Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Anadolu Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
5.219
Cevap
262
Favori
409.450
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1931 Mesaj
      05 Şubat 2018 18:22:49
      Sağolun hocam takip edeyim mutlaka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2311 Mesaj
      05 Şubat 2018 21:49:22
      quote:

Orijinalden alıntı: mtelektro

Hocam yanlış veri paylaşıyorsun, bende bazayla beraber sanmıştım ama siteye baktığımda bazasının da ayrı satıldığını ve ikisi beraber alındığında bu fiyat olduğunu jokere üye olup sepete ekleyince farkettim. Dün babymall'da %30 indirim vardı tüm oto koltuklarında ve bazada indirim yapmamışlar, maxi cosi two way pearl bazasız olarak 1162 TL'ye geliyordu, google'dan aratarak önbellekte kalmış fiyata bakarsanız görürsünüz. Ancak indirim dün bittiği için tıklayınca 1660 TL olarak gözüküyor.

Uzun araştırmalarım sonucu maxi cosi axissfix aldım, 1883 TL'den World 8 taksite, onun da fiyatı şuan 2660 TL oldu.Maxi cosi axissfix air ise 3600 TL civarıydı babymall'da.

Malesef şuan için 14 şubat ebebek indirimini beklemeniz gerekmekte, onda da 1936 TL'ye tekabül ediyor o zamana kadar fiyatta kıpırdama olmazsa. Yani en uygunu babymall sattı umarım problem yaşamadan teslim alırım, daha sonra gözlemlerimi paylaşırım.

Edit: İmla

Hocam bende bugun maxi cosi axissfix aldım fiyat dedıgınız gibi 2690 tl idi,ankarada tokere ugradım indirim yaparsanız alacagım dedım saolsun temsilci arkadaş ilgilendi mağaza müdürüyle görüşeyim diyip indirim yaptırdı 1883 tlden aldım bende.

|
      |

• Binbaşı
      1931 Mesaj
      06 Şubat 2018 10:33:53
      Arkadaşlar kiwy nin bir ürünü indirime girmiş galiba Hepsiburada da gördüm şimdi kiwy 14011KW03B spf adac testleri de mevcut özellik olarak da kağıt üstünde güzel gibi duruyor 1148 lira puanla 1098e düşüyor kullanan var mı ya da bilgisi olan şuan için cybex juno 2 fix ürününe yoğunlaştım 750 lira gibi bir rakama geliyor bir de yeni gördüm kiddy phoenixfix 3 ürünü var 699 lira adac testleri çok iyi bunun da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan10tr -- 6 Şubat 2018; 15:42:32 >
      |
      |

• Yarbay
      9528 Mesaj
      07 Şubat 2018 00:15:27
      Ebebek'te bugün (7 şubat) Recaro koltukları indirime girmiş durumda. Çeşitli testlere girmiş ve iyi puan almış modelleri var. Ben 15-36 arası bir koltuk bakıyordum, bu akşam yakındaki bir AVM'deki mağazasında Monza Nova 2 modelini inceledim ve az önce indirim başladığı gibi sitesinden siparişi verdim, fiyatlarda çok güzel indirimler var. İhtiyacı olan mutlaka bir gözatsın derim.
      |
      |

AMD Ryzen 1600, Asus Prime B350 Plus, XFX RX570 RS XXX Edition 4GB, Kingston Hyperx Predator 2x8gb 3000MHz DDR4, Sandisk 256GB Ultra Plus, 10tb WD HDD, Xigmatek Midgard, Dell SE2717H 27" 75hz FreeSync
    • Binbaşı
      1931 Mesaj
      07 Şubat 2018 01:15:54
      Arkadaşlar recaro optiafix nasıldır adac testi iyi ama sonrasında bir açıklama yapılmış ve recaro optia modeli ile bazasından söz edilerek test esnasında ayrılma olduğu bu nedenle testten geçemediği belirtilmiş, hatta optia+isofix şeklinde kırmızı yer alırken optiafix yeşil olarak listede yer alıyor. Ayrıca recaronun ücretsiz değişiminden bahsedilmiş. Bu konularda güncel bilgisi olan var mı yada bunu sorabileceğimiz kim vardır? Ayrıca ekteki fotoda optia koltuğu olanların optiafix ve 2 ürün daha saymış bunlarla değişimini yapacaklarını belirtmişler. Yani optiafix ile optia+baza ayrı ürünler olarak değerlendirilmiş benim anladığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan10tr -- 7 Şubat 2018; 1:24:30 >
      |
      |

• Binbaşı
      1931 Mesaj
      07 Şubat 2018 01:41:35
      Arkadaşlar yabancı bir kaynakta bulduğum bilgi de sanırım yukarıda söylediklerimi teyit ediyor yani optia koltuk ve isofix tabanı ayrı, optiafix ayrı bir ürün dolayısıyla yine anladığım kadarıyla optiafix rahatlıkla tercih edilebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan10tr -- 7 Şubat 2018; 1:42:36 >

• Yarbay
      9528 Mesaj
      07 Şubat 2018 08:41:14
      Verdiğin linkteki model sanırım Isofix'li olmayan baz modeli ama ayrıca Isofix bağlantısı takılabiliyormuş, testler sırasında o bağlantı noktasından kırılmış. Ama Optia serisinin bir de kendinden entegre Isofix'li bir modeli de varmış o güvenli demişler. E-bebek'teki sayfasına baktığımda "kolay ve güvenli bağlantı için entegre ISOFIX bağlantısı" diye bir ibare var.

AMD Ryzen 1600, Asus Prime B350 Plus, XFX RX570 RS XXX Edition 4GB, Kingston Hyperx Predator 2x8gb 3000MHz DDR4, Sandisk 256GB Ultra Plus, 10tb WD HDD, Xigmatek Midgard, Dell SE2717H 27" 75hz FreeSync
    • Binbaşı
      1931 Mesaj
      07 Şubat 2018 08:58:07
      Yani hocam sorun yok diyorsun dimi bu model için sen de? Size de hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin

• Yarbay
      7638 Mesaj
      07 Şubat 2018 09:16:28
      2,5 senedir Besafe EZ comfort x3 kullanıyorum. Yüksekliği ve kemerli bağlantı olması çok iyi, Çok memnunum. 9-18 aldım. daha da kullanacak gibiyim. İçim rahat yolculuk yapıyorum. ADAC testleri ve ürünün malzeme kalitesi gerçekten rahatlatıyor beni.

Bu da bir kullanıcı yorumudur.

Herkese hayırlı günler.
      |
      |

Fikrin kadar varsın!
    • Yarbay
      9528 Mesaj
      07 Şubat 2018 10:28:05
      Yok gibi görünüyor, zaten haberde gördüğüm kadarıyla sorunlu Optia'lar daha üst modellerle değiştirilmeye başlanmış ücretsiz olarak. Ayrıca Recaro'nun sitesinde de görülmüyor, büyük ihtimalle üretimi ve satışı sonlandırılmış.

• Binbaşı
      1931 Mesaj
      07 Şubat 2018 10:37:57
      Sağol hocam almaya karar verdim, bu arada eğer maximum kartınız varsa ebebek Hepsiburada üzerinden de satış yapıyor ve 50-75 lira ilave puan veriyor bilginiz olsun

• Yarbay
      9528 Mesaj
      07 Şubat 2018 11:03:01
      Maalesef dün gece sat 00:01'de ebebek sitesinden siparişi verdim, güzel puanmış kaçırdık. Neyse bu ay başka güzel bir indirime denk gelirsem HB'den alırım tabii ki, teşekkürler bilgi için.
      |
      |

• Teğmen
      247 Mesaj
      07 Şubat 2018 18:15:20
      quote:

Orijinalden alıntı: ermantpc

Evet uzmanım. Konuyu boş yere devralmadım. Buradaki bu kadar insan da boşuna bana sormuyor bazı şeyleri. Elimden geldiğince yardımcı oluyorum. Yanlış koltuk öneriyorsun. Öneri yapabilmen için test etmen yada başkası tarafından test edilmiş olmalı ürün. Tişört değil çünkü bu.

Yanlış ürün alıp yiğitliğe yağ sürdürmemeye çalışmana gerek yok.

Kardeş Recaro Optiafix Oto Koltuğu 9-18 kg modeli var. Ne düşünürsünüz. 1000tl fiyatı. aşağıdkai linkten resmine bakabilirsiniz. yalnız arabay koydugumda azıcık yüksek olsun etrafı izlesin istiyorum. yükseklik olayı cogunda aynı cünkü. konforlu olsun ayrıca.

https://www.e-bebek.com/recaro-optiafix-oto-koltugu-9-18-kg-p-rec-61372153466/

• Binbaşı
      1931 Mesaj
      07 Şubat 2018 19:38:38
      Ben sipariş verdim bugün maximum kartınız varsa hepsiburada üzerinden alırsanız 50lira da puan veriyor adac diye Google da aratırsanız çocuğun dışarı izleme durumunun da olumlu tarafları arasında olduğunu görürsünüz orası fikir verir

|
      |

• Er
      3 Mesaj
      08 Şubat 2018 21:17:19
      Selam

15-36 kg oti koltugu alicaz

Recaro monzo ve cybex sollution m fix arasinda kararsiz kaldik. Carpisma testleri iyi ikisininde..

Daha oncede yazdim ama ne yaziyi bulabildim.nede cvp..

Romer, besafe concord da iyi denildi kararsiz kladik..

Yardimci olurmusunuz

.

• Yarbay
      2792 Mesaj
      08 Şubat 2018 23:26:58
      quote:

Orijinalden alıntı: Alkim82

Selam

15-36 kg oti koltugu alicaz

Recaro monzo ve cybex sollution m fix arasinda kararsiz kaldik. Carpisma testleri iyi ikisininde..

Daha oncede yazdim ama ne yaziyi bulabildim.nede cvp..

Romer, besafe concord da iyi denildi kararsiz kladik..

Yardimci olurmusunuz

.

monza eskidi artık. solution kumaş olarak çok daha ileride. güvenlik olarak bakarsak monza 2013 de solution 2015 de gayet iyi sonuçlar almış.

tamamen size bağlı seçim ikisinide deneyin alın

solution piyasada şuanda 1000 tl
      recaro ise özel indirimlerle baya düşüyor.

• Binbaşı
      1508 Mesaj
      09 Şubat 2018 08:53:29
      Cybex pallas m-fix şu anda babymallde 1400 tl. sadece kırmızı renk var. almayı düşünen kaçırmasın bence.
      |
      |

• Yüzbaşı
      365 Mesaj
      09 Şubat 2018 10:31:33
      Brutal Römer trifix ile trifix i sie farkı nedir?bilen varsa cevap verebilir mi?

|
      |

• Teğmen
      177 Mesaj
      09 Şubat 2018 11:56:17
      Joker de oto koltularında indirim var. 8-12 şubat tarihleri arasında.

Cybex juno 2 ile koala ino fix arasında kaldım.

Cybex çok kaliteli ancak önde bulunan bar kızımı rahatsız eder mi? Beni en çok bu düşündürüyor. Ayrıca şikayetvarda bu model için bir kaç şikayet okudum.

Koala ino fix güzel ancak adac testi yok.

Kullanan arkadaşların yorumlarını alabilir miyim?

• Binbaşı
      1931 Mesaj
      09 Şubat 2018 12:27:45
      Hocam biz de birkaç gün cybex düşündük juno 2 fakat en sonunda rahatsız edeceğine karar verdik, deneme imkanımız olmadı sadece tahminen düşündük fakat YouTube videolarında falan çocuklar çok rahatsızmış gibi duruyor, kullanıcı yorumlarını da okudum memnun olan çok memnun olmayansa ya hiç kullanmadan iade etmiş ya da çok pişman ve hiç tavsiye etmiyor. Öyle olunca başka modellere bakarken ebebek de recaro indirimi vardı optiafix modelini aldık 999lira, hatta Hepsiburada dan aldım maximum kartla 50 lira da puan verdi. Koala yerli malıymış burda okumuştum kaliteliymiş de ama yerli olunca adac testi de yokmuş

HızlıCevap

Reklamlar
paykasa
SEO
SEO
türksohbet.net
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.