Şimdi Ara

Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017) (243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.205
Cevap
272
Favori
617.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba kizim 7.5 aylik biz versafix ile trifix arasinda kaldik versafix 350 tl daha ucuz ve basligi yok.versafix i alalimmi ne dusunursunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmtyc -- 4 Şubat 2018; 14:42:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babymall izmirden 1600e trifix i size aldim. Allah muhtac etmesin. Bugune ozel fiyatlar cok iyi. Haberiniz olsun. Maxi cosi axiss fix denedik bize ici dar geldi vazgectik. Cybex sironanin on barindan aninda sıkıldı vazgectik. 2 way pearl aldik once. Sonra arabamiz kucuk oldugundan yuksek oldu. Onu da degistirmek zorunda kaldik. Be safe x3 isofix denedik onu da begenmedik. Arabamiz genis olsaydi 2 way pearl(baza ile birlikte 2.100 tl) alirdim kesin ancak kucuk oldugundan romer trifix i size aldik.

• M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    9-18 + 15-36 oluyor sanırım. bahsettiğim şekilde isofixli ve gerekli olduğu süreye kadar arkaya dönük kullanılabilir hangi iki ürün,

9-36 ve aynı özelliklere sahip ürün ile aynı fiyata geliyor ?

seçenekleri söyleyebilir misin onlar için bir araştırma yapayım.
  • Danismend83 D kullanıcısına yanıt
    2.100 e alırdım dediğiniz ürün bu değil mi acaba. bazasıyla birlikte kampanyalı imiş.

https://www.joker.com.tr/urun/maxi-cosi-2-way-pearl-9-18kg-oto-koltugu-nomad-blue-17-91457?gclid=CjwKCAiA-9rTBRBNEiwAt0Znw85B68SXImBj8zhfMUQMbAdJeVfykDFboMoLaUpLF4mNhgyhpxczYhoCJtMQAvD_BwE
  • Bu ürün heryerde 1200 tl hepsi burada da 800 tl çok iyi fiyat şuan için,markayıda az cok araştırdım sıkıntı yok ama model hakkında bilgim yok tavsiyeniz ne olur bu ürün için

Britax-Römer King II Oto Koltuğu / 9 - 18 kg - Flame Redhttp://www.hepsiburada.com/britax-romer-king-ii-oto-koltugu--9---18-kg---flame-red-p-HBV000006UOYU?magaza=Hepsiburada

• merhaba sevgili forumdaşlar.9-36 kg arası oto koltuğu aramaktayım. Ne önerenilirsiniz.hazır e bebekte indirim varken alayım diyorum.kimler hangi markaları kullanıyor acaba destek bekliyorumm :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmett yucee

Merhaba kizim 7.5 aylik biz versafix ile trifix arasinda kaldik versafix 350 tl daha ucuz ve basligi yok.versafix i alalimmi ne dusunursunuz

Kafaligin onemi buyuk kafalik olmayinca kafa saga sola degil direkt one dusuyor trifix piyasada 1459tl suanda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

quote:

Merhaba kizim 7.5 aylik biz versafix ile trifix arasinda kaldik versafix 350 tl daha ucuz ve basligi yok.versafix i alalimmi ne dusunursunuz

Kafaligin onemi buyuk kafalik olmayinca kafa saga sola degil direkt one dusuyor trifix piyasada 1459tl suanda

Cok tesekkurederim forumdan okudugum ve yardimci oldugunuz kadari ile romer king II yi almis bulunmaktayim.hb de fiyati cok ii idi . Iyi aksamlar

• Arkadaşlar aracımda isofix özelliği var kesinlikle öyle mi tercih etmeliyim?

• quote:

quote:

quote:

Cok tesekkurederim forumdan okudugum ve yardimci oldugunuz kadari ile romer king II yi almis bulunmaktayim.hb de fiyati cok ii idi . Iyi aksamlar

Hocam hayırlı olsun bende düşünüyorum,bu fiyata bidaha inmez sanırım? Öne ve arkaya çift yönlü kullanılıyormu bilginiz varmı

• Merhaba

Ben de tercihimi maxi cosi axissfix’ten yana kullandım. 1883₺ fiyat ile satın aldım. Bütçesi uyan arkadaşlara maxi cosi axissfix air tavsiye ederim. Oto koltuğuna airbag koymuşlar.

Bu işin ne kadar önemli olduğunu tüm ebeveynlere bıkmadan anlatan konu sahibine ve emeği geçen diğer arkadaşlara teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

quote:

quote:

quote:

Hocam hayırlı olsun bende düşünüyorum,bu fiyata bidaha inmez sanırım? Öne ve arkaya çift yönlü kullanılıyormu bilginiz varmı

Yok kullanilmiyor isofix baglantisi yok ama adac tan iyi notu almis. Fiyatı da cok ii idi.

Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017)

• Bir de cybex juno 2 fix nasıl arkadaşlar sanırım ters bağlanmıyor bu, bütçem 1000 lira civarı 9-18 alıcam, isofixli olması daha iyi olur sanırım, bu koşullarda bütçeme uygun bir şey bulabilir miyim teşekkürler

• Turqie kullanıcısına yanıt
    Evet hocam aynen bu. Mukemmel fiyatmis bence. Dusunen ve arabasi genis olanlar bence kacirmasin. İyi ki bunu almamisim yoksa sinir olurdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danismend83 -- 5 Şubat 2018; 0:4:13 >
  • okan10tr O kullanıcısına yanıt
    Bence kesinlikle isofixli tercih etmelisiniz. Bebe confort milofixe bakmanizi tavsiye ederim. Cocugunuz iriyse baska seceneklere yonelmeniz gerekebilir. Sahsen icinin cok genis olmadigini dusunuyorum ama adactan iyi puan almis bir koltuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danismend83 -- 5 Şubat 2018; 8:50:57 >
    Hocam 7 aylığız 9,5 kiloyuz(maşallah) , peki ön arka olayı nasıl olur iki yönler pahalı sanırım 1000lira civarına bulabilir miyiz

Edit:sanırım bu önerdiğiniz iki yönlü kullanılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan10tr -- 5 Şubat 2018; 9:47:54 >
  • okan10tr O kullanıcısına yanıt
    Ben de normal bir tüketiciyim bu sebeple hepsine hakim değilim. Ön arka olarak dediğim gibi fiyat performans olarak en avantajlı ürün güvenlik testinden geçmiş olan bebe confort milofix, fiyatı 550 TL. Bunu alıp bir süre kullanıp 18 kg'yi beklemeden 15-36 KG koltuklara bakabilirsiniz. Onların fiyatları zaten daha uygun olabiliyor. Siz de nerden baksanız 2 yıl kazanmış olursunuz.
    https://www.joker.com.tr/urun/bebe-confort-milofix-0-18-kg-isofix-oto-koltugu-divine-denim-15-2961

Diğer opsiyon da
    https://www.joker.com.tr/urun/maxi-cosi-2-way-pearl-9-18kg-oto-koltugu-nomad-blue-17-91457

Ben bu koltuğu da çok beğendim. Aslında bunu almıştım ama arabam küçük olduğundan römer ile değiştirmek durumunda kalmıştım. İçi bebe conforta göre daha geniş. 18 KG'YE KADAR KULLANILABİLİR BENCE. Fiyatı her ne kadar 1.660 TL olsa da ben daha önce hiç bu fiyata görmedim. 1000 küsür liralık baza bedavaya geliyor. Durumunuz müsait olursa bunu değerlendirin derim.

İki yönlü kullanılan fiyat performans ürünü bunlar bana göre. İşi daha iyi bilenler vardır. Onlar da yardımcı olabilir size.

Tekrar belirteyim ben ikisini de almadım. Daha alçak ama içi sanırım grubundaki en geniş ve sadece öne yönelimli olan römer trifix i size aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danismend83 -- 5 Şubat 2018; 10:7:56 >

Sağolun hocam çok teşekkürler peki seçenekleri artırmak adına 9-18 yerine 0-18 de bakılabilir mi yoksa hiç gerek yok mu konfor ve güvenlik açısından

• quote:

Orijinalden alıntı: resemitesam

Merhaba

Ben de tercihimi maxi cosi axissfix’ten yana kullandım. 1883₺ fiyat ile satın aldım. Bütçesi uyan arkadaşlara maxi cosi axissfix air tavsiye ederim. Oto koltuğuna airbag koymuşlar.

Bu işin ne kadar önemli olduğunu tüm ebeveynlere bıkmadan anlatan konu sahibine ve emeği geçen diğer arkadaşlara teşekkürler.

Nerden aldınız bu fiyata hocam,bide plus modelinde var sanırım airbag,şımdı n11 de buldum aynı fiyata ama onda airbag yok sanırım plusta 2089 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastforyou -- 6 Şubat 2018; 11:24:18 >
  • Arkadaşlar 9-18 yerine 0-18 de olabilir mi seçenekler açısından ona da bakayım mı yoksa konfor ve güvenlik açısından tercih edilmemesi mi gerekir?

• 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.