Şimdi Ara

OTELDEKI KIZ (EDIT 6 GELDI) (YOLDAYMIS) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
3
Favori
4.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tavukjack kullanıcısına yanıt
    Uzun boyluyum ama yuzum buyuk durmuyor. Pek sakal falan yok malesef. Ayrica yalandan iliskiyi kim takar. Yapacak bir sey yok :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok şükür bugün de başkasının yerine utandık. Şaka bir yana dostum en azından denemişin, gidip konuşmuşun içindeki seni engelleyen dürtüyü yenerek. Bu olmazsa başkası olur bu azimle dert etme.
  • Enrique Iglesias07 kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle

• AH.C kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz icin tesekkurler

• aga bende bugün alman bi kızla tanıştım doğru düzgün ingilizce bilmiyor ama aşırı güzel . akşama yine buluşacağız belki bir şeyler olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: UCAMAYAN SARBİ

Uzun boyluyum ama yuzum buyuk durmuyor. Pek sakal falan yok malesef. Ayrica yalandan iliskiyi kim takar. Yapacak bir sey yok :D

Benim bir arkadaş 16 yaşındayken 19 falan diyordu inandırıcı da oluyordu çünkü büyük gösteriyordu. Adam işi yıllar önce çözmüş vay be
  • Kardeş bence gayet sevimli bir izlenim yaratmış olabilirsin rezil falan olduğunu düşünmüyorum (konuşurken falan sesinin titremedigini varsayiyorum benim öyle olmuştu..)

• momenty kullanıcısına yanıt
    Sesim titremedi sanirim ama goz kapaklarimin titredigini hissettim. Disardan nasil gozuktu bilmiyorum. Ilk defa goz kapaklarim titredi Siz nasil bir olay yasamistiniz? Sesiniz mi titremisti?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UCAMAYAN SARBİ -- 6 Temmuz 2016; 15:40:05 >
  • Konusmasan daha çok içinde kalırdı iyi yapmışsın utanmana gerek yok rezil olmamışsın cesaret göstermişsin

• Goblin Mind kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz icin cok tesekkurler

• Yerine utanmadım. Cesurluğunla yapılacağı yapmışsın tebrik ederim Yeter ki bu cesaretin kırılmasın. Her seferinde olacak değil ya Kız da bilerek demiş olabilir seni daha önce görmedim felan diye. Bazıları böyledir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GjRr1 -- 6 Temmuz 2016; 16:07:44 >
  • Olabilir bana da oyle geldi. Yorumunuz icin tesekkurler.

• ''telefonumu veremem çok büyük şey istiyorsun'' telefon numarası ve çok büyük bişey. ikisini bağdaştırıyor.
  • instagram link at
  • Valla ilk defa böyle konularda utanmadım.Sen gereğini yapmışsın ama olmamış boşver.Daha da bir şey yapamazdin herhalde

• Yorumunuz icin saolun

• quote:

Orijinalden alıntı: UCAMAYAN SARBİ

Beyler otelde bir kiz var biraz bakistik. Beni keserken yakaladim birkac kere. Bir de dikkatimi cekmek icin yakinlarimda kardesine kendi fotograflarini cektirtiyordu. Cok guzel bir kiz onunla tanismak isterdim ama o da ailesiyle birlikte gelmis ben de. Ben bu kizla nasil tanisicam?? Telefon numarasini almak istiyorum. Hem kendi ailemden hem de onun ailesinden utaniyorum. Bir de yarin donucez. Var mi cozum yolu uretebilecek abeyler?

Edit: Beyler ailemi yanindan ben biraz gezicem diye ayrildim kiz da sahilde tek basindaydi gittim yanina "Oturabilir miyim?" dedim. "Tabii " dedi. "Iyi bayramlar ben bugun otelden ayriiyorum sizinle tanismak istiyorum. Telefon numaranizi alabilir miyim? Kusura bakmayin ani oldu ama bugun gittigimiz icin aceleye geldi." dedim. "Sen bizim otelde misin?" dedi. "Evet beni gormediniz mi? Ciddi misiniz?" dedim "Evet gormedim." dedi ben bayaa yerin dibine girdim zaten orda. "Sen kac yasindasin?" dedi. "17 yasindayim. Siz?" dedim. "Ben 20 yasindayim." dedi. Yeri dibine girdim beyler. "Kusura bakmayin ben yanlis anlamisim rahatsiz ettim. Biraz kucuk duruyosunuz." dedim. "Evet kucuk duruyorum. Sana telefon numarami veremem ama instagramimi verebilirim. Telefonumu veremem cok buyuk sey istiyorsun kusura bakma." dedi. Instagramini verdi. Ben de takip ettim o da ben etti.

Kizin beni tanimamasi tuhaf geldi cunku ayni alan da beraber olmasa da birbirimize yakin olarak dans da etmistik. O kadar bakismistik. Annem bile "Bu kiz sana bakiyor." demisti. Hayatimda ilk defa bir koza acik acik asildim. Rezil oldum. Yalniz kiz bayaa guzel ve plajda bile makyaj yapan ruj suren bir tip. Yerin dibine girdim ama olsun konusmasaydim cok pisman olurdum. Simdi benim yerime utanabiliriniz. Bugunu de bos gecmeyin. Iyi bayramlar...

Aynı hikayeyi geçen sene ben yaşadım ve kız aynılarını söyledi ama sonralarda annemi, babamı hatta kardeşimi bile saydı. Meğer her şeyin farkındaymış. Ama sende de olduğu gibi 3 maymun oynuyor bunlar.

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Siz bayaa takildiniz yani? Sonra neler oldu hocam?

• Bı günü de boş geçmedik

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.