Şimdi Ara

OTELDEKI KIZ (EDIT 6 GELDI) (YOLDAYMIS) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
3
Favori
4.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kızım ayaklarını emmemen büyük hata olmuş kızla tanışmadan önce ayaklarını emmen gerekiyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chucky4K

Otelde ailesi ile kalan kızla tanışmak çok zor valla babası manyak falan çıkar olay çıkar. Geçen sene şöyle bi olay aynı şekil bende gözüme kız kestirmiştim havuza falan beraber giriyorduk ufak tefek konuşuyordukta havuzda ama sonra akşam yemeğinde kıza bakarken annesi kızı dürttü sonra annesin benim yanıma gelip kızıma ne bakıyorsun bişeymi var sorun nedir dedi o an zaten insan yerin dibine giriyor. Eğer yanaşmaya çalışıyorsun havuzda dene şansını ve mümkünse ailesi ile yanındayken fazla yanaşmaya çalışma hadi rast gelsin

Annesine ne yanit verdin?

Ben olsam; kizin baktigi icin bakiyorum derdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: UCAMAYAN SARBİ

Siz bayaa takildiniz yani? Sonra neler oldu hocam?

Ben kizdan numara alamadan otelden ayrildi onlar. Sonra faceden buldum muhabbet ettik baya. Her sey tamamdi ama kiz ben 9 yas kucuk cikti.

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Valla Angelica bey ben öyle bişey beklemiyordum annesinden herhalde otelle ilgili bişey sorar sandım öyle diyince yüzüm kızardı öyle kala kaladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenzoParis -- 6 Temmuz 2016; 18:53:05 >
  • Öyle pat diye girersen tabi ezilirsin ve utanırsın.. Önce yoklayacaksın
  • fethiyede miydin hocam :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Chucky4K

Valla Angelica bey ben öyle bişey beklemiyordum annesinden herhalde otelle ilgili bişey sorar sandım öyle diyince yüzüm kızardı öyle kala kaladım

Neyse aklinda bulunsun, dedigimi dersin :)

• Kardeşim.ne güzel özgüvenli bir şekilde gidip konuşmuşsun ne var bunda tecrübe hep bunlar mutlu ol :) Ben 3 ay boyunca üniversitede hoşlandigim sınıf arkadasıma hoşlandigimi soyledigimde guzel bir sekide red etmisti ve cok kutlu olmus ve rahatlamistim emin ol cogu kisi korkar ve cekinir bu seyleri yapmaktan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beels

Kardeşim.ne güzel özgüvenli bir şekilde gidip konuşmuşsun ne var bunda tecrübe hep bunlar mutlu ol :) Ben 3 ay boyunca üniversitede hoşlandigim sınıf arkadasıma hoşlandigimi soyledigimde guzel bir sekide red etmisti ve cok kutlu olmus ve rahatlamistim emin ol cogu kisi korkar ve cekinir bu seyleri yapmaktan.

Ne kadar da mutlu.

• kardeşim üzme kendini kızın plajda bile ruj sürdüğünü söyleyen sensin ordan pay biçersen çok fazla ilgi çekmeye çalışan bi tip olduğunu anlaman lazım ki bu tipte birisi senin gibi aşk işlerine kafa yoran birini varya suya götürür susuz getirir. Sonuçta pişman olursun iyiki fazla ilerlemeden sönmüş alevin
  • Hocam pek zamanim yoktu ki. Konustum sonra yemek yedik gittik. Konusmak icin firsatim olmustu biraz ama utangacligimdan yoklayamadim.

• FlowMotion kullanıcısına yanıt
    Yaklastiniz:D neden fethiye dediniz?

• Gktupc G kullanıcısına yanıt
    Sizlerin utanmamasi icin ne yapmam gerekliydi?

• UCAMAYAN SARBİ kullanıcısına yanıt
    Bu sefer kız adına da utandım... Çok hızlı girmişsin bi kere. İkincisi kız görmedim falan diyince biraz paniklemişsin gibi. Bunlsr benim düşüncem tabi

• Gktupc G kullanıcısına yanıt
    Panikledim tabi. Neredeyse kesistigimize emin gibiydim. Ben gormemesi imkansiz. Hizli girmek konusunda haklisin ama baska carem yoktu. Konusabilmem icin kucuk firsatlarim olmustu ama heyecandan bir turlu laf atamadim.

• "Cep numaramı veremem, çok büyük şey istiyorsun."
  • Ya ne bekliyosunuz bende gelmeni bekliyodum diyecek hali yokya salaga yatcak tabi. Guzel konusmussun instagraminida almissin ama o kiz sana buyuk simdi kizin instagramini bana veriyosun abin devam ediyor ise.

• an4cond4 kullanıcısına yanıt
    Bana da ate sen de buyuk duruyosun dedi. Demek ki buyuk sanip bakmis. Kimseye instagram yok birader 2 yas fark var yetisirim ben ona.

• UCAMAYAN SARBİ kullanıcısına yanıt
    Bence kız sen hızlı girdiğin için böyle davrandı biraz egosunu tatmin etmek istiyodu sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: UCAMAYAN SARBİ

Bana da ate sen de buyuk duruyosun dedi. Demek ki buyuk sanip bakmis. Kimseye instagram yok birader 2 yas fark var yetisirim ben ona.

Kiz senden 3 yas buyuk bakma ihtimali yok kizinkini ogrenip yasini buyutcektin sansini kaybettin. Birak bari mundar olmasin soz cok iyi bakcam

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.