Şimdi Ara

orkide ayçiçek yağı 5lt 85tl . (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
2
Favori
15.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
216 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya bunlar çöl dikeni yer gene haline şükreder hiç bişey yazmıyorum artık bakmıyorum bile..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-400988AF7

150 TL olur inşAllah. 

EVİNE BİR BİDON YAĞ ALAMAYACAK DURUMA GELİRSİN İNŞALLAH. DÜŞMANLIĞINIZIN İNSANLIĞINIZIN ÖNÜNE GEÇMİŞ.

• kml_77 K kullanıcısına yanıt

yağ lükstür ekmek yiyebiliyorsalar karınları toktur. insanlık için karınlarının doyması yeterlidir.

aksini iddia edenler farklı ve beyhude amaçlardadır. orkide ayçiçek yağı 5lt 85tl . 

• aynı markanın 5lik tenekesini 54tl ye satıyoruz biz yıl başında 30 tl gibi bir rakamdı şu 85 i nasıl yazmışlar anlamadım :)

• Durun daha asgari ücret açıklanmadı. 1 ocaktan sonra 5lt yağ 100lira.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum git a101 den al sende. Yoksa yediremiyor musunuz kendinize @101 veya Bim'i.

Öyle insancık türü var malesef. Sonra da pahalı diye burada aglar durur
    orkide ayçiçek yağı 5lt 85tl .
  • ne bu fiyatrlar ya sanki kıtlık başladı orrrrrrrrrrrr.....

• quote:

Orijinalden alıntı: LEONİM

Dostum git a101 den al sende. Yoksa yediremiyor musunuz kendinize @101 veya Bim'i.

Öyle insancık türü var malesef. Sonra da pahalı diye burada aglar durur

Guzel kardesim bu markayi alacak kisi market ismine takilmaz migrosta falan yok zaten bu yag neyin pesindesin?? Senin anlayamadigin bu yagin litresi 7-8 bandinda olmasi lazim cunku alti ustu AYCİCEGİ ve dusuk kalite yag aslinda bu kadar basit aciklamasi ama yok iste gelde anlat.

• geçen sene bu fiyata riveria zeytin yağı alınabiliyordu 5 lt.

• Rumpelstilzchen kullanıcısına yanıt

Bu yağı alacak çoğu kişinin evinde internet bile yok ne yeyip içiyorsun anlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Merdomable

Bu yağı alacak çoğu kişinin evinde internet bile yok ne yeyip içiyorsun anlamıyorum.

Doğru diyorsun arkadaşım, bu yağı alanlar mağarada yaşıyor hatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rumpelstilzchen -- 21 Aralık 2020; 10:13:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technotronic

Sanki çok ucuzmuş gibi kocaman etiket basmışlar :)

iyi bir katkısız zeytinyağının litresi 50 lirayken; 17 liraya ayçiçek ucuzdan da ucuz sayılır,

• quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Ayçiçek yağı ısıyı görünce trans yağ olur kalp damarlarını tıkar

Çare zeytinyağı... O daha pahallı elbette ama durum bu

kullanılan ayçiçek tohumları ya bunge'nin ya da cargill'in hepsi de gdo lu, bu amerika 50 sene içinde türkleri bitirecek, kurtuluş zeytinyağında

• Mikropların bastığı başlık olmuş yine... Yok onun fiyatı 50 - 60 lira aslında o kadar para vermeyinciler , ulan temel gıda ürünü dediğimiz bir malzeme bile asgari ücretin neredeyse 27'sinde biri. Yok iyi fiyat yok daha ne istiyorsunuz ne demek e be karaktersizler bir şekilde parayı elde etmiş olabilirsiniz. (kazanarak veya çalarak) Durumu olmayan insanların ölmesini mi istiyorsunuz, yediniz bitirdiniz ülkeyi doymadınız.

Ya gerçekten salaksınız ya da çok iyi rol yapıyorsunuz, adınız sanınız batsın.

• Rumpelstilzchen kullanıcısına yanıt

Yanlış anlama mağara hayatından kötü hayatlar var, görmemiş geçirmemiş 2 ekmeğe muhtaç olmamış insanlar anlamaz, bunlar gerçekten küçük paralar değil.

• LEONİM kullanıcısına yanıt

61 tl olunca çünkü cok ucuza almış oluyorsun dimi .

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.