Şimdi Ara

Operatörlerin cevaplamadığı sorularımız (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
6
Favori
5.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazık gerçekten yazık. Türk'ün Türkten başka dostu yoktur diye geçinirdik lakin görünen o ki Türk'e en büyük kazığıda yine Türk atıyor. Verdiğimiz paranın karşılığını alamadığımız her hizmette kullanıcının hakkına giriyorlar, tek temennim bu yedikleri hakların burunlarından fitil fitil çıkmasıdır. Yurdum insanına kota vs. uygulayarak bilgiye içeriğe ulaşmasını engellemekle darbe yapmak arasında bence bir fark yok ikiside ülkenin gelişmesine zincir vurma amacı taşıyor. Yani insanın aklı gerçekten almıyor yok mu şu allahın cezası ülkede bizi bu bataktan kurtaracak bir babayiğit bir devlet büyüğü veyahutta bir girişimci, yatırımcı, özel sektör yetkilisi. Yok mu bu kadar karanlık insan arasında bir kıvılcım, vay halimize.

• cevabını alamayacağını bildiğin halde bu soruları soruyorsun cidden koca yüreklisin. bizim sesimiz oldun üstad.

• Aslında sorular şu olmalıydı:
    1.Ortaklık kurulduktan sonra 1 yıl içerisinde kaç km altyapı kurulacak?
    2.Adil Kullanım Kotası kaldırılacak mı ?
    3.Evlere yüksek hızlı internetleri alabilecek miyiz?
    4.Türksat,Türkcell Süperonline,Vodafone ve Diğer İSS'ler evlere fiber internet getirecek mi?

Erdi ÖZÜAĞ çok hızlı konuştuğu için ne kendi anladı nede video izleyen kullanıcılardan tutun orada duran CEO'lar bile anlamadı.
    Biraz daha yavaş ve daha faydalı konuları sorarsanız seviniriz.

Tabikide tahminim yanılmıyor bunların evlere yüksek hızlı internet getireceğini pek sanmıyorum.
    Amaçları:
    1.Baz istasyonlarına fiber çekmek ve baz istasyonlarını rahatlatmak.
    2.Baz istasyonlarına gelen fiberi radyolinklerle belli yerlere dağıtmak.
    3.Veri merkezlerindeki trafiği rahatlatmak ve ekstra fiber çekme maliyetini azaltmak.

Bu firmaların amacı kurumsaldır.Bireysel kullanıcılara bir çözüm sağlayacağını sanmıyorum.
    Türksat belki bireysel kullanıcıları düşünür mü? Daha erken olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 27 Temmuz 2016; 20:58:03 >

• Erdi verilen hazır sorular yerine bağımsız davranıp adamların çalışmadığı soruları sorunca ortaya bu görüntüler çıkmış.

• Tepki olmazsa icraata geçmez bu tür firmalar o salondakilerin bile verdikleri tepkilere bakıyorsunuz içler acısı

Bu CEO'lar sadece para kazandırma amaçlı çalışan yöneticilerdir işin çok teknik bilgisine bile hakim olduklarını düşünmüyorum.Böle detaylı bir soruda affalladılar ama ben salondan düzgün bir cevap verin diye baskı yapılmasını beklerdim ama pişmiş kelle gibi gülüyorlar.

• Erdi reyize ayıp etmişler bugün.Zaten sdn editörüne de gülmüşlerdi.Gülen gülene maaşallah

Sizi oraya CEO diye getirenin yedi ceddini! internetsiz bırakacaksın bak o zaman gülebiliyor musunuz

Bu şirketten tüketici adına zerre kadar bir şey beklemiyorum.Adamlardaki mantık;ttelekom malı götürüyor,bizim de götürmemiz gerekiyor.Olan gene tüketiciye olacak
  • şunların verdiği cevaba bak resmen t.şşak geçiyorlar utanmaz yüzsüzler . Erdi abi helal olsun adamın dibisin

• Biz size hızlı olamazsınız demedik. O hızı bize kullandırtmazsınız dedik.

Bunların derdi hala 100mbit vermek. İyi ver bakalım. Kota? 50gb. Peki hesapla bakalım 100mbit hızla 50gb ne kadar sürede biter.

Cevap 83dk. Demiyorlar ki biz size aylık 83dk lık internet veriyoruz. 83dk. dan sonrası BDK nın sağlamış olduğu 3mbit hız.

Full HD videoyu 2 bilgisayardan aynı anda izleyebilmek için 30mbit hız da yeter. Ama önemli olan ne kadar süre izleyebileceğin.

Hayır olayın bunlarda farkında ama salak numarasına bile yatmıyorlar, direk duymamazlıktan geliyorlar. Yoksa yemişiz 100mbiti 100gbit verseler ne olacak, milyon dolarlara tv lerde 100gbit reklamlarına para yatıracaklar, ama 50-100gb lık kotadan hiç bahsetmeyecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

Bonus :

• Erdi adamsın ya.

cevap kurumsal kaldı dedi değil mi? ahahaha...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 27 Temmuz 2016; 21:08:11 >
  • Turkiye mobil interneti en hizli dedikten sonra diyecek birsey kalmiyor..

• Operatorlerin cevaplayamadigi sorular .....demeniz gerekirsi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

Bonus :

Nerden buldun bunu hocam muhteşemmiş yahu

• Canı gönülden helal olsun sana Erdi ÖZÜAĞ
  • Bunların hepsini siveceksin aslında.
    Tiplere bak bide gülüyorlar. Halk bir kere şunlara karşı ayaklanma gösterse götleri tutuşup kaçıcak delik ararlar. Alıcaksın meydanlar işte hain diye bunları asıcaksın.
    Göya müslümanız , dostuz , türkün türkten başka dostu yoktur. Sizde gram türklük yok.
    Şerefsizler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Şu SS de dursun, unutmayacağımız yeni bir görüntü...
    Operatörlerin cevaplamadığı sorularımız

Görüyorum ve arttırıyorum;

Operatörlerin cevaplamadığı sorularımız

• Helal olsun be işte bu. :-) İnşallah işinden olmaz. Tüketici yanında duruşun ile can-ı gönülden destekliyoruz :-)

• Bu forumda bu kadar uzun süre kalmamı sağlayan kişi: ERDİ ÖZÜAĞ

• Al birini vur ötekine işte daha ne bekliyoruzki internetten. Bide aynı altyapıyı kullanacaklarki ne kadar ucuza bu işi mal edebiliriz diye düşünürler şimdi :) Düşünmeleri bi yana Allah bilir ne kadar zamanda yapılır (!) Oda biter mi ?
  • Turk telekim en genus fiber agi bizde diyo ama nedense 3g kapsamasi berbat kirsal alanda. Turkcell ve Vodafone tum yollarda 3g veriyo tt hep 2g. Antalyadaki en turistuk yerlerde bile 2g verio. Ucuz diye kullanioz iste.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.