Yüzbaşı
10 Nisan 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 7 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beşiktaş tribünlerinin önde gelen isimlerinden ve Çarşı'nın kurucularından, Hasan Gür vefat etti..

Beşiktaş camiasının ve Çarşı'nın başı sağolsun.. Ailesine ve yakınlarına Allah sabır versin..
Gaza gelmem sonucunda bu topiği açıyorum, hatta açtım.. 21:45'e kadar olduğu gibi, maç sonunda da burdayız..

İntikam günü..

Forza Milan...
Diğer topiği bir arkadaşın insanüstü çabaları ve benim de ona uymam ile mahvettik..Cemo ve diğer arkadaşlara ayıp oldu tekrar açayım dedim.. Gelecek arkadaşlar buradan veya mesajlar silinip oradan devam edilebilir.. Ben E.açıktayım ama şartlar değişirse kapalıya çıkabilirim..
Placebo'nun yeni albümü Meds 13 Mart'da çıkıyor 13 parçadan oluşan albümde bir şarkısında R.e.m'in solisti Michael Stripe eşlik ediyor.

01 Meds
02 İnfra - red
03 Drag
04 Space monkey
05 Follow the cops back home
06 Post blue
07 Because i want you
08 Blind
09 Pierrot the clown
10 Broken promise (feat. michael stipe)
11 One of a kind
12 İn the cold light of the morning
13 Song to say goodbye

Ben dinledim yine Placebo kalitesinde mükemmel bir albüm olmuş.Tavsiye ederim.
Barış(Kfy) kardeşimin finalleri devam ediyor herhalde Kadıköy'e gelmeyi düşünen arkadaşlara ve bilmeyenler için bu hatırlatmayı yapayım daha sonra zor durumda kalmamaları için.

Kulüpten

Derbi Maçı Biletleri Sadece Kongre Üyeleri ve Taraftar Kartı Sahiplerine Satılacak
Yönetim Kurulu bundan sonra oynanacak olan Kupa ve Lig maçları için uygulanacak satış sisteminde değişiklikler yaptı. Yönetim Kurulumuzdan yapılan açıklamada, Beşiktaş ve Galatasaray müsabakaları için sadece Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi ve Fenerbahçe Taraftar Kart sahibi olan kişilerin bilet alabilecekleri belirtildi.. Bu uygulamanın nedeni olarak, karaborsanın önlenmesi ve biletlerin gerçek taraftarın ellerine geçmesi gösterildi.

Taraftarlarımız, Türkiye Kupası’nda Tarsus İdman Yurdu ve Turkcell Süper Ligi’nde Beşiktaş, Konyaspor, Malatyaspor, Sivasspor ve Galatasaray ile oynayacağımız müsabakaların biletlerini 10 Şubat 2006’dan itibaren satın alınabilecek.

Tarsus İdman Yurdu, Konyaspor, Malatyaspor ve Sivasspor ile oynanacak olan müsabakaların biletleri Biletix internet sitesi, Biletix Çağrı Merkezi ve tüm Biletix gişelerinden satılacak.

Takımımızın Beşiktaş ve Galatasaray ile oynayacağı müsabakaların biletleri ise sadece Biletix internet sitesi, Biletix Çağrı Merkezi ve isimleri daha sonra bildirilecek olan bazı Fenerium Mağazaları’nda satışa sunulacak.

Karşılaşmaların Bilet Fiyatları Şöyle

TÜRKİYE KUPASI
Fenerbahçe – Tarsus İdman Yurdu

TRİBÜN FİYAT
Telsim 10 YTL
Migros 10 YTL
Fenerıum Alt Sarı ve Lacivert 25 YTL
Fenerıum Alt A-G Bloklar 40 YTL
Fenerıum Alt B-F Bloklar 60 YTL
Fenerıum Alt C-E Bloklar 80 YTL
Fenerıum Alt D Blok 100 YTL
Maraton Alt Çocuk Bileti 50 YTL

TURKCELL SÜPER LİGİ
Fenerbahçe-Konyaspor
Fenerbahçe-Malatyaspor
Fenerbahçe-Sivasspor

TRİBÜN FİYAT
Telsim -Migros 22 YTL
Fenerıum Alt Sarı ve Lacivert 50 YTL
Fenerıum Alt A-G Bloklar 80 YTL
Fenerıum Alt B-F Bloklar 120 YTL
Fenerıum Alt C-E Bloklar 160 YTL
Fenerıum Alt D Blok 200 YTL
Maraton Alt Çocuk Bileti 100 YTL

Fenerbahçe-Beşiktaş
Fenerbahçe-Galatasaray

TRİBÜN FİYAT
Telsim - Migros 44 YTL
Fenerıum Alt Sarı ve Lacivert 75 YTL
Fenerıum Alt A-G Bloklar 125 YTL
Fenerıum Alt B-F Bloklar 175 YTL
Fenerıum Alt C-E Bloklar 225 YTL
Fenerıum Alt D Blok 275 YTL
Fenerıum Üst Tüm Bloklar 70 YTL
Maraton Alt Çocuk Bileti 100 YTL

Kombine Kartlar Hakkında

Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu 2006 – 2007 sezonu kombine kartlarını 6 Şubat 2006 Pazartesi günü satışa sunma kararı almıştır.

Buna göre; stadımızın Telsim-Maraton-Fenerium Tribünleri Kombine olarak taraftarlarımızın hizmetine sunulacaktır.

Mevcut Kombine Kart sahipleri, 30 Nisan 2006 Pazar gününe kadar hak sahibi oldukları yerlerini alabileceklerdir.

Yeni inşaa edilen Fenerium Tribünü’nün Kombine Kart satışları ise; tribünün ilk defa kombineye açılacak olmasından dolayı 6 Şubat 2006 tarihinde başlayacaktır.

Kombine kart almak isteyen taraftarlarımızın Fenerbahçe Kart sahibi olmaları gerekmektedir.

Tribünlerin Kombine Kart fiyatları önümüzdeki hafta taraftarlarımıza bildirilecektir.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
Maç Sonucu

Dk:7 Hasan Şaş

DK: 61 Mikka

Bülent Tulun yine saçmaladı.
Geçtiğmiz Pazar günü Dream Tv’de yayınlanan Radiohead konserini kaçıranlar için bu gece 23’te tekrarı yayınlanıyor.Sevenlerine duyurulur.
Rıza Çalımbay'ın istifası yönetim kurulu tarafından kabul edildi.

Hayırlı olsun Beşiktaş'a
Maç Sonucu

Sergen oyunda Eski Sergen'i izlemek bir keyif ama bakalım nasıl oynayacak.

Ankaraspor biraz önce yüzde yüzlük bir gol kaçırdı çaprazdan boş kaleye.

Beşiktaş trübünlerinde Pascal Nouma sesleri
Şenol Güneş:Ben buraya katkı yapmak için geldim ama yapamadım. Böyle durumlarda ilk gitmesi gereken ne futbolcular ne de yönetimdir. Gitmesi gereken teknik direktördür.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.056
İkinci El Bölümü Mesajları: 20
Konularının görüntülenme sayısı: 23.552 (Bu ay: 22)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.