Şimdi Ara

ÖTV DÜZENLEMESİ SONRASI İNDİRİM GELMESİ GEREKEN BİNEK ARAÇLAR SIRALI TAM LİSTE(Yeni Fiyatlar Eklendi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
421
Cevap
44
Favori
74.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
844 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BU ÖTV zammından en çok alman arabalarını etkileyecek galiba. Akıllı ol Almanya, hiç arabanı sattırmayız mı demek isteniyor acaba ??????
  • Fakir ve zengin arasında ki fark araçlara da yansısın diye yapılmış güzel bir şeref yoksunluğu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emeğine sağlık , tam bunu aramak için gelmiştim
  • hurma10 H kullanıcısına yanıt
    Devlet erkanı neye binecek ??? Passat , superb odacı arabası oldu. Gerisini sen düşün :) devlet tek başına Alman araclar için yeterli gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FunnyxD

Papa Müslüman olur, bu arabalara indirim gelmez, o, kadar diyorum!
    Bırakın Müslüman olmayı diyanet işleri başkanı olur da yine indirim olmaz..

• Fiat Egea da fiyatlar cidden olması gereken şekilde düşmüş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müteahhitler galerici olmuş benim aklıma gelen tek ihtimal bu bayi galerici el ele , hükümet de destek veriyor tabiki ,yeni vurgun sektörü araç.

• Ülke bitik

• quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Fiat Egea da fiyatlar cidden olması gereken şekilde düşmüş.
    1.4 fire hb'nin fiyatı niye düşmüş acaba anlamadım, zaten matrah olarak girmiyordu ki üst dilime diye biliyorum.
  • Egea da çok büyük indirim olmamış en ideal egea şahsi biniciysen miror paket en azından car play android uyumluluğu var 17inç jant var... 153 bin TL...

• FIAT düzenlemeyi yapmış. 4 küsür lira inmiş fiyat. 125- 130 du bu paketler.(Benzinli 1.4)
    ÖTV DÜZENLEMESİ SONRASI İNDİRİM GELMESİ GEREKEN BİNEK ARAÇLAR SIRALI TAM LİSTE(Yeni Fiyatlar Eklendi
  • Zam gelicek. Zam gelicek zam gelicek.

• mrmeram kullanıcısına yanıt
    Aynen 1.3 Multijet 157 idi 153 olmuş .. 4 bin düşmüş..

• Uçak mı alıyoruz araba mı belli değil..!?

• darkmoon34 kullanıcısına yanıt
    Az daha param olsa alıcam 1.4 Mirror paketi de,
    Bayide mi yok acaba? , sarı sitede 20 lira üstten satılıyor.
  • nissan qashqai 1,5 DCT skypack 293 Bin tl den 329 bine çıktı. Dün akşam ikinci ellere bakmıştım 260'dan 275 lere çekmişlerdi sabah ki yeni liste fiyatlarıdan sorna +280 bin bandına tırmanmış. Yorum sizin
  • Geçen hafta egea hb street i vur tut 128900 dan 125 indirmiştim. Boşuna kasmışız şimdi 124700

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FIAT EGEA MIRROR 1.3 MJET " sedan " için

25.08.2020 tarihinde site üzerinden fiyatına baktığımda 153,900 ₺ iken
    31.08.2020 tarihinde ÖTV düzenlemesinden sonra fiyatının değişmediğini gördüm.
    Düşmesi gerekmez miydi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RmzBurak -- 31 Ağustos 2020; 13:50:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freshwind

Rakip Suvlar 350 bine satılırken nissan kerizmi. Onlarda 270-300e satar tabiki.

Alıntıları Göster
    Keriz olacağı bir durum yok, aradaki para cebine girmiyor vergiye gidiyor sonuçta. Buradaki tabloya göre 225 bine çekmesi lazimken fiyatı 280 bine cekmis ust vergiye sokupta. O yüzden ellerinde kalmasini temenni ediyorum bu araclarin.

Aynisi 2008 icinde gecerli, adamlar 300 bin tl nin üstüne konumlandırmış, 200 bin liralık arabayı. Allah akıl fikir versin

• Death Time kullanıcısına yanıt
    Ben de aldım Flame x-pack için sıradayım... Ne kadar olacak çok merak ediyorum. Ekim başı gelecek tabi zam da gelir.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.