Şimdi Ara

orkide ayçiçek yağı 5lt 85tl . (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
2
Favori
15.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
216 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eylülde zincir marketlerde 39.95 TL'ye satılan Sole, Vera, Evin 5 lt yağlar şu anda 56.5 TL! Biryağa, Yuduma, Orkideye değinmiyorum bile! Ortalığı ayağa kaldırmadan önce demişsin! :) Yahu insan bunu demeden önce bi bakar Eylülden bu yana 2-3 ayda temel gıda olan evlerin ilk girdilerinden olan bu yağlar nasıl %40'ın üzerinde zamlanır, bu nasıl durumdur diye düşünür, ondan sonra insanlara akıl verir emi canım. Biraz çok yönlü düşünüp yazın. İyi 150 yapsınlar şimdi yağları başka bi yerde 130 a bulursak sevinelim senin mantık bu olmuş resmen. 2018 yazında 25 TL'ydi Biryağ şimdi 61 TL üstü! Senin gelir artışın 2 yılda bu oranda mı hayır! Kapiş. Hergün fakirleştiriliyoruz, net.

• Rumpelstilzchen kullanıcısına yanıt

İroni yapıyordur ama yanlış yerde yapıyor :)

• Migros kampanyanı kendin oluşturdan ve sanalmarket indirim kampanyasından yararlanarak toplamda 11 litrelik migros ayçiçek yağı aldım geçen ay.Litresi 8.7 e geldi.5 litresi 44 liraya geldi.Bundan önceki toplu alımlarımda 5 litresini 35 tlye getirebiliyordum.Umarım gelecek yıllarda 60 liralardan yağ almak zorunda kalmadan fiyatlar ucuzlar :)

• Mevzu çok basit, rahat ihracat edilebilen ve kolay bozulmayan tüm malların fiyatı dünyada ortaktır ve dolarla belirlenir.

Litresini net olarak 10 liradan ihracat edebilecekken kimse sana 9.9 lira'ya vermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zortak -- 19 Aralık 2020; 13:34:9 >

Baya ucuzmus!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sissil S kullanıcısına yanıt

Zeytinyağı litresi 25 oldu

• Ouyşşşş yakışır. Onlar konuşur ak parti yapar.

• jomily J kullanıcısına yanıt
    Yağların hepsi aynı aslında hangisi ucuzsa onu al derim.
  • Makarna 4 lira olmuş xd oda zor yakında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Üstad bitmeye yakın sipariş vereceksin o zaman. Hemen elimde olsun diyorsan bırak marketi bakkala gider alırsın ama kazıklanırsın. Ayağını yorganına göre uzatmak lazım. Benim mesela musluğun altında yedek yağım var, onu kullanmaya başladığım anda fiyat araştırması yapıp yenisini alıyorum.

Acil yağa ihtiyacım var ne demek arkadaş? Ekmek mi bu😂😂

• ayçiçek-mısır yağı kullanan var mı hala...

Aktroller için kanıtlar burada. Daha bu geçen zamanlarda 10 litresi 70 lirayken şimdi 5 litresi 70 lira. Hadi diyelim migros pahalıya satıyor, bim satsaydı belki 60 lira olacaktı. Yani her türlü %70-80 fiyat artışı var. Bizi çok seven hükümetiniz yüzünden fakirleştikçe fakirleştik.

orkide ayçiçek yağı 5lt 85tl .

• Cidden hayatımda bu yağ markası kadar alerji yapan bir madde olmadı sanırım. İki üç gün bu marka ile yapılan yemeklerden sonra vücudumda acaip kaşıntı ve kızarıklıklar oluyordu.

• milyarderdahi M kullanıcısına yanıt
    Hocam şunlara laf anlatmaya çalışmayın onlarda biliyor neyin ne olduğunu. Tek amaçları sizi kızdırmak ve eğlenmek hükümeti falan savunduklarıda yok testis geçiyolar akıllarınca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Hemen pahalısını bulup atıyorsunuz. Araştırsan daha ucuzu var mı? Evet var. İnsanlara her şey pahalı algısı yapıp morallerini bozmayın. 2 dk google da arattım 65 liraya pttavmde buldum.

bu da pahalı nesi ucuz? orkide ayçiçek yağı 5lt 85tl . 

daha dün bim'de 5 litre biryağ marka ayçiçek yağını 61 tl'ye aldım :D

• 50tl ye 5 lt yağlar var ama bu bile çok pahalı.

Millet yemek yapicak 10-15 tl ucuz diye 15 gun ptt kargoyu mu beklesin ? Sizin zihniyetiniz kadar bu ulkeye kimse zarar vermedin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: milyarderdahi

Aktroller için kanıtlar burada. Daha bu geçen zamanlarda 10 litresi 70 lirayken şimdi 5 litresi 70 lira. Hadi diyelim migros pahalıya satıyor, bim satsaydı belki 60 lira olacaktı. Yani her türlü %70-80 fiyat artışı var. Bizi çok seven hükümetiniz yüzünden fakirleştikçe fakirleştik.

Ben hep 70 liralık yağ alıyorum diyenler gelir hocam, boşverin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• MARKA PARASI NE DEMEK BİLİYOR MUSUN

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.