Canon -- 6 Temmuz 2016; 3:52:22 >

• Var mı grup halinde oyunu oynayanlar birleşelim hep beraber oynayalım ya oyunun zevki 6 kisi ile beraber çıkıyor
    battlenet : AtheistPanda#21394

• Dün akşam 6 kişilik grup oluşturduk, ilk defa grup içinde oynadığımdan çok keyif aldım, 5 kişi olmamıza rağmen bir maç aldık ki izlemeye değerdi, keşke maç tekrarları olsada izleyebilsek.
  • Bende overwatch almayı düşünüyorum fakat nerden alsam bilemedim. Bynogame de 145 TL şuanda en uygun orası geldi bana. Fakat bu tarz sitelerden alsak herhangi bir sorun olur mu acaba ? Vatan bilgisayar, Teknosa gibi yerlerde çok pahalı 220 TL. Eğer bir sorun olmaz ise bynogame den almayı düşünyorum sizin fikirleriniz nelerdir teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senzafiné

Bende overwatch almayı düşünüyorum fakat nerden alsam bilemedim. Bynogame de 145 TL şuanda en uygun orası geldi bana. Fakat bu tarz sitelerden alsak herhangi bir sorun olur mu acaba ? Vatan bilgisayar, Teknosa gibi yerlerde çok pahalı 220 TL. Eğer bir sorun olmaz ise bynogame den almayı düşünyorum sizin fikirleriniz nelerdir teşekkürler

hocam bana sorarsan blizzardan rus versiyonunu al geç 90-95 lira

hepsi aynı nasıl olsa. 6gb oyun kutulu almanada gerek yok 6gb gayet iyi bir boyut

• Senzafiné kullanıcısına yanıt
    Battle.net'den americayı seçip dolar üzerinden al 115 liraya geliyor. Senin baktığın origins edition büyük ihtimalle, gerek yok onu almana sadece skin var içinde ek olarak. Rusya üzerinden de alabilirsin 90 liraya ama bende sorun çıktı sonra dolarla aldım bende.
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Gerçekten çok güzel maçlar oldu. Her gün böyle toplanabilmeyi başarsak competitive falan vız gelir üstüne turnuvalara bile katılırız Bu arada kendimiz geforce experience gibi programlarla kayıt edebiliyoruz ama bu Türkiye'deki bu netle bu iş olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolas777

Gerçekten çok güzel maçlar oldu. Her gün böyle toplanabilmeyi başarsak competitive falan vız gelir üstüne turnuvalara bile katılırız Bu arada kendimiz geforce experience gibi programlarla kayıt edebiliyoruz ama bu Türkiye'deki bu netle bu iş olmaz.

Ekip toplanırsa bu akşam devam edelim hocam, gece yarısından sonraya kalmasak daha iyi.
  • eskiden oyunu masa üstüne alınca rahatlıkla tekrar oyuna donebiliyordum, şimdi ise doğru düzgün dönemiyorum, ne hero görünüyor ne diğer oyuncular, hero değişiyorum eldeki silah görünmüyor, bug sanırım, sorun oyunda mi, yoksa masaüstüne attığım için mi?

• Bu oyunda bas konus varmi arkadaslar bulamadim mic surekli acik olmuyo boyle

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Bir kaç gündür bende de aynı problem artı olarak akıcılıkda düştü lag yok ama var gibi bir his oluştu oyunda.
  • Oyunu almayi dusunuyorum ama halen kararsizim bi yandan arkadasim olmamasi ote yandan 40€ çok fazla gelmesi. Bana bu oyunu almak icin 3 madde sayin desem ne dersiniz? Ya oyunu youtube kanallarindan takip ediyorum ama bu saydigim 2 madde beni cidden kararsiz birakiyor.

Edit: bide herolari aciyo muyuz yoksa hepsi acili oluyo mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candance -- 6 Temmuz 2016; 19:59:33 >
  • " bu tuş.
  • quick maçtan erken çıktığım için oyun sonu xp ' lerimin ancak %25' ini alabiliyorum, bakalım bu cezayı kaç maç ödeyeceğim, işin kötüsü sorun bende değil, qm modunda, sürekli loading ekranında bekliyor, sonra oyuncuya kes cezayı.

edit: loading ekranında beklerken oyun bitti diğer haritaya geçti :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 6 Temmuz 2016; 22:06:27 >
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.