Şimdi Ara

Oto kokularına çok paramı harcıyorsunuz (Vanilya sevenler içeri) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
33
Favori
53.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: shifisitert

quote:

Orijinalden alıntı: mrmst

Limon kolonyası ile nasıl olur acaba

Ahahah sen rakı falanda denersin simdi

Anasona da bayılırım ha
  • Vanilya hoş kokudur fakat belli bir süreden sonra ciddi baş ağrısı,baş dönmesi ve en önemlisi ise MİDE BULANTISI yapar,tipik vanilya kokusunun insan üzerinde en etkili olan hadisesi mide bulantısıdır hele ki bir de bir yerde yemek yedikten sonra aracınıza binip bir sigara yakıp yol aldıktan sonra kötü kokuyu sindirmek için 'dur az şu vanilyadan sıkayım' dediğiniz an istifarınız an meselesidir,araç kokularından tutun parfüme kadar ağır takıntısı olan biri olarak tavsiye edeceğim en güzel araç kokusu sandal-sedir-çay kokularıdır,hem yatıştırır hemde kokusu cidden çok güzeldir,bir de yenge-hatun-kız arkadaş bindi mi gelsin iltifatlar..
  • En kısa zamanda ben de deneyecem, merak ettim, ama vanilyanın çubuğu olmuş 25 lira.

Bir de böyle bir link buldum, denemek lazım aslında.
    https://sagligabiradim.com/vanilyali-dogal-parfum-yapmayi-ogrenin/
  • Bunu hazırlayıp nasıl muhafaza ediyoruz ? Araca nasıl koyuyoruz?
  • sandal ağacı
    sedir ağacı
    çay ağacı

yukarıdaki uçucu yağları araç içine nasıl yayabilirim?
    organik kalitede ancak sedir ve çay ağacını bulabildim.

edit:
    makyaj silmek için kullanılan pedlere bir damlası damlatılır.
    zar gibi naylon eldivenin parmaklardan bir tanesini kesilir,
    ped dürülüp bu 'parmağın' içine yerleştirilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byteknight -- 21 Mart 2019; 16:42:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler tavsiye etmem ilk basta insana guzel gelir fakat bi sure sonra kokudan baş agrisi,bulanti cekersiniz ben uyariyim.Tavsiye vermek gerekirse kalıci değil ama çok ferah bi oto kokusu Eyup Sabri Tuncer Okyanus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Limon yağını suyla seyreltsek fısfısa koyup.sıksak nasıl olur acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ymetu

alkol orani fazla olsugundan glade kadar uzun gitmiyor bir şişe.bence ucuculugu yuksek guzel kokulu bitkisel bir yağ eklenmeli.bir miktar ceviz yağı denedim ama buharlasmiyor :)

Vanilya yağı eklenebilir

• Doğal TomFord Tobacco Vanillia yapmışsınız :)
  • Bu konuyu yıllar önce görüp kendi kokumu yapmıştım halen devam ederim. Arabalarımın karekteristik kokusu oldu resmen
  • Vanilya tarzı kokular çok ağır geliyor bana ve başımı ağrıtıyor. Geçen eylül ayında mudo'da be in a good mood markalı siyah renkte bir araç kokusu almıştım. O kadar çok dayandı ki ocak ayında artık değiştireyim dedim çıkardım eve koydum. Oda da kokmaya devam ediyor hala. Bu seferde grisini aldım o da güzel duruyor şimdilik diğerine göre daha hafif. Bu markadan devam ederim sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Bu konuyu yıllar önce görüp kendi kokumu yapmıştım halen devam ederim. Arabalarımın karekteristik kokusu oldu resmen

Bende yaptım ama tam randıman alamadım.

Biraz ayrıntı verir misiniz?

• symbolcu S kullanıcısına yanıt
    Zeytin çiçeği kolonyası
    Tarçın
    Vanilya..veya şekerli vanilin

Oranlar size kalmış... Sadece tarçın ve vanilyayi aynı oranda.koymayin ... Biri baskın olsun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.