Şimdi Ara

Organlarinizi Bagislamak İstiyormusunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
1
Favori
2.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Organlarinizi Bagislamak İstiyormusunuz

(En Son Oy Tarihi: 17.12.2014)
Giriş
  • Organ bağışı candan cana giden en büyük sadakadır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben bağışlarım, ölüyken ne işime yarıyacak

• Ben bağışlayacağım ben öldükten sonra bana bir faydası yok!Ne varsa hangisi sağlamsa alsınlar.
  • Hayır ama hasta olsam bağışlarlarsa reddetmem.
    Gelsin eksiler.
  • Bende öyle dusunuyorum en yakin bos zamanimda hastaneye gidip formu doldurucam

• Öteki dünyaya mı götürücem.Alsınlar birine faydası olsun.

• 18 yaşındayım tüm ailecek bağışladık. o organ sana yaramayacak ki? Sadece bir safra.

• Form doldurmakta fayda var belki bir trafik kazasi gecireceksiniz aileniz bagislamicak formu doldurdugunuz zaman ilk sizin gorusunuze bakip organ naklini gerceklestiriyolar

• Olum yasamayan adama bagislamam demek kolay tabi, disime kadar bagislarim, curuyup gidecegine birinin hayati kurtulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herakles.Jones

Bağışlamam, nedeni ise; düşünsenize malum ırktan birine bağışlanacak veya ışid militanina. En kötüsü de hülo diyen seçmene

Orada bir liste var turkiye geneli hepsi en aciline gore veriyorlar organi turkiyede kimse bulunamazsa o zamqn gider baska ulkelere ki buda cok dusuk ihtimal organ nakli bekleyen milyonlarca kisi var

• asla bağışlamam allah gecinden versin bir yakınıma birşey olsa onada izin vermem ölüsünün kesilip biçileceğine varsın çürüsün gitsin hem 100 yıl önce organ bağışımı varmış

• toprak altında olduktan sonra çok mu lazım organ sanki alsın kim ne yapıyorsa yapsın bağışçı formunu doldurdum bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intrepid

asla bağışlamam allah gecinden versin bir yakınıma birşey olsa onada izin vermem ölüsünün kesilip biçileceğine varsın çürüsün gitsin hem 100 yıl önce organ bağışımı varmış

100 yıl önce dh mi vardı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Herakles.Jones

Bağışlamam, nedeni ise; düşünsenize malum ırktan birine bağışlanacak veya ışid militanina. En kötüsü de hülo diyen seçmene

Sonucta o da bir insan ve yasama hakki var.

• Toprakta çüreyeceğine başkasına yaşam olsun.Lazim değil orada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır bağış yapımı cağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gece772 -- 23 Eylül 2014; 23:05:33 >
  • Bağışlarım. Ancak ne yapmam gerekiyor bir fikrim yok, gerçekten bağışlamayı düşünüyorum. Bilgi veren olursa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ItachiUchiha

Bağışlarım. Ancak ne yapmam gerekiyor bir fikrim yok, gerçekten bağışlamayı düşünüyorum. Bilgi veren olursa sevinirim.

Oncelikle 18 yasini doldurmus olmaniz gerekli eger 18 yasindan buyuksen en yakin hastahaneye git danismana organ bagislama formu doldurmak istiyorum d gerisini onlar yonlendirecekler

• quote:

Orijinalden alıntı: Raition

quote:

Orijinalden alıntı: ItachiUchiha

Bağışlarım. Ancak ne yapmam gerekiyor bir fikrim yok, gerçekten bağışlamayı düşünüyorum. Bilgi veren olursa sevinirim.

Oncelikle 18 yasini doldurmus olmaniz gerekli eger 18 yasindan buyuksen en yakin hastahaneye git danismana organ bagislama formu doldurmak istiyorum d gerisini onlar yonlendirecekler

Mesela ben gitsem o formu doldursam , oldukten sonra işe yarar ne varsa alıyorlar demi

• Bağışlarım tabii ki neden bağışlamiyim ki

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.