Şimdi Ara

orkide ayçiçek yağı 5lt 85tl . (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
2
Favori
15.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
216 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: madro

İngiltere de dün gördüm 2lt lik yağ 1.30 pound du.
    Gülüyorsunuz ama özellikle başta İngiltere gibi ülkeler kurdukları AK Parti gibileri ile bunu başarıyorlar. Kendi el emekleri göz nurları, alın terleri, bilimleri ilimleri ile zenginleşmiyorlar, bunu "görebilin"

Fiyatı görünce benim de ağlayasım geliyor, sadece fiyat olarak bakmayın, o alım gücünün doğurduğu ferahlık duygusu bambaşka hissettirir

• hardday kullanıcısına yanıt

https://www.carrefoursa.com/safya-aycicek-yagi-4-lt-pet--p-30299027

Senin aldım dediğin yağ 4lt algı yaratma...

• Aynı markanın 5 litrelik yağı an itibari ile Ankara Gimsa Marketlerde 60TL. Tamam ekonomi kötü falan ama o fiyatı yazan zeki kimse burdaki konu açılsın diye yazdırmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utkuversus -- 20 Aralık 2020; 11:56:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bururd Neptunoom kullanıcısına yanıt

evet

• hardday kullanıcısına yanıt
    Niye bu kadar aycicek yagi stoklamaya calisiyorsun? Ulkede kriz mi var, enflasyon mu ucuyor derdin ne bitince alirsin yenisini.
  • lazz48 L kullanıcısına yanıt
    Bizi bizim insanımız mahvediyor. Bunu kolonya ve maske örneğinde gördük. Fırsatını buldu mu serbest piyasa avantajını kalleşlik ile kullanıyor. Şubat ayında 10 lira olan kolanya martta vaka görmesi ile 90 lira oldu. Bakıyorsun dolar aynı ama zam geldi, yersen. Ülkede bir patates komedisi oldu evlere şenlik. Tutmadı 1 ay sonra patetes pazarda 1 lira oldu. Yani dostum bizim insanımızın bazı kesimi yere düştün mü birde o tekme vuruyor. Allah merhametli ve iş ahlakı olanları bu gıda sektörünün başına getirsin. Yoksa olay maske kolonya ya geldi mi, ülkesini satacak insanları gördü bu ülke. Bu arada yağ her öğün kullanılan bir ürün. Stok dediğin 10 20 teneke olur. Benim aldığım 5 litre şimdi 4 alıyorum 9 litre. 2 ay anca gider. Kalbini temiz tut 😉
  • Yabancı sermayenin Türkiye'de yatırım yapmasına karşı değilim ama ne kadar ucuz olursa olsun artık Yudum, Sırma, Egemden marka yağlardan hiçbirini almıyorum. Bu markaların sahibi olan Savola Grup ve Herfy Türk mallarına karşı ambargo ve boykot başlatmıştı. Benim vatanıma, ülkeme düşmanlık besleyen birinin ürününü neden alayım?

Alıntı

metni:
    Büyük vatanımıza karşı görevimize inanarak şunları açıklıyoruz. Herfy şirketi, Türk mallarını boykota yönelik halk kampanyasına katılarak Türkiye’den gelen herhangi bir ürünü almamaya başlamış ve buna ek olarak Türk burgeri satışını durdurmuş, onun yerine bugünden itibaren Yunan burgeri sunmaya başlamıştır.
  • Herkeste at gözlüğü var muhalefet veya iktidar yanlısı kim ne görmek isterse onu görüyor.
  • Bu dangalakları bir araya toplayıp, mevcut iktidar gidene kadar mağaralarda saklamak lazım. Merkez bankası rezervleri bunlara makarna almaktan bitti.
  • Koca bir yuhh

• Rumpelstilzchen kullanıcısına yanıt

pttavm gibi leş bir siteden alacaksan okey

• 85 lira gerçek değil biz 60-65'e alıyoruz deyip rahatlayanlar var ya la   O fiyatlarda normal mi birader

• Yerli üründe bile hayvani boyutta vergi var. Bu ürün yurtdisina gitsin daha ucuza satilir. Rakı ve cay ihrac edildiği ülkelerde üretilen ülkemizden cok daha ucuza satılıyor.

Vatandaş olarak sadece fatura ve devlet yetkililerin ferahi için vergilere çalışıyoruz

• Orkide yağ'a 85 yazan insafsızlar zeytin yağına da 200₺ yazacak kadar kansızdır asgari ücret zammı yaklaştı 52.5₺ bimin kendi yağı bir anda nasıl 57.5₺ oluyor ne oldu da 5 TL zam yapma gereği duydun bunun gibi marketler benim gözümde kansızdır bizim milletimiz de bilinçli davranacak her geleni atmayacak sepetine

• mevzudan bağımsız bu markayı her kullandığımda özellikle de kızartmalarda köpürüyor. o yüzden artık almıyorum.

• Düz 100 olsun, bozuk parayla uğraşmayalım.

65 TL ucuz mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Hemen pahalısını bulup atıyorsunuz. Araştırsan daha ucuzu var mı? Evet var. İnsanlara her şey pahalı algısı yapıp morallerini bozmayın. 2 dk google da arattım 65 liraya pttavmde buldum.

o yaği alacan huniyle içirecen senin gibilere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacimmüdür -- 20 Aralık 2020; 18:21:40 >

Gerçekten yazık..
  • Yağ gibi üste çıkmak bunu gerektirir sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.