Şimdi Ara

Otobanda Yavru Kedi Buldum, Kedi Motora Girdi (Soluksuz Okuyacağınız Bir Hikaye SS'li) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
20
Favori
40.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
502 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyilik iyilik doğrurmuş. Sabrınız ve sevginiz için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen gün sokağa bırakılan kedi mamalarından yemek yiyen bir kedi gördüm ve içim parçalandı boynunun yarısı kesilmiş halde gördüm kedi bayağı büyük birşeyi yokmuş gibi kaçtı yakalasam tedavi için ugrasabilirdim fakat nasıl canı yandiysa kedinin bir türlü yanaşmadı sokak gerçekten ufak canlılar için çok kötü, konuyu açan arkadaşa teşekkürler

• Allah sizden razı olsun hocam. Allah sizin gibi insanların sayısını arttırsın inşallah. Gerçekten içim titreyerek, gözlerim yaşararak okudum. İçimin titremesi ve göz yaşlarım sevinçten, hâlâ böyle vicdanlı, merhametli, insan gibi insan görebilmek beni çok duygulandırdı.

Her işiniz rast gitsin inşallah hocam. Rabbim hakkınızda hep en hayırlısını, en güzelini nasip etsin inşallah.

Ülkemde ki insanlara,hayvanlara zarar veren alçakların haberlerinin arttığı şu günlerde, böyle bir güzel bir haber almak, böyle bir güzel konuyla karşılaşmak büyük mutluluk verici.

Allah sizden de, aracınızı söken ve kediyi sahiplenen ustadan da razı olsun inşallah.

Allah yolunuzu bahtınızı açık etsin.

• Allah razı olsun

• Sizin için de çok güzel bir anı olmuş. Böyle kötü zamanlarda güzel şeyler görmek hepimizi sevindiriyor. Tebrik ve teşekkür ederiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crag Drag -- 14 Eylül 2018; 20:50:57 >
  • keşke bir yolu olsaydı da o kediyi siz sahiplenseydiniz.

lütfen arada bir gidip kontrol edin.

başta size, mahalleliye, polise, itfaiyeye, sanayici abiye helal olsun, çok iyi insanlarsınız.
  • Kediyi keşke o ustaya vermeseydiniz.Barınak gibi bir yer yokmuydu bırakabileceğiniz?
  • Hocam Kayseri'de misiniz ? Aynı kedi olabilir mi acaba aşağıdaki:

Otobanda Yavru Kedi Buldum, Kedi Motora Girdi (Soluksuz Okuyacağınız Bir Hikaye SS'li) Bende otobanda buldum. Bir binaya bıraktım.

• Kimisi gider trafikte yaşlı minibus soforune kufrettigini yazan konu acar, kimisi yaylari kestirip/taktirip kasisten gecememesini marifetmis gibi yazar; bir de bu konunun sahibine bakiyorum

polisler ve tamirci de combo yapmis adeta

Yıl kaç bu arada, 90lar falan mi; gunumuzde boyle seylere rastlamak oldukca güç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rallier_61 -- 14 Eylül 2018; 22:10:16 >
  • Allah razı olsun,gözlerim doldu.
  • Kedi ısrarla ilk bulduğu sıcak ya da serin yere girmek istemiş, önceki tecrübelerden de sizin aracı gözüne kestirmiş olayı dramatikleştirmeyin beyler.

Onun harici yaptığınız büyük bir şey, ona bir diyemem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok duygulandım.Allah razı olsun kardeşim.

Rabbim ne muradınız varsa versin inşallah...

• Güzel davranış.Tebrik ederim.

Bizim bahçede de kediler çoğalıyor.Mama veriyoruz ama nereye kadar dayanırız bilmiyorum.Yakalanmıyorlar ki kısırlaştıralım.

• forumda okuduğum en güzel konu helal olsun
  • Eline yüreğine sağlık hocam valla diyecek pek bir şey yok. Benim de 2 tane kedim var o yüzden sizi çok iyi anlayabiliyorum :)
  • O kadar da soluksuz okumadım, ama güzel hikaye.

Eline sağlık.
  • Iyilik yap denize at Harut bilmezse Marut bilir.

Allah razi olsun sizden. Parayi az alan ustaya bu kadar dua edenin kari yeter. Sanada kardes. Kedi sana gelmis belliki sans getirmis arada ugra iki sev derim ben belli olmaz ugur getirir.

• Allah kaza bela vermesin. Allah razı olsun.
  • Bildiğiniz bütün stresim silindi konuyu okuyunca.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.