Şimdi Ara

ÖTV DÜZENLEMESİ SONRASI İNDİRİM GELMESİ GEREKEN BİNEK ARAÇLAR SIRALI TAM LİSTE(Yeni Fiyatlar Eklendi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
421
Cevap
44
Favori
74.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
844 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan457 -- 31 Ağustos 2020; 14:37:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volkswagen fiyatları artırmış
  • Forumda araç almayın kardaşım yav ötv indirimi gelecek araç fiyatları düşecek demişlerdi gözlüğü taktım arıyorum onları

• En son 2018 de güncellenmişti

• Alıyorsan egea al, döviz yok ithal araba yassah hemşerim olmuş.

• https://www.sahibinden.com/skoda-scala

bu adamların bunları yapmasına nasıl izin veriyorlar ? Bu bildiğin mafyacılık, kara borsacılık
  • Sanırım bu ülkede arabalarla ilgili iş yapan kimseye güvenmemek gerek. Taksi, Minibüs, Galerici, vs. 2. elciler zaten tam fırsatçı. Son vurgunlarını yapıyorlar. Seneye arac alacak bir halk kalmayacak zaten.
  • büyük emek var. eline sağlık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekim ayında gelecek bir Corolla bekliyorum. Az önce aradım bana fiyat değişmedi ama belki Ekim de zam gelir dedi. Sanırım Toyota fiyatları düşürmeyecek.

Bu arada burası yeri değil ama geçen cuma başka bir bayiideki bir yetkili elindeki bir aracı bana 14.900 tl aksesuar yükleyerek satmak istedi. Kendisine "Bu aracı sipariş edilip aksesuarların yüklenildikten sonra siparişin iptal olduğu için" mi bana böyle sattığını sorduğumda. Aracın henüz üretilmediğini söyledi.

Sanırım aksesuar bindirerek araç satıyor ve aksesuar başına prim alıyor. Vazgeçtim sonrasında. Aracıma kaput filmini hiç düşünmemiştim açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScorpioRaptor -- 31 Ağustos 2020; 15:20:34 >
  • Yüklüyorlar... loading anlamında değil yalnız ☺️ ÖTV DÜZENLEMESİ SONRASI İNDİRİM GELMESİ GEREKEN BİNEK ARAÇLAR SIRALI TAM LİSTE(Yeni Fiyatlar Eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mende4635 -- 31 Ağustos 2020; 15:32:15 >
  • 2)ASTRA Edition 1.5 Dizel AT-9 122 HP 241.900 TL
    Olması gereken 226.781,25
    Fark 15.118,75

3)ASTRA GS Line 1.5 Dizel AT-9 122 HP 244.900 TL
    Olması gereken 226.593,75
    Fark 15.306,25

Edition 221 bin
    Gs Line 229 bin

Olarak fiyat listesine eklenmiş, araç dikkatimi çekti dizel otomatik burada listede çoğu araç bu paralara benzinli otomatik ve şanzıman 9 ileri tam otomatik

Bu arabaya takas+para+kredi girilir mi acaba ne zamana geliyor opel araçlar bilen var mı? Muhtemelen ocağa doğru vergi fırlamasına katılacak elegance paket 290 bin tl fiyata sahip...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seatta indirimi cebe atmış bulunmakta.
  • ScorpioRaptor kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen araçta 15 Bine yakın indirim olacak. Primi düşmesin diye aksesuar satmaya çalışmış. Araç neydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Volkswagen fiyatları artırmış
    liste guncelleniyor deniyor sitede şu an bayiye mi sordunuz acaba?
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Sizin mesajınızdan sonra ben de biraz inceledim , astrayı her zaman beğenmişimdir ama almak nasip olmadı dizel gs line modeli iyi gibi ancak kafamı kurcalayan bir durum var . Bu araç 3 silinirli heralde . 3 silindirli motorlarla ilgili bazı yerlerde motor ömrünün uzun olmayacağı , sıkıntılar çıkaracağı ve sarsıntılı çalışacağı yazıyor . Doğruluk payı nedir acaba .

• Ülkede tüketim, olması gerekenden fazla. Şu andaki tablonun sebebi bence bu. Tabiki enflasyonun yükselişi ve TL nin değer kaybetmesi hat safhada ve toplumun hiçbir şekilde refleks bir tepkisi yok bu duruma. Orta-düşük gelirli vatandaş gereksiz ve lüks tüketimden vaz geçmezse devlet böyle vaz geçirtir.

• quote:

Orijinalden alıntı: thunderstruck7

https://www.sahibinden.com/skoda-scala

bu adamların bunları yapmasına nasıl izin veriyorlar ? Bu bildiğin mafyacılık, kara borsacılık
    bunların hepsi vatansever milliyetçi bademler!
  • Leon fiyatları açıklanmış, indirimi vatandaşa yedirmeyecekleri belliydi.

• vagus35 V kullanıcısına yanıt
    neymiş bu gereksiz ve lüks tüketimler?
  • Daha 2 gün önce ÖTV ye zam üzerine zam gelmedi mi bu ne demek şimdi kafamı buluyorlar. Vatandaş ile maddi durum yok ama olsa bile almam

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.