Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (127. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
62
Favori
242.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an satın aldım USA üzerinden, Europe serverlarında oynayabiliyorum. Aldığınız yer fark etmiyor.
  • 2K kullanıcısına yanıt
    Ileride sikinti cikarmazlar degil mi, sunuculari ayiriyoruz gecis yok gibisinden? Cunku 40 dolar ile 40 euro arasinda fark yaklasik 5 dolarlik bi fark var :) Alirken vpn mi kullanmak gerekiyor yoksa sadece abd olarak secip odeme mi gerceklestirecegiz? Bir de iade secenegi var mi? Ornegin ben oyunu aldim ama sevmedim, paramin iadesini isteyebiliyor muyum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • First Premolar kullanıcısına yanıt
    Rusya seçersen 94 lira civarına alabilirsin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu alın fiyatına değer ilerde gelicek güncellemeler var yıl sonu yeni map ve herolar gelecek competitive playde iyileştirmelere ihtiyaç var ilk olarak sudden death olayında atak yapacak takım
    % 95 oyunu kazanıyor 2.olarak solo competitive modu gerekli karşıma 5 premade bana 5 premade geldi bizim team özürlüydü direk lose control point mapında 1 win alamadık genelde kazanan takımlarda 2 tank 2 healer 2 dps dps ler 76 pharah zarya olmazsa olmaz yanına reinhard lucio mercy rankedda zenyatta daha görmedim trolleyen yoksa
  • Duruma gore Tracer, Widowmaker ve Pharah prosuyumdur soylemesi ayip. Yeni basladim ama 100 yildir oynuyormus gibiyim nedense.
  • Erkotiko E kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler, ona da bakarim. Su an tek dusundugum 30-40TL az bi meblag degil ama sikinti ciksin istemiyorum, birkac kisi odemelerin iade edildigini soylemis rusya vpnden, kusursuz olmasi icin ne yapilmasi gerekiyor bilginiz var mi, siz oyle mi aldiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 kişi burdan arkadaşlarla girdik karşımıza Ferit wtcn geldi, çok toxic ya..

yendik tabiki..

Overwatch [ANA KONU] Overwatch [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeuspwnz -- 3 Temmuz 2016; 5:16:19 >

• Arkadaşlar rusyadan alsak sıkıntı olur mu baya uygun çünkü ?
  • First Premolar kullanıcısına yanıt
    Euro olarak alanlar ya uğraşmak istediklerinden ya da olası server degişikliklerinden etkilenmemek istedikleri için.

• murazorofangmar M kullanıcısına yanıt
    Rus keyi şeklinde almayı arkadaşlar daha önce paylaştı geçmiş sayfalara bakabilirsin.
    Korsan olarak oynayabilecegin bir yer yok.Betada oynama imkanı vardı fakat artik yok.

• Maç atmak isteyen arkadaşlar varsa, Shu #2526 ekleyebilir.
  • webmaster33 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorun devam ediyor mu acaba bende rusyadan veya arjantinden felan alayım diyorum da.
  • murazorofangmar M kullanıcısına yanıt
    Yazdığım gibi işte oyunu sildiler hesaptan ben de uğraşmak istemedim bidaha, dolarla aldım 20 lira daha verip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karıncayiyen Yiyen Adam

Duruma gore Tracer, Widowmaker ve Pharah prosuyumdur soylemesi ayip. Yeni basladim ama 100 yildir oynuyormus gibiyim nedense.

Reaper, genji ve hanzo da oynuyor musun bari?

• loot actim, iki legendary cikti, birisi duplicate........

• Botvinnik#21915 eklerseniz oynarız, level 115, rank 36, yaş 32. Solo girmek istemiyorum artık, salaklarla uğraşmaktan bıktım.

http://masteroverwatch.com/profile/pc/eu/Botvinnik-21915

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strafor -- 4 Temmuz 2016; 10:05:08 >
  • eskayr#21615
    yaşım 35 oyuncu takıntım yok hepsi ile oynarım bir kaçı hariç.
  • enchanted E kullanıcısına yanıt
    Drolin#1400

Yaş 38..level 13

• rwenzori#2342 ekleyin lütfen, oyunda iddiam yok, oyuna davet edenler ona göre davransın.
    level 43

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 4 Temmuz 2016; 1:15:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.Levent Boyacı

quote:

Orijinalden alıntı: Karıncayiyen Yiyen Adam

Duruma gore Tracer, Widowmaker ve Pharah prosuyumdur soylemesi ayip. Yeni basladim ama 100 yildir oynuyormus gibiyim nedense.

Reaper, genji ve hanzo da oynuyor musun bari?

Hanzoda yakindaki dusmanlara karsi bir sansin yok, Genji'ninde seri atis yapan, duzgun silahi yok. Reaper denedim ama oda seri atislar yapamadigi icin bir sey yapamadim. Aliskin degilim oyle akrakterlere ama dun Roadhog'la ortaligi bayagi karistirdim.

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.