Şimdi Ara

Organlarinizi Bagislamak İstiyormusunuz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
2.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Organlarinizi Bagislamak İstiyormusunuz

(En Son Oy Tarihi: 17.12.2014)
Giriş

Orijinalden alıntı: Lily Allen

quote:

Orijinalden alıntı: Raition

quote:

Orijinalden alıntı: ItachiUchiha

Bağışlarım. Ancak ne yapmam gerekiyor bir fikrim yok, gerçekten bağışlamayı düşünüyorum. Bilgi veren olursa sevinirim.

Oncelikle 18 yasini doldurmus olmaniz gerekli eger 18 yasindan buyuksen en yakin hastahaneye git danismana organ bagislama formu doldurmak istiyorum d gerisini onlar yonlendirecekler

Mesela ben gitsem o formu doldursam , oldukten sonra işe yarar ne varsa alıyorlar demi

Oldukten snra degil beyin olumunun gerceklesmis olup kalbinin atmasini gerk zaten o saatten sonra yasama sansin yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Saklayıp napcam

• bağışlamam
  • quote:

quote:

quote:

Bağışlarım. Ancak ne yapmam gerekiyor bir fikrim yok, gerçekten bağışlamayı düşünüyorum. Bilgi veren olursa sevinirim.

Oncelikle 18 yasini doldurmus olmaniz gerekli eger 18 yasindan buyuksen en yakin hastahaneye git danismana organ bagislama formu doldurmak istiyorum d gerisini onlar yonlendirecekler

Mesela ben gitsem o formu doldursam , oldukten sonra işe yarar ne varsa alıyorlar demi

Beyin olumu gerceklesmis olmasi gerek kalbin atmasi gerk zaten beyin olumu gerceklestikten sonra yasama sansi hic yok desek dogru olur normal olursen 6saat icinde nakli yapmalari gerekir buda yyetismez ama genede imza atmak faydali

• quote:

quote:

quote:

quote:

Beyin olumu gerceklesmis olmasi gerek kalbin atmasi gerk zaten beyin olumu gerceklestikten sonra yasama sansi hic yok desek dogru olur normal olursen 6saat icinde nakli yapmalari gerekir buda yyetismez ama genede imza atmak faydali

Anladım hocam teşekkürler. Bende daha yeni 18 oldum düşünüyorum açıkçası bağışlamayı. Keşke halkımız bu şekilde duşunup bağışları yapsa. Ama ne yazık ki yok akp lilere gidicek bağışlamam gibisinden saçma sapan duşunceliler olduğu müddetçe .....

• quote:

Orijinalden alıntı: -ThranduiL-

bağışlamam

Nedeni nedir

• Raition kullanıcısına yanıt
    özel sebepler anlatamayacağım.......
  • Daha uzun yaşayan insanlar ve ölmesi gereken insanların ölmemesi doğanın dengesini alt üst edicek artan nüfus zaten etkilerini göstermeye başladı ama insancıl bir çözümü var mı yok.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Anladım hocam teşekkürler. Bende daha yeni 18 oldum düşünüyorum açıkçası bağışlamayı. Keşke halkımız bu şekilde duşunup bağışları yapsa. Ama ne yazık ki yok akp lilere gidicek bağışlamam gibisinden saçma sapan duşunceliler olduğu müddetçe .....

+1453

• Sen öldükten sonra hastaneye yetiştirilebilirsen organların ölümü gerçekleşmeden senin Beynin,Penis ve Taşşakların dışında hangi parça sağlam ve işlerine yarıyorsa o parçaları söküp başka bir arkadaşa monte ediyorlar.

Yani şöyle düşün,Hurdaya çıkmış bir İphone 5S var fakat bu cihazın Parmak izi sensörü aktif çalişiyor problem yok.Bu cihazdan Parmak izi sensörnü söküp başka bir İphone 5S'in çalışmayan parmak izi sensörü ile değiştiriyorlar.
  • Hayır. Çünkü korkuyorum.

• 18e bastığımın ertesi günü gidip bağış için kayıt yaptırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: PetyrBaelish

Hayır. Çünkü korkuyorum.

Ölmüş olacaksın nesinden korkuyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Wayne_

quote:

Orijinalden alıntı: PetyrBaelish

Hayır. Çünkü korkuyorum.

Ölmüş olacaksın nesinden korkuyorsun?

Bende bilmiyorum. Örneğin gözlerimi çıkarttıklarını düşünelim korkutuyor beni. Gömülüne kadar insanın cesedinin yanında dolaştığını duymuştum. Günahkar insanlar için bitmek bilmiyormuş bu gömülene kadar ki süre. Bende günahkarım. Cesedimi deştiklerini görürsem ya ?

• İnsan ölür ve RUH gider.Ruhların gittiği yerin ismini bilmiyorum fakat oradan bir daha çıkamazlar.Yani sen bedenini falan göremezsin.Öldükten sonra o beden ile senin işin bitiyor.
  • Çürümüş toprak olmaktan iyidir başkasını yaşatmak öbür tarafta mükafat vardır elbet

• Bağışlamam. Nereden bileyim öldükten sonra tekrar dirilmeyeceğimi ? Nereden bileyim öldükten sonra aynı bedende başka bir evren'de hayat bulmayacağımı ? Böbreğin teki olmadan dalak ciğer olmadan kör topal farklı bir boyutta yaşama korkusundandır belkide bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mech.engr

Bağışlamam. Nereden bileyim öldükten sonra tekrar dirilmeyeceğimi ? Nereden bileyim öldükten sonra aynı bedende başka bir evren'de hayat bulmayacağımı ? Böbreğin teki olmadan dalak ciğer olmadan kör topal farklı bir boyutta yaşama korkusundandır belkide bilmiyorum.

Ha gömülünce çürümeyeceksin yani, dirilince tek parça olacaksın

Bağışlayacağım kesinlikle, bi' ara fırsat bulup gerekli evrakları imzalamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DgnByz -- 24 Eylül 2014; 0:10:11 >
  • Bağışçıyım.İleride planlı bir ameliyat ortaya çıkarsa öncesinde vazgeçeceğim,sonra tekrar başvuracağım.

• Ben bağışlamam nedeni ise paranoyaklık.. Ne olur ne olmaz ihtimal %0.000001 anca evet ama düşünsenize o ihtimal gerçekleşiyor allah muhafaza.. nedir o ihtimal, ölü yatağındasınız, organ bekleyen zengin bir hasta var, sizin organlar uyuyor, doktor ile işi pişiriyorlar bizim fişi çekiyorlar.. o yüzden riske girmeye gerek yok kartıma istemiyorum yazdırdım kesinlikle istemiyorum diyede not düştüm
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.