Şimdi Ara

Otobanda Yavru Kedi Buldum, Kedi Motora Girdi (Soluksuz Okuyacağınız Bir Hikaye SS'li) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
20
Favori
40.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
502 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dünya sizin ve sizin gibiler sayesinde dönüyor hocam baş tacısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duyarlı insan bulmak zor, bu zaman da...

*Kedi çok güzelmiş, sevimli de kerata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iwasmadeforthis

Helal olsun gerçekten herkes sizin kadar uğraşmaz.

Ben de birkaç ay önce kedi sahiplendim. Aylardır sinir stres tamamen bitti. Eve gelir gelmez tek düşündüğüm şey o artık. İmkanı olan herkese kedi sahiplenmeyi tavsiye ederim.

Şu tatlış hayvan sokağa bırakılır mı ya

Sarı kedileri pek sevmem ama bu gerçekten çok tatlı.

• Sevdim seni birader, iyi birine benziyorsun,

Yolun açık olsun.

• Duyarlılığınız için teşekkürler.

• Konuyu okuyunca inanın çok mutlu oldum yaptıklarınız karşısında. Dünya sizin gibi iyi insanların hatrına dönüyor vallahi,kimse sizin yaptığınızı kolay kolay yapmazdı, Allah işinizi gücünüzü rast getirsin hocam. Kedi çok tatlıymış kerata
  • Son resimde çok tatlı bir bakış atmış.. Zor tutar insan onu yememek için umarım bunu gerçekten yemek olarak anlamazsınız.. Ne tatlı bakmış öyle yaaa.. :) :)

Konuyu açan üyeye duyarlılığınız için sizi tebrik ediyorum.. Yolunuz açık olsun..
  • Helal valla teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu dünya dönüyorsa sizin sayenizde kral helal olsun.... hayırlı cumalar
  • Barınak yetkilileri haklılar
    Sağlam kedi orada 1 hafta zor dayanır yavru kedi ise bir kaç gün.
    Genelde gözlerinde iltihaplanma sonucu önce gözlerini sonra hayatlarını kaybediyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kardeşim kedi aslında seni bulmuş, keşke alabilseydin. benim de geçen sene benzer bir olayım oldu, şimdi yanımda mırlıyor :)

• Ülkeye ait umutlarımızı yeşertmeye ne hakkın vardı be adam
  • Allah razı olsun. Sonuna kadar soluksuz okudum. Bu dünya sizin gibi insanlarla güzel.

• Duyarlı davranışınızdan dolayı tebrik ederim.

Sizin gibi duyarlı bireylerin daha da artması dileğiyle.

Kedi de tatlıymmış
  • dünyayı iyi insanlar kurtaracak derler hakikaten de öyle olacak. düşünceli davranışınızdan dolayı tebrik ederim. benzer bir olay bizim de başımıza geldi işyerinde kedi sever bir abimizin arkadaşının işyerine gelen arabanın motoruna tutunmuş olan kedi ciyaklayınca müşteri ne yapacağını bilmiyor, orada çalışan ablamız da kıyamayıp kediyi alıp birkaç gün bakıyor. sonrasında da bizim bahçede kedi popülasyonu bol olduğu için uygun yer olarak bizim burayı düşünüyor doğal olarak. her neyse akşam üzeri bize gelen kediye güzel bir yer yapıyoruz. maması suyu herşeyi var. kaçmasın bi yerlere gitmesin diye de bi engel koyuyoruz. sabah bi geldik o da ne? kedi yok. ara ara ara ki bulasın. ben hiç gezmediysem 4 mahalle gezdim bulamadım. aslında benim aklıma gelen ilk ihtimallerden biri yan bahçedeki arabalardı ama demedim. her neyse bulamamanın getirdiği hayal kırıklıklarıyla kendimizi en iyi ihtimallerle teselli ediyoruz. biri sahiplenmiştir belki. ölmemiştir. işyerinşn önünden geçen yola asla çıkmamıştır filan diye. vakit o günün öğleden sonrası oluyor. bizim firari yan bahçedeki park halindeki araçların birinin motorundan çıkıyor. tabi biz bir mutluluktur sarıyor :) işte o gün bugündür bahçemizde yaşıyor kerata :D

Otobanda Yavru Kedi Buldum, Kedi Motora Girdi (Soluksuz Okuyacağınız Bir Hikaye SS'li)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scarfeys -- 14 Eylül 2018; 12:14:19 >

• kedide şekilmiş hani,

bir ara ben evin 2 dk uzaklığındaki marketten dönüyorum.yanımda bir araç durdu,kedi sesi geliyor korkmuş belliydi.araçtaki kadına söyledim biraz uğraştık sonra çıktı gitti.farketmesem kedi ölebilirdi herhalde zaten havada sıcaktı.

• Valla helal olsun hocam. Çoğu kişi yolda gördüğü gibi umursamaz basar giderdi. Hadi sen aldın eve götürdün. Sonra kaportanın içine girip, aracı sanayiye götürmen mükemmel davranış bunlar.

Bazı insanlıktan, vicdansızlıktan nasibini alamamış insanlar ise yolda, denizde, sahilde gördüğü kedilere tekme atsın, işkence yapsın. Belki görürlerde bir nebze utanırlar, ders alırlar diyeceğim ama vicdan yok ki...
  • tebrik ederim. sizin yavru kedi için sergilediğiniz bu mücadeleyi günümüz da yapacak insan sayısı çok azdır. maddi ve manevi her türlü fedakarlığı yapıp, yavru kediyi kurtarmanız çok güzel. Allah sizden razı olsun.
  • Hocam ss atar mısınız siz de bu varlık kadar şirin misiniz?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.