Şimdi Ara

Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017) (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.205
Cevap
272
Favori
617.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fastforyou

quote:

Orijinalden alıntı: resemitesam

Merhaba

Ben de tercihimi maxi cosi axissfix’ten yana kullandım. 1883₺ fiyat ile satın aldım. Bütçesi uyan arkadaşlara maxi cosi axissfix air tavsiye ederim. Oto koltuğuna airbag koymuşlar.

Bu işin ne kadar önemli olduğunu tüm ebeveynlere bıkmadan anlatan konu sahibine ve emeği geçen diğer arkadaşlara teşekkürler.

Nerden aldınız bu fiyata hocam,bide plus modelinde var sanırım airbag,şımdı n11 de buldum aynı fiyata ama onda airbag yok sanırım plusta 2089 tl

Hocam plus olan direk yenidoğan için kullanıma da uygun içinde bir ped var. Normalinden başka bir farkı yok. Airbag olanı direk axissfix air diye satılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezarim

quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

quote:

Orijinalden alıntı: resemitesam

Merhaba

Ben de tercihimi maxi cosi axissfix’ten yana kullandım. 1883₺ fiyat ile satın aldım. Bütçesi uyan arkadaşlara maxi cosi axissfix air tavsiye ederim. Oto koltuğuna airbag koymuşlar.

Bu işin ne kadar önemli olduğunu tüm ebeveynlere bıkmadan anlatan konu sahibine ve emeği geçen diğer arkadaşlara teşekkürler.

Nerden aldınız bu fiyata hocam,bide plus modelinde var sanırım airbag,şımdı n11 de buldum aynı fiyata ama onda airbag yok sanırım plusta 2089 tl

Hocam plus olan direk yenidoğan için kullanıma da uygun içinde bir ped var. Normalinden başka bir farkı yok. Airbag olanı direk axissfix air diye satılıyor.

Hocam biri plus biri normal plusta airbag yazısı ve işareti var diğerınde bısey yok ondan acaba dedım?

Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017)

Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fastforyou kullanıcısına yanıt
    Hocam o konulan resimle alakalı bir durum bende axisfix normal var kullanıyorum. Onda da koltuğun üstünde o airbag resimleri var. Onlar ön koltukta falan airbag'ın olduğu yere takmayın, takarsanız da airbag'ı kapatın uyarıları.
  • Hocam yanlış veri paylaşıyorsun, bende bazayla beraber sanmıştım ama siteye baktığımda bazasının da ayrı satıldığını ve ikisi beraber alındığında bu fiyat olduğunu jokere üye olup sepete ekleyince farkettim. Dün babymall'da %30 indirim vardı tüm oto koltuklarında ve bazada indirim yapmamışlar, maxi cosi two way pearl bazasız olarak 1162 TL'ye geliyordu, google'dan aratarak önbellekte kalmış fiyata bakarsanız görürsünüz. Ancak indirim dün bittiği için tıklayınca 1660 TL olarak gözüküyor.

Uzun araştırmalarım sonucu maxi cosi axissfix aldım, 1883 TL'den World 8 taksite, onun da fiyatı şuan 2660 TL oldu.Maxi cosi axissfix air ise 3600 TL civarıydı babymall'da.

Malesef şuan için 14 şubat ebebek indirimini beklemeniz gerekmekte, onda da 1936 TL'ye tekabül ediyor o zamana kadar fiyatta kıpırdama olmazsa. Yani en uygunu babymall sattı umarım problem yaşamadan teslim alırım, daha sonra gözlemlerimi paylaşırım.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtelektro -- 5 Şubat 2018; 12:29:56 >

• Nuna rebl 360 derece dönebilen var arkadaşlar isofixli o nasıl bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: okan10tr

Nuna rebl 360 derece dönebilen var arkadaşlar isofixli o nasıl bilgisi olan var mı?

Fiyat olarak çok ucuz,ebebekte satış temsilcisine sordum güvenlik testinden geçemediği söyledi

• quote:

Nuna rebl 360 derece dönebilen var arkadaşlar isofixli o nasıl bilgisi olan var mı?

Adac kaza testinde kirilan koltuk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar mrb, konuyu biraz meşgul ettim kusura bakmayın, aslında sürekli takip ediyorum ama ciddi anlamda yeni ihtiyaç olmaya başladı, işler ciddiye binince de yaklaşım da değişiyor tabi. Yardımlarınızı alabilmek için konuyu şöyle özetlemek istiyorum:

7 aylık 9,5 kilo bir kızım var(maşallah:) ) . Bütçem 1000 lira civarı.

1. 9-18 öncelikli tercihim ama 0-18 olursa sizce nasıl olur? Seçenek sayısını arttırmak için...

2. Aracım isofixli olduğu için o şekilde almayı düşünüyorum, isofix olmayan modeller daha hesaplı ve güvenlik testlerinden geçmiş daha fazla seçenek var düşük fiyatlı olarak, buna rağmen isofix öncelikli mi düşüneyim?

3. Ön-arka kullanımlı olarak nasıl bir tercih yapmalıyım çocuğumun yaş-kilo durumuna göre? İllaki ters bağlantı özelliğini de aramalı mıyım?

4. Bütçem dahilinde isofixli ve ön-arka kullanımlı olarak yalnızca ;

* joie tilt 0-18 (569 TL)

* Ferrari revolver 0-18 360 derece dönebilen 750 TL

* bebe confort milofix 0-18 (550 TL) olarak bulabildim. Bu özellikteki diğer seçenekler bir anda 1500liranın üstüne kadar çıkıyor.

Bu konularda yardım ve deneyimlerinizi rica ederim.teşekkürler.

Edit:imla, ürün ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan10tr -- 5 Şubat 2018; 16:18:58 >

• M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim bir üstteki mesajım hakkında yardımlarınızı rica ederim

• quote:

arkadaşlar mrb, konuyu biraz meşgul ettim kusura bakmayın, aslında sürekli takip ediyorum ama ciddi anlamda yeni ihtiyaç olmaya başladı, işler ciddiye binince de yaklaşım da değişiyor tabi. Yardımlarınızı alabilmek için konuyu şöyle özetlemek istiyorum:

1. 9-18 öncelikli tercihim ama 0-18 olursa sizce nasıl olur? Seçenek sayısını arttırmak için...

2. Aracım isofixli olduğu için o şekilde almayı düşünüyorum, isofix olmayan modeller daha hesaplı ve güvenlik testlerinden geçmiş daha fazla seçenek var düşük fiyatlı olarak, buna rağmen isofix öncelikli mi düşüneyim?

3. Ön-arka kullanımlı olarak nasıl bir tercih yapmalıyım çocuğumun yaş-kilo durumuna göre? İllaki ters bağlantı özelliğini de aramalı mıyım?

* bebe confort milofix 0-18 (550 TL) olarak bulabildim. Bu özellikteki diğer seçenekler bir anda 1500liranın üstüne kadar çıkıyor.

Edit:imla

Milofix kucuk bir urun deneyip gormenizi oyle almanizi oneririm.

9,18 isterseniz

Maxi cosi tobi

Romer king2 ats

Bu modelleri onerebilirim.

Joie tilt modeli hakkinda bilgim yok adac testi olmayan bir urun

Hocam bunlar kemerle bağlanıyor sanırım isofixli olarak ne önerirsiniz? Şuan 7 aylığız sürekli seyahat eden bir aile de değiliz o yüzden ters bağlantı olayını göz ardı etsem mi diyorum

• 15-36kg için oto koltuğu bakıyoruz, birkaç güne Ebebek'te Recaro'da indirim olacakmış marka için önerir misiniz? Baktığım Monza Nova 2 modeli Adac testine de girmiş ve iyi sonuç almış görünüyor.
  • e bebek indirime girdi arkadaşlar. broşür alıp inceleyin.
  • quote:

Hocam bunlar kemerle bağlanıyor sanırım isofixli olarak ne önerirsiniz? Şuan 7 aylığız sürekli seyahat eden bir aile de değiliz o yüzden ters bağlantı olayını göz ardı etsem mi diyorum

1000 liraya alacaginiz isofixli koltuk rqndimaan vermez. Bahsettigim koltuklar cok saglam.baglanan koltuklardir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

quote:

arkadaşlar mrb, konuyu biraz meşgul ettim kusura bakmayın, aslında sürekli takip ediyorum ama ciddi anlamda yeni ihtiyaç olmaya başladı, işler ciddiye binince de yaklaşım da değişiyor tabi. Yardımlarınızı alabilmek için konuyu şöyle özetlemek istiyorum:

Edit:imla

Milofix kucuk bir urun deneyip gormenizi oyle almanizi oneririm.

9,18 isterseniz

Maxi cosi tobi

Romer king2 ats

Bu modelleri onerebilirim.

Joie tilt modeli hakkinda bilgim yok adac testi olmayan bir urun

E bebekte indirim de olacaklar sanırım yakın zamanda.
    indirimleri takip etmekte fayda var

Dün özelinde joie tilt model 329 tl idi, e bebekte.

• mtelektro kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Joker'de sepete eklemedim. Dün başka bir arkadaş paylaşmıştı ben de girdim baktım gerçekten 1.660 TL sanmıştım +baza kampanyası diyordu.Siz sepete eklemişsiniz görmüşsünüz doğrudur. Ben dün Pazar günü babymall'dan baza artı koltuğu(2 way pearl) 2100 küsür liraya SATIN ALDIM, ödemesini yaptım. Daha sonrasında farklı sebeple iade etmek durumunda kaldım.
    Hocam cybex juno 2 fix test sonuçları da oldukça iyi gibi önerir misiniz?

• Gabriel.Espaso kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam takip edeyim mutlaka

• quote:

Orijinalden alıntı: mtelektro

Hocam yanlış veri paylaşıyorsun, bende bazayla beraber sanmıştım ama siteye baktığımda bazasının da ayrı satıldığını ve ikisi beraber alındığında bu fiyat olduğunu jokere üye olup sepete ekleyince farkettim. Dün babymall'da %30 indirim vardı tüm oto koltuklarında ve bazada indirim yapmamışlar, maxi cosi two way pearl bazasız olarak 1162 TL'ye geliyordu, google'dan aratarak önbellekte kalmış fiyata bakarsanız görürsünüz. Ancak indirim dün bittiği için tıklayınca 1660 TL olarak gözüküyor.

Uzun araştırmalarım sonucu maxi cosi axissfix aldım, 1883 TL'den World 8 taksite, onun da fiyatı şuan 2660 TL oldu.Maxi cosi axissfix air ise 3600 TL civarıydı babymall'da.

Malesef şuan için 14 şubat ebebek indirimini beklemeniz gerekmekte, onda da 1936 TL'ye tekabül ediyor o zamana kadar fiyatta kıpırdama olmazsa. Yani en uygunu babymall sattı umarım problem yaşamadan teslim alırım, daha sonra gözlemlerimi paylaşırım.

Edit: İmla

Hocam bende bugun maxi cosi axissfix aldım fiyat dedıgınız gibi 2690 tl idi,ankarada tokere ugradım indirim yaparsanız alacagım dedım saolsun temsilci arkadaş ilgilendi mağaza müdürüyle görüşeyim diyip indirim yaptırdı 1883 tlden aldım bende.

• Arkadaşlar kiwy nin bir ürünü indirime girmiş galiba Hepsiburada da gördüm şimdi kiwy 14011KW03B spf adac testleri de mevcut özellik olarak da kağıt üstünde güzel gibi duruyor 1148 lira puanla 1098e düşüyor kullanan var mı ya da bilgisi olan şuan için cybex juno 2 fix ürününe yoğunlaştım 750 lira gibi bir rakama geliyor bir de yeni gördüm kiddy phoenixfix 3 ürünü var 699 lira adac testleri çok iyi bunun da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan10tr -- 6 Şubat 2018; 15:42:32 >
  • 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.