Şimdi Ara

OTELDEKI KIZ (EDIT 6 GELDI) (YOLDAYMIS) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
3
Favori
4.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olabilir. Cunku ben numarasini istedim. Yasini soyledigindr "oo buyukmussunuz siz ozur dilerim rahatsiz ettim" dedim kalktim. Hemen arkamdan ama instagramimi verebilirim dedi. Istemeden de verdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • an4cond4 kullanıcısına yanıt
    2 yas buyuk. 18 im ben aslina. Ayrica ben olgun seviyorum keke.

• Ne ezik adamsın ya ben okurken burdan gurur duydum adam gibi yanına gidip açık açık konuşmuşsun iyi yada kötü cevabını almışsın birde hala yerin dipine girdim diyorsun niye kendini bu kadar eziyosun bu hareketi yapamayacak dolu insan var konuşamasaydın eve gidip ben niye kıza açılmadım ben aziğim diye konu açardın neyse bu durumdan dolayı konu bana csb gibi geldi.

• Aynısı benim de başıma geldi. Bir rus vardı sabah akşam denizde havuzda her yerde göz göze geliyoruz sağa dönüyorum o kız sola dönüyorum yine o ula en sonunda gidip konuşayım dedim kızda güzel hani neyse aga konuştuk öyle tanımadım dedi yaşını sordum 13 demesin mi tabi ben hemen koşarak uzaklaştım ordan bir daha da onun olduğu yerlere gitmedim 2 gün sonra da gitti zaten. Ruslar fena yav boyları,fizikleri çok iyi 13 yaşında kızın boyuda genel görünüşü de çok büyük dedim kesin 18'dir ama işte

O değil de aga ruslardan sonra bizim kızların güzel olanlarını bile beğenmiyor insan.
  • yanlızkurt007 kullanıcısına yanıt
    Bana bakan baska bir kiz daha vardi. Ama bu kiz bayaa bayaa bakiyordu. Gizliden de kesmiyordu gostere gostere yani. Sarisin renkli gozlu guzel bir kizdi ama boyu cok uzundu. Yuzu de olgundu. 20-25 gibi duruyordu. Annesi de biraz yasliydi. Ve anali kizli saclari sapsariydi. Ben dil bilmedigim icin bir de benim son 2 gunume denk geldigi icin hic konusamadim. Ama konusabilmeyi cok isterdi ayri tabii.

• Volkan1x V kullanıcısına yanıt
    Beni taniyamamasi zoruma gitmisti. Kendi kendine kafasinda kuran bir zavalli gibi hissettim. Bir de konusurken ki yuz mimiklerimi tahmin edemiyorum bile. Artik nasil heyecan yaptiysam goz kapaklarimin bile titredigini hissettim. Allahtan sesim titremedi.

• Boşver bro rezilliği, en azından içinde kalmadı.
  • benim yaşım tutuyor ver bakıyım şu instagramını bi :lol:
  • Rezil olmaya gerek yok bence gayet güzelce gitmiş konuşmuşsun hemen pat diye sevgili olacak değildiniz zaten, konuşmasaydın bir süre içine oturacaktı; iyi ki konuşmuşsun bence
  • Sen kiza siz diye hitap etmissin,o sana sen diye gario olmus biraz ama bunlar hep tecrube iste

• Ünideyim yaş 19 yaklaşık 6 ay önce 22 yaşındaki sevgilimden ayrıldım

• Birak hocam bu isleri.Erkek adamin erkek sevgilisi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: UCAMAYAN SARBİ

Olabilir. Cunku ben numarasini istedim. Yasini soyledigindr "oo buyukmussunuz siz ozur dilerim rahatsiz ettim" dedim kalktim. Hemen arkamdan ama instagramimi verebilirim dedi. Istemeden de verdi.

yavaş girseymişsin en azından muhabbet ederdiniz bence.olsun hem biz günlük dozu aldık hem de sen güzel bi cesaret örneği gösterdin
  • Gktupc G kullanıcısına yanıt
    Kendi ailem veya onun ailesine yakalnma ihtimalim vardi hizli olmam lazimdi. Ayrica su an insyagram uzerinden chatlesiyorum. Numarasini da belki alabilirim.

• UCAMAYAN SARBİ kullanıcısına yanıt
    Hahahhahahahahhaha koptum lan
    Kardes konusarak iyi yapmissin bosver pismanlik yasamazsin en azindan

Tabi csb degilse

Yazmayi unutmusum la bugun de baskaladi adina utandik cok sukur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi red alert2 -- 7 Temmuz 2016; 2:16:43 >

• En çok beğenilen yorumlar Efsane olmuş.. Yerlerini hak ediyolar..

Her koşulda Em.
  • Beyler bu csb cikicak kesin

• UCAMAYAN SARBİ kullanıcısına yanıt
    Baban nasil veuvv yapiyor la iyimisiniz siz?

• Csb

• İnstagrama 31.31 güncellemesi gelmiş hocam.Oradan da emebilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.