Şimdi Ara

Otopark Hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
4.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunlarda brezilya dizisine döndü iyice...
  • Arkadaşlar And M5'i bir yerine sokacakmış. Tamam?

Adam yıllardır uğruna çabaladığı, fedakarlık yaptığı işini bırakıp düzenini değiştiriyor milletin derdi M5 olmuş. Ben And olsam ve şunları okusam derdim ki insanlar beni değil arabamı seviyormuş ve sonrasında derin bir üzüntü duyardım.
  • EnginAKB E kullanıcısına yanıt
    Aynı testi mi izledik acaba ? B8 passat testinde aklımda kalan birşey varsa o da yol tutuşu sebebiyle hayretler içerisinde kalmalarıydı. Kişilik sorunu yoktu ortada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaman06 Y kullanıcısına yanıt
    Çok büyük ihtimalle B7 passat testinden bahsetmiş arkadaş.
  • ben anlatımını beğeniyordum ancak tek başına çektiği videolar biraz sıkıcı oluyordu. yanında sinan olunca daha keyifli incelemeler yapıyorlardı. bu kadar emek verip ayrılması da enteresan oldu. kendince sebepleri mutlaka vardır. internette bu tip işler yapıp eleştirilmeyen yoktur. insanlar sosyal hayatlarında yapamadıklarının acısını sanal dünyadan çıkarmaya meyillidirler. gerçek dünyada iki kelimeyi yan yana getiremeyen birini sanal dünyada bir başkasını ölümüne eleştirirken bulabilirsiniz. bu açıdan zaman zaman haksız yere eleştirildiğini de söyleyebilirim. bundan sonraki hayatında başarılar demekten başka yapacak bir şey yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videolari actigimda onu goremeyince kapatirdim izlemeden. Cok uzuldum ayrilmasina. Yolu acik olsun..

• Uzuldum ayrilmasina..Bu memlekette birseyleri yapmak cok zor. Yolu acik olsun.
  • Her ne kadar seveni ,sevmeyeni olsa da...

Yolu açık olsun.

Baştan çok büyük bir risk aldığının farkındaydı.

Sonuçta bu işi yürütmek o kadar kolay değildi.

Kanaatimce iyi bir arkadaş ortamına vs. sahip olamadı.

Bu işi yürütedebilirdi. Tabi kendi seçimi fakat bu kadar kitleye ulaşıp gitmek olmadı bence.

Her zaman dediğim gibi bir işe atılacaksan bir kaçış planın olmalıdır. And iyi derecede eğitim almış ve maddiyat olarakta benden senden daha iyidir.

Ben yinede nedense Sinan'a güveniyorum. En azından daha fazla içerik üretip ,bu kitleyi bozmadan devam ettirebilir.

• Başı sıkışınca kaçmakla yetiniyor.Yok öyle yağma olmuyor işte öyle.

• Kavurma verin lan ! kullanıcısına yanıt
    Aynen dediklerinize katılıyorum. And gerek diksiyon gerek sunuş bakımından donanımlı bir adam. Ben Sinan'ı hep joker olarak görüyorum otoparkta. Mesela testte And anlatır anlatır sonra bir anda araya Sinan bir espri patlatır veya gazlamaya başlar vs. ... Özellikle Sinan tek olduğu testlerde And'ın rolünü üstlendiği için o samimi, içten hareketlerini göremiyoruz ve test biraz yavan kalıyor. And'ın da yolu açık olsun. Umuyorum pişman olmaz verdiği karardan.

• Değerli insandı. Üzüldüm ayrılmasına. Özlicez

Yolu açık olsun...

• Neredeyse ilk zamanlarindan beri takip ediyordum.Kurumsallik isine girince samimiyet kalmadi.İnandiriciliklari azaldi.Cok yqzdim samimiyetinizi kaybediyorsunuz diye.Keske hep amator ruhta kalinsaydi keske hep ayda 1 araba tanitacak olsada gorduklerini soyleyen siradan test yapan kisilerden farklari olsaydi.Yazik oldu.

• Adam hayatını kurtarmaya gidiyor kimse umrunda değil siz burda boş boş tartışın

Sallayın gitsin

O bile sizin kadar düşünüyordur

• Bu kanalla ilgim yok ama bir kişi hakkında bu kadar nefret beslemek normal değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtdisinda ne is yapacak acaba.İnsaat muhendisi ama hic meslegini yapmadi diye biliyorum.32 yasinda adam sonucta mezun olali yaklask 8 sene gecmistir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • And ın dh hesabı ne beyler

• İnsanların gözden kaçırdığı nokta Otopark'ın popüler olmasının takipçi sayısının videoları seyreden kişi sayısının fazla olduğu zamanlar ekibin tam kadro olduğu zamanlar...

Direksiyonda Sinan , yanda And... Arka koltukta Muhip ...

Makaranın dibine vurdukları gerçekten eğlenerek bu işi yaptıkları Videolar büyük hit aldı ...

Sonra işi kurumsallık hikayesine bağlayıp And 'ın EGO'larına dayanamayıp kadro bozulunca eski tadı kalmadı ...

• RX 480 kullanıcısına yanıt
    Nicki Inferno diye biliyorum.

• hayret and sinanı yollar sandım kendi gitmiş??? sinan hemen muhibi alsın..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.