Şimdi Ara

THY ile bagajda tenekeyle zeytinyağı taşınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
23.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yakın bir tarihte THY ile yolculuk edeceğim. Giderken de yanımda zeytinyağı götürmek istiyorum. Zeytinyağı 5L'lik tenekeler içerisinde plastik kapak ile kapatılmış durumda. Aynı marketlerdeki 5L'lik teneke formunda.

THY'nin çağrı merkezi ile görüştüğümde aynen şöyle cevap alıyorum: Alandaki arkadaşlar paketlemenizi eksik görürlerse bagaja kabul etmeyebilirler.

Bu durumla alakalı bilgisi olan arkadaşları şöyle bir alayım.

Teşekkürler

• Hocam iyice paketlemen lazım yağ vs. olmayacak.Muavine söylersin olmadı gaptana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeytin yağ diyince akan sular durur.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞamlıReis

Hocam iyice paketlemen lazım yağ vs. olmayacak.Muavine söylersin olmadı gaptana

İmzana bastım kahkahayı hocam

• Sıvı birşeyler götüremezsiniz parfum dahi olsa el koyuyoruz ama siz getirin aldırış etmeyin bizde öyle şeyleri personellerle aramızda paylaşıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9FiestaM6

Zeytin yağ diyince akan sular durur.....

Obaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82A2851B0 -- 27 Ağustos 2016; 17:27:03 >
  • Sorun olmaz, el valizinde değilde bağaja verirsiniz sorun yaşamazsınız. Çağrı merkezinin de dediği gibi akmıyacak yada sızmayacak şekilde paketleneniz gerekir.

• Uçağın içine almıyorlar ama kapalı bireyin içinde valize alıyorlar bi sınırlama var mı bilmiyorum

• İyi paketle kot koy valize hiç bir şey olmaz.

• Kız arkadaşımı almaya giderken sırt çantamda oyuncak kelepçe unutmuştum bi sefer. Sen ordaki görevli gel çantanızda kelepçe mi var diye sor. Dedim evet bakın oyuncak böyle açılıp kapanıyor vs, dinletemedim. El koymak durumunda olduğunu belirtti. Bu da aranızda paylaşıldı mı? Teslim ederken güzelinden bir "iyi eğlenceler" kondurmuştum umarım bu dileğim gerçekleşmiştir.

• Yalnız akarsa hiç çaktırmadan kaçın bedeli ağır olabilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.