Şimdi Ara

ÖTV DÜZENLEMESİ SONRASI İNDİRİM GELMESİ GEREKEN BİNEK ARAÇLAR SIRALI TAM LİSTE(Yeni Fiyatlar Eklendi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
421
Cevap
44
Favori
74.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
844 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eski fiyatı ne kadardı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aga indirim bekleyenler ne indirimi bekliyor bi söylesin lütfen?
    300 binlik araba , 250 bin olcak falan mı sanıyosunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Türkiye de indirim söz konusu olamaz. Vergi vergi zam zam bindirim bindirim. Ümmet işi.

• İndirdiler mi fiyatları?

• Elinize kolunuza sağlık.
  • Qasqai liste fiyatı İçin aradım yarın fiyatlar güncellenecekmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir tane Seat Leon 1.2 tsi arabayı favoriye eklemiştim, adam ötv zammı haberi çıktığı gün fiyatı 150’den 160’a çekmiş, halbuki aracına zam değil indirim geldi.
    Sözde bu olayı 2. el piyasası için yaptılar ama bizim insanımızda bu akıl ve mantık olduğu sürece piyasa daha da kötü etkilenecek gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 31 Ağustos 2020; 20:48:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozoz15

ford focus dizel otomatik düşermi mesela.

Alıntıları Göster
    zengin arabası sınıfına sokuyor devlet onu. sen git düz vitez 0,5 motor dacia ya bin diyor.

araba vergisine zam yaparak ekonomiyi düzeltme planı yapan birileri var. ekonomi böyle düzelmez her kimse bunu ona söyleyin lütfen. başka plan yapsın.
  • Öff indirimlere bak bu kadar indirime gerek var mıydı biraz daha az yapsalardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

harika bir konu olmuş, emeğinize sağlık.

şimdi görelim şeffaf yurdum tüccarını, bakalım bir kez olsun haysiyetli davranıp indirim yapacaklar mı yoksa zaten yuro arttı biz onu yansıtmamıştık deyip her zamanki gibi kulaklarının üstüne mi yatacaklar.
    devlet bizi tüccarın kucağına otutturdu. sen kediden sana ciğer vermesini umuyorsun. galericiler oh oh suyundanda koy diyordur. zaten yıl eskiyecek diye ekim kasım indirimleri olur her yıl önceki yılın stokunu tüketirlerki yeni model araba getittirsinler. ha bu sene ekim kasım indirimini bize vergi indirimi diye yuttururlar.
  • hassssssssss duster lar 230binlere mi çıktı .. hasssssss lan yuhh yok artık yaaa ohaa yok yuhh çüşşşşşş şerefsizlik almış başını gitmiş.. yok yaa bu ne lan ohaaa hmnmhnmhmn*******hmnhmn bu ne lan !!!

ak kafalıların .........................
    şakşakkkkçı menfaatçi yaratıklar !
  • yanlız o değilde maaşı yetmeyen bi çok insan dönüşü olmayan krediler çekiyor bu kredilerin çoğu geri ödenmiyor bu kredileri geri ödemeyen ŞEREFSİZlerin borcu yine bizim vergilerle karşılanıyor... çektiği krediyi ödemeyenler de gebersin !! vergi affı yapılan patronlarda gebersin !! bu vergileri borçlarını silenler için düşüncem bellidir...
  • xpugur kullanıcısına yanıt
    Vergi borçları değil cezaları siliniyor. Kimsenin şimdiye kadar vergisi silinmedi. Vergi cezaları silinebiliyor.

• Dün bu zam yüzünden yaklaşık 8 saat sistem güncellemesi yaptık. 3-5 baz model kaldı %50 ÖTV dilimine giren, onlar da bir sonraki zamda %80 ÖTV olacak. Mehteri çalabilirsiniz. Selam ve ÖTV ile.

• Seat çok sinsi
    İnşallah batarsiniz

• elinize sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: engineerolduenginar

ulan aslan payını bayiiler size bize kaptırır mı.. bakın şimdi ki fiyat listesine ve eski fiyat listesine mevzuyu çözen yazsın.

Haha ucuz olan exc. Daha cok zam yapmislar sebep ? Kan emici bunlar kan. Ben almıyorum almayacagimda. 2007 golf aracim var iyi kotu gidiyor. Ozel sektorde muhendisim. Her sene uzerine koymam isteniyor performans olarak ben uzerine koydukca cansiz teneke parcalari benden daha fazla deger kazaniyor. Bilgi birikiyor tecrube artiyor karsiliginda deger dusuyor. Insanlar biraz boyle baksa kimse bu paralara araba almaz.

• Emeğin için verdim şukunu

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.