Şimdi Ara

orkide ayçiçek yağı 5lt 85tl . (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
2
Favori
15.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
216 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bence heps aynı değil sankide

bazıları yemeklerde koku yapıyor bazılarıda ağır geliyor yemeklerden sonra uyku bastırıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Hemen pahalısını bulup atıyorsunuz. Araştırsan daha ucuzu var mı? Evet var. İnsanlara her şey pahalı algısı yapıp morallerini bozmayın. 2 dk google da arattım 65 liraya pttavmde buldum.

Şu mesajı atan kişi eğer troll değilse ne acı değil mi? Ben hayatımda ayçiçek yağını internetten sipariş veren kimse görmedim, muhtemelen o da görmedi. Varsa böyle bir kitle toplumun %0.0001'ine denktir ama utanmadan sıkılmadan böyle bir mesaj atıyor, 10 kişi de bu mesajı beğeniyor.

İnsanda umut bırakmıyorsunuz ya gerçekten, her şey bitti ruhumuzu da sömürdünüz.

• Senin o resmi cektigin yer kazik ve insanlari dolandiran market oldugu kesin ona göre davran 85tl değil 65 tl civarindadir.Fiyatlar uctumu evet uctu 45 ile 50 iken 65 tl cikti fiyatlar ama bu fiyatlar cok saçma burda konu yapicagina zabita ekiplerine tarim bakanliğina şikayet rtmen mantikli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Hemen pahalısını bulup atıyorsunuz. Araştırsan daha ucuzu var mı? Evet var. İnsanlara her şey pahalı algısı yapıp morallerini bozmayın. 2 dk google da arattım 65 liraya pttavmde buldum.

Senin 5. Sinif matematik dersine ihtiyacın var acikortaokul var oraya yazil kardes

65,90 TL 66 ya yuvarlanır

65 e değil biraz matematik yav çok degil

• quote:

Orijinalden alıntı: Miex

Şu mesajı atan kişi eğer troll değilse ne acı değil mi? Ben hayatımda ayçiçek yağını internetten sipariş veren kimse görmedim, muhtemelen o da görmedi. Varsa böyle bir kitle toplumun %0.0001'ine denktir ama utanmadan sıkılmadan böyle bir mesaj atıyor, 10 kişi de bu mesajı beğeniyor.

İnsanda umut bırakmıyorsunuz ya gerçekten, her şey bitti ruhumuzu da sömürdünüz.

Alıntıları Göster

Hepsi experes ile 70 tl lik alisverisini 50 tl ödeyerek tamamlayabilirsin

Kargo da bedava

İnternet'e artık yağ alınıyor ve bayâaa bi insan aliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: milyarderdahi

Aktroller için kanıtlar burada. Daha bu geçen zamanlarda 10 litresi 70 lirayken şimdi 5 litresi 70 lira. Hadi diyelim migros pahalıya satıyor, bim satsaydı belki 60 lira olacaktı. Yani her türlü %70-80 fiyat artışı var. Bizi çok seven hükümetiniz yüzünden fakirleştikçe fakirleştik.

Olayın Özeti:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam ciddi ciddi daha ucuzu var diyip 65 tl olanı atmış. Uyduruk bir yağın 65 TL olmasını normal karşılıyor. Üstelik aldığı yağ, yağ bile değil. Katkı maddesi yarısı. Güdülmek için yalvaran bir güruh varken kırbacı eksik etmemelerine şaşırmamak lazım.
  • Eskiden yag kuyrugu tup kuyrugu vardi yenimmm

• Bimde yudum 5 lt 57 tl caz yapmayin
  • Geçen sene 34tl olan malın fiyatı bu sene 65tl ise bunun nedeni ekonomik krizdir. Bunu savunan kafadan kimseye hayır gelmez.

orkide ayçiçek yağı 5lt 85tl .

7 Kasım 2019 10 Litresi 70TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 19 Aralık 2020; 21:46:41 >
  • İngiltere de dün gördüm 2lt lik yağ 1.30 pound du.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vietton

Yağı bile internetten mi aliyosun boş yapma burda

forumda yağı internetten almayan kaldı mı ya ? Forum da takılıp da yağı marketten almak normal değil çünkü

• Neyse ki hala kuru emek ucuz orkide ayçiçek yağı 5lt 85tl . 

• Rumpelstilzchen kullanıcısına yanıt
    65 TL ucuzmuş gibi sende algı yaratma
  • Öncelikle BAKTAT GIDA IT yönetiai olarak şunu belirtmeliyim. TÜRKİYE'DE hiçnir satış noktamız yada marketimiz yok. Belirtilen fiyatlarla ilgili bilgimizde yok. Bu resimi gönderen arkadaşın nerede çektiğini belirtmesini rica ediyorum. Hukuksal olarak tüm işlemleri başlatacağız.

• Uçuyoruz uçuyoruz ekonomi mükemmel:)
  • Rumpelstilzchen kullanıcısına yanıt
    Ya sen Cidden 85 liralik savunmak için 5 lt su 65 TL olan yağı mi gosteriyorsun ?
    Allah yardımcımız olsun cidden . Başka kurtuluşumuz yok bizim.
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    Senin gibilerden çok var mı bu forumda? Meraktan soruyorum yanlış anlama.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.