Şimdi Ara

Otomatik PC Kapatma...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
4.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar,Akşamları dalgınlığa geliyorum yaa download oluyor yaa dvd yazıyorum,Her seferindede PC yi kapatmayı unutuyorum.
    Hani ayarlarsınız 5 dakika hiç bir tuşa basmazsam monitör kapansın diye bir seçenek vardır bu özelliğin Pc kapansın diye olanı varmıdır,Özellikler kısmında bulamadım bu desteği verecek bir Program biliyormusunuz???

• quote:

Orjinalden alıntı: BİG KİNG

Selamlar,Akşamları dalgınlığa geliyorum yaa download oluyor yaa dvd yazıyorum,Her seferindede PC yi kapatmayı unutuyorum.
    Hani ayarlarsınız 5 dakika hiç bir tuşa basmazsam monitör kapansın diye bir seçenek vardır bu özelliğin Pc kapansın diye olanı varmıdır,Özellikler kısmında bulamadım bu desteği verecek bir Program biliyormusunuz???

xp komut satırına

at (kapanmasını istediin saat) shutdown -s -f -m (bilgisayarının adı) -t 00 yaz istediiin saatte kapansın
  • Buradaki başlık sanırım sana uardımcı olur.

http://forum.donanimhaber.com/m_3115581/mpage_1/key_//tm.htm#3122471
  • msn adresini verirsen sana bi zamanlayıcı diye bi program yollarım çok basit bişi
    ben kullanıyorum bu aralar.
  • Arkadaşlar bunlar genellikle saati ayarlayıp verdiğin saatte kapatan programlar ben saati ayarlamak istemiyorum.
    PC ye 2 saat boyunca hiç dokunmazsam direk pc kendisini kapatsın istiyorum!!!
  • "kapan susam" dene cok iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: granddevil

"kapan susam" dene cok iyi

Pc susamdan ne anlasın....
  • quote:

quote:

eger espri yaptiysan (ki sonunda güldügüne dair bisey yok) seni anliyorum ama ciddiysen aramadan aciz birisin demektir ve dunyadan da haberin yok....
    once bir google de arat susami gorursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi granddevil -- 28 Haziran 2005, 16:27:20 >
  • quote:

quote:

quote:

eger espri yaptiysan (ki sonunda güldügüne dair bisey yok) seni anliyorum ama ciddiysen aramadan aciz birisin demektir ve dunyadan da haberin yok....
    once bir google de arat susami gorursun

RELAX
    KAPAN SUSAM DİYE PROGRAM VARMIŞ

• bU ARADA BU KAPAN SUSAM KAPAN DA İŞE YARAMADI,HEPSİ AYNI YANİ BENİM SİTEDİĞİM SAATİ VERİP O SAATTE KAPANMASI DEĞİL.

BEN MAKİNAYI BOŞTA KIAPATTIĞIMDA YANİ AKŞAM UYUYA KALIYORUM PC DE EĞER 2 SAAT BOYUNCA HİÇ BİR İŞLEM YAPMAZSA OTOMATİK KAPANMASINI İSTİYORUM AYNI MONİTÖRDE OLDUĞU GİBİ...
  • xp'de de aynı mı bilmiyorum.denetim masası-güç yönetimi'ne giriyorsun. askıya alma seçenekleri var. pc'yi değil de cpu,monitör,hdd vb.kapanıyor ayarladığın dakika boyunca pc'ye dokunmazsan. dokununca hepsi çalışıyor. elektrik tasarrufu yani...
    Ayrıca getright kullanıyorsan download için, download sonrası pc kapatma , bağlantı kesme gibi seçenekleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shdogan -- 3 Temmuz 2005, 1:59:47 >
  • kapan susam en iisi diğer programlar sorun oluşturabiliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nnevermind

Buyur kardeşim http://www.inndir.com/program.php?id=27357

bu çok güsel bi program..işe yarıo
  • Az kaldı istediğin programı yazmaya başladım akşama yayınlarım bir akisilik olmazsa
  • ok,çok sağol.....
  • Aşağıda program ile ilgili bir kaç ekran görüntüsü var.
     Otomatik PC Kapatma...

Otomatik PC Kapatma...

Otomatik PC Kapatma...

Programın bu versiyonuna BİG KİNG arkadaşımızın istediği özellik ilave edildi. Son zamanlarda Forumda pc kapatma programı konusunda sık sık başlıklar açılmaya başladı. Bu başlığı mümkün olduğu kadar üstte tutarsak o kadar fazla kişiye yardımcı olmuş oluruz.

Ayrıca program hakkındaki görüş ve eleştirilerinizi paylaşırsanız daha iyi bir program için katkıda bulunmuş olursunuz.

Programda 3 farklı PC KAPATMA özelliği bulunmaktadır.

1- Ayarlanan saatte pc nin kapatılması: (piyasadaki programların hemen hemen hepsi bu kategoride)

2- Program Takip ile pcnin kapatılması: Burada Windows altında çalışan programlardan bir tanesi seçili ve bu program kapatıldığı zaman pc de kapanmış olur. Bu özellik sayesinde TV KARTI UZAKTAN KUMANDASI İLE BİLGİSAYARIN KAPATILMASI sağlanmaktadır.

3- Ekran koruyucu mantğına benzer bekleme özelliği: Klavye ve farede ayarlanan süre içerisinde herhangi bir işlem yapılmazsa pc kapatılır. <---Burası senin için BİG KİNG

Buda Download linki:

http://rapidshare.de/files/2769773/PcKapat.rar.html

Yorumlarınız ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Vatana millete hayırlı uğurlu olsun

• teşekkürler süper bi program olmuş
  • Ne diyeyim Vallahi Bravo..
    quote:

Orjinalden alıntı: rafet32

Aşağıda program ile ilgili bir kaç ekran görüntüsü var.
     Otomatik PC Kapatma...

Otomatik PC Kapatma...

Otomatik PC Kapatma...

Programın bu versiyonuna BİG KİNG arkadaşımızın istediği özellik ilave edildi. Son zamanlarda Forumda pc kapatma programı konusunda sık sık başlıklar açılmaya başladı. Bu başlığı mümkün olduğu kadar üstte tutarsak o kadar fazla kişiye yardımcı olmuş oluruz.

Ayrıca program hakkındaki görüş ve eleştirilerinizi paylaşırsanız daha iyi bir program için katkıda bulunmuş olursunuz.

Programda 3 farklı PC KAPATMA özelliği bulunmaktadır.

1- Ayarlanan saatte pc nin kapatılması: (piyasadaki programların hemen hemen hepsi bu kategoride)

2- Program Takip ile pcnin kapatılması: Burada Windows altında çalışan programlardan bir tanesi seçili ve bu program kapatıldığı zaman pc de kapanmış olur. Bu özellik sayesinde TV KARTI UZAKTAN KUMANDASI İLE BİLGİSAYARIN KAPATILMASI sağlanmaktadır.

3- Ekran koruyucu mantğına benzer bekleme özelliği: Klavye ve farede ayarlanan süre içerisinde herhangi bir işlem yapılmazsa pc kapatılır. <---Burası senin için BİG KİNG

Buda Download linki:

http://rapidshare.de/files/2769773/PcKapat.rar.html

Yorumlarınız ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Vatana millete hayırlı uğurlu olsun

• Yukarıya taşıyalımda çalışma araya gitmesin.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.