Şimdi Ara

Örtüsüz kadın perdesiz eve benzer. Perdesiz ev ise ya satılıktır ya da kiralık..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haber: İzmir'in Karaburun ilçesinde ilköğretim okulu müdürü Şahin Özdemir, sosyal medya hesabından Necip Fazıl Kısakürek’e ait olduğu iddia edilen, "Örtüsüz kadın perdesiz eve benzer. Perdesiz ev ya satılıktır ya da kiralık" ifadelerinin yer aldığı paylaşımının ardından Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan soruşturma sonrası açığa alındı. Sonrasında Şahin Özdemir'in öğretmen olarak başka bir okula atandığı ortaya çıktı.

Paylaşımı yaptığı için müdürlükten alındı fakat öğretmen olarak geri döndü. Bir ilkokul müdürünün böyle bir düşünce yapısına sahip olması gerçekten korkunç. Ağaç yaşken eğitilir, ilkokul bir bireyin önemli bir eğitim basamağıdır. Özgür düşünce yapısına sahip olmayan insanların bu gibi kurumlarda yer alması üzücü.

Örtüsüz kadın perdesiz eve benzer. Perdesiz ev ise ya satılıktır ya da kiralık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bordoklavyeliadam -- 6 Aralık 2019; 18:39:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İfade bana ait değil arkadaşlar. Skandal haberi biraz sonra paylaşacağım.

Edit: Haberi ekledim tabi kendi yorumumu da. Sizlerin yorumlarınızı da bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bordoklavyeliadam -- 6 Aralık 2019; 18:40:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dar Giyinen Türbanlıları sevenler + lasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz! Hala daha asamadık şu meseleyi .Millet ister kapanır ister kapanmaz size ne yani .

• kapalıda hoşuma gedeyor açık ta

• Eşi?

• muhafazakarların false equivalencelarından gına geldi artık. boş beleş sözleri çok anlamlıymış gibi paylaşıp duruyolar. yok sanatlı bi eser sanatkarı icab eder, yok bilmem ne. böyle kulaklarının dibine kadar girip bass boosted bi sesle "YETER LAN YETER ARTIK FALSE EQUIVALENCE YAPMAYIN YETER ARTIK LAN YETEEEEEEEERRRRRR" diye bağırasım geliyo.
  • demiş, eşi kapalı olmayan kumarbaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.