K

Yüzbaşı
03 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Tum araclarda OTV ayni olsa ve bu oran % 45 olsa bunun avantaji ve dezavantajlari neler olur
Arac fiyatlarindaki artis hepimizin malumu. Euro ve dolarin yukari seyri nedeniyle daha da artacak gibi gorunuyor. Bir arkadas chevrolet captivadan D segmenti araca gecmek istiyor ilinci el ve benzinli arac alip cok zarar etmek istemiyor. Tamamen mantik ve edere gore 80 bini asmayacak butce ile 2011 model araclardan hangisini onerirsiniz?

2011 model cunku mercedes c 180 makyajli olmali 1.8 cgi motor start ve belki avangarte bu fiyata bulunabiliyor

Bmw e90 2010 model sonrasi 3.16 ve 3.20 i. Gonul 3.20 d istiyor ama fiyati yuksek kaliyor.

Audi a4 1.8TFSİ multitronic 2010 ve sonrasi 70-80 bin arasi oldukca temiz araclar var.

Tavsiyelerinize ihtiyacimiz var. Onerileriniz icin simdiden tesekkurler.
Baslık abartili gelebilir ama tamamen gercektir. 2012 polo tdi dan sonra golf4 aracta da ayni sorunu yasadim. Debriyaj, fren ve gaz pedallari oturus pozisyonuna gore sagda kaliyor uzun sureli kullanimlarda diz agrisina neden oluyor. Cunku sag siz eklemi surekli dis rotasyon yapiyor. 1 serisi aracimda hic bu sorunu yasamiyorum.
Sahibinden.com da bu ilanlarin sayısınının ciddi anlamda artmasinin nedeni nedir? Suriyelilere mi satiliyor bu araclar.
Audi özel teklif olarak makyajlı A4 2.0 TDI 177hp 44.300 eurodan başlıyor. Advance paket +bluetooth opsiyonuyla 48.000 euro son fiyat. (hiç indirim yok) Teknik verileri her nekadar BMW F30 biraz önde olsa da benzer. hafta sonu A4 test sürüşü yapacağım. her ikisini kullanan yada test şürüşü yapmış olan arkadaşlar karşılaştırma yapabilir mi? Hangisi tercih edilmeli. 2 çocuk olduğu düşünülürse iç hacim ve konfor ön planda benim için.

ayrıca 1.8TFSI 170 hp sehir içi 6.9 lt tüketim verisi var yaklaşık 3000 euro daha ucuz olacakmış. henüz bu şeçenek yok. bu motorun MTV avantajı var.

siz olsanız hangisini seçersiniz?
mercedes c 180k avangarde 44 000 euro. Fazla bir indirim yapılmıyor. iç mekan oldukça şık. sadece koltuk döşemeleri ve kapılardaki saklama bölmelerini beğenmedim. 1.6 Motoru yeterli, vergisi az, tüketimi yüksek. navigasyon hazırlığı ve deri koltuk opsiyonuyla 47000 euro

Bmw f30 3.20i türkiye paketi 44.000. test sürüşü ve incelemesini yapmadım. opsiyonları ile yaklaşık 50.000 euro.
Hangisini tercih etmeliyim.
D segmenti aracımı hem bagaj hemde arka koltugunda 3kişinin rahat yolculuk yapamaması nedeniyle değiştirmeyi planlıyorum. (aile kalabalıklastı.) 100.000 Tl den fazla para harcamak istemiyorum.
Dizel olmalı, hafif arazide işimi görebilmeli (köyde) en önemliside geniş bagaj.
ikinci el yada sıfır olabilir.

Jeep G.Cherokee 2006 model önerisi aldım ama bu araçla ilgili teknik hiç bi bilgim yok, işimi görür mü? önerileriniz nelerdir?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 730
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 15.871 (Bu ay: 82)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 62 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.