Şimdi Ara

ÖTV DÜZENLEMESİ SONRASI İNDİRİM GELMESİ GEREKEN BİNEK ARAÇLAR SIRALI TAM LİSTE(Yeni Fiyatlar Eklendi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
421
Cevap
44
Favori
74.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
844 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam ben bu işin içinden çıkamadım.

mesela 1.5 superblere zammı gelecek indirimmi
  • wardaddy58 W kullanıcısına yanıt
    Ben genelde 3 silindir araçları kullandım halen kullanıyorum. Dizelde 1.2tdi uzun km ler yapabiliyor teknolojisinden ötürü sorun çıkaracağını sanmam bir miktar titreşimli çalışıyorlar 3 silindir motorlar orası doğru bunda kullanılan motoru hiç sürmedim inceleme vs izlemek lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozoz15 kullanıcısına yanıt
    Model Şanzıman Yakıt Fiyat
    1.5 TSI ACT 150 PS Comfort Manuel Dizel 208.900
    1.5 TSI ACT 150 PS DSG Elite Otomatik Dizel 253.400
    1.5 TSI ACT 150 PS DSG Premium Otomatik Dizel 271.400
    1.5 TSI ACT 150 PS DSG Prestige Otomatik Dizel 293.900
    1.6 TDI SCR 120 PS DSG Elite Otomatik Dizel 270.400
    1.6 TDI SCR 120 PS DSG Premium Otomatik Dizel 282.400
    1.6 TDI SCR 120 PS DSG Prestige Otomatik Dizel 310.900
    2.0 TDI SCR 190 PS 4X4 DSG L&K Crystal Otomatik Dizel 511.900

1.5 TSI ACT 150 PS DSG Elite Otomatik Dizel 253.400 bunda ancak fiyattan indirim yaparlarsa %50'lik dilime geçebilir. Ama bence paketler arasında çok fiyat farkı olmaması için üst dilime taşırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul31 -- 31 Ağustos 2020; 16:34:40 >
  • istanbul31 İ kullanıcısına yanıt
    öncelikle teşekkür ederim çok.

tsi olanlar benzinli değil mi.

1.5 tsi otomatik ler lazım asıl bana açıkçası.
  • vagus35 V kullanıcısına yanıt
    Siz kendinizi insan yerine koymazsanız kimse sizi insan yerine koymaz.

Bak dengin olan Avrupa vatandaşına nasıl yaşıyor? Sen nasıl yaşıyorsun?

Eğitimsiz olmanız bizim suçumuz mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ozoz15 kullanıcısına yanıt
    Düşse o fiyata benzinli olarak alınır. En fazla 230Bin TL olabilir düşürürlerse. Bu şartlarda Talisman ya da E kasa benzeri bir araç için değer gibi.
  • emeğinize sağlık, tam bir arşiv çalışması olmuş. ayda bir gelip karşılaştırma yaparız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alvarez

Icmedim ki yaziyorum. 😀

Trilyonum olsa ayrana 29 tl vermem. Her seyin bir degeri var.

Hocam her seyin bir degeri var amm herkese gore farkli bir degeri var. Size gore 29TL etmez ama baskasina gore edebilir. O 29 TL vermeye razi olan sayisi o dukkana yetecek sayida ise o dukkan ise devam eder. Ama egerki 29TL vereceklerin sayisi dukkani dondurmeye yetmeyecek durumdaysa o zaman iste batar.
  • duster bile 200 üstünde yav rezilliğe bak ya.
    96 model şahine devam aga bu kirli vahşi sömürge düzenine para vermiyecem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanick

Geçen hafta egea hb street i vur tut 128900 dan 125 indirmiştim. Boşuna kasmışız şimdi 124700
    Abi nasıl indirttiniz, ben hb urban plus aldım cuma günü geldi aracım. Temmuz ortası sipariş etmiştim. Tek kuruş düşmediler.
  • Pardon indirim miymiş bu

• ulan aslan payını bayiiler size bize kaptırır mı.. bakın şimdi ki fiyat listesine ve eski fiyat listesine mevzuyu çözen yazsın.

ÖTV DÜZENLEMESİ SONRASI İNDİRİM GELMESİ GEREKEN BİNEK ARAÇLAR SIRALI TAM LİSTE(Yeni Fiyatlar Eklendi

• 15 bin euroluk araçlar 250 bin TL'den 220 bin TL'ye düştü diye sevinip fırsat kollayan, galerileri işgal eden halk olduğu sürece bu ÖTV zamları hiçbir şey ifade etmiyor. Belli ki az yapıyorlar, birkaç kat daha vergi çıkabilirler. Nasıl olsa yarın bankaya gidip 4 yıl vadeli kredi çekebiliyoruz, bedava araç o yüzden.
  • deserthawk D kullanıcısına yanıt
    Urban Plus ta olmayabilir. Ben alırken ÖTV sınırı 70 di. Egea streetin fiyatı 70200 falandı. Arabayı 69500 den gösterip aşağı vergi dilimine soktular. O şekilde indirim yaptılar. Urban plusın fiyatını 70 altına çekememiş olabilirler.

• Toyota fiyatları açıkladı
    Chr hibrid en fulü 310 bine çıktı
    Chr 1.2 motor en fullü 224 e indi

• Şöyle arabalara baktım. Alıp bineceğim araba yok. 4*4 olsa Vitara, ki yeni kasaları montofon ineği buluyorum.

Biraz güçlü olsa 500. 90 beygir falan olacak minimum. Başka araba yok listede bana göre. 500'e benden 90 çalışır. O yüzden araba maraba almam. 57'nin aksesuarlarına 400 dolar gömecegim. Bir o kadar da işçilik var. Lastik aldım yeni. Ön sağ fren tutmuyor, onu bir ayarlatayim. Kabaca 3500 lira da tuv borcu var, 2005'den beri birikmiş. Onu da hallettirir, keyif istedim mi ona binerim. Ki biniyorum. Bu ara ise 57 ile gidip geliyorum. sigorta yok, muayene yok.

Fusion'a muayene yaptırdım. Oley! 325.000km'de, kara duman atan, freni dengesiz tutan araba plakadaki vida deliğinden kaldı muayeneden. Yeni plaka aldım. Tuv'den geçtim. Gündelik binerim. Kasko/sigortası var. Gönül rahatlığıyla birinin üzerine çıkabilirim.

Uzun yol için anamın arabasına çökerim. Fusion'in mevcut hali ile uzun yola çıkmak için deli olmam lazım. En son airbag ışığı yanıyordu. Bobin arızalanmış. Araç muayeneye yetisecek diye direnç attık falan. bir ara da bobini yaptırayım bak. Airbag benden ötürü patlamamış olmasın.

Böyle kele böyle tarak. Çok ciddiyim. 57 olmasa, biziklayacak bir keyif arabası arardım. Kendim girisebilecegim. Mesela crx falan. Bir de fusion'in uzun yola gidebilecek olanı. Mesela nispeten temiz bir focus 2.5... yeter. Pahalıysa Suzuki swift de olur. Sapla LPG geç. İki araba bakamayacaksam mecbur swift sport avına çıkarım. Konuyu kaparım.

Ama şükür 57 var. Kıçımı kaldırıp bayinin önüne gitmem. batık sanayicinin rüyasını yaşıyorum kahretsin. Peynir alacak param yok, cepten yiyorum ama 57 var ak47.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.