Şimdi Ara

Operatörlerin cevaplamadığı sorularımız (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
6
Favori
5.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay arkadaş bizde bu toplantıyı umutla bekliyorduk kaliteli internet,gerçek sınırsız paketler vs
    Geçmişte ne yaptığı belli olan firmalar ve ceo'ların bugün tarih yazacağını ve herşeyi tersyüz edeceklerini düşünüp aklımıza hakaret etmişiz.

Ceza'nın dediği gibi:Hızlı konuşan ben değilim yavaş dinleyen sizlersiniz, internetiniz gibi.

bu 'ülke internet konusunda muradına Erdi' diyecek nesil kaç ışıkyılı uzaklıkta acaba.

• evinde 100 mbit olanları görebilir miyiz diyor ya. o kadar gazeteci var hiç birisi de çıkıp sizin 100 mbit internet fiyatlarından haberiniz var mı demiyor. 100 mbit internet olsa nolur 10 saatlik tam performans kullanımdan sonra geriye kalan 30 gün 14 saat boyunca 3 mbit hızıyla kullandıktan sonra?
  • Erdi beyin sorularına bakın gelen cevaba bakın ...

• Şaşırtmıyor. Alayınız bir araya gelse Türkiye'nin interneti gıdım ilerleyemez.

• Erdi, bu kadar sıkıştırmasaydın adamları
  • Karşı taraf mobilde dünyanın en iyilerindeniz deyince Erdi bey ümidi kesip mikrofonu kapattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImbaLanceD -- 28 Temmuz 2016; 0:58:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ronaldoyu reklama çıkaranlar bunlar değil yani bu firmalar değil. Bil istedim.
  • Erdi abi parti kursun oy vermezsem kalıcı olarak banlıcam kendimi
  • Hayvanat bahçesi müdürü tübit-ak'ta genel müdür olan ülkeden ne bekleyebilirsin ki.. Erdi abiye helal olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: SgtLittleNoob

quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

Bonus :

ilk defa görüyorum bunu

abi muhteşem ya

• Erdi nin hızlı ve anlaşılması zor konuştuğunu anlamak zor değil.

• Telekoma atıp tutuyorduk da Telekom bunlardan bin kat daha faydalı en azından basın toplantısında soru soran kişilerin aşağılanmayacağı bilgisine sahipler. Düzgün bir ülkede olsaydık medya da halkta bunları topa tutardı. Ne kadar utanmaz bir konuşma tarzları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Management -- 28 Temmuz 2016; 0:35:02 >
  • Erdi hocam takma kafana

• Erdi reis oradaki sözde Ceo denen kişilerden daha bilgili ve konuya daha hakim değilse benim adım da kadir değil...

• Erdi Ozuag halihazirda Turkiye icin editorluk noktasinda cita belirlemis bir isim. Gercekten degerin bilinmiyor, cok saygisizca davranislar ha ulkenin bilim alanindaki yetkililerine de bakinca sasirmamak lazim.

• Allahına kurban erdi reyis vur kafalarına bu ceo cukların. O sırıtan gereksizler kim?

• Suraya bak Turkcelli, Vodafonu, Türk Telekomu, Turksati hepsi aynı. Biri de çıkıp demiyor ki arkadaş ben kaliteli hizmeti uygun fiyata vereyim de hem insanlar beni takdir etsin hem de müşteri kazanayim. Varsa yoksa insanları nasıl iyi hizmet verdiğimize ikna edip duduklerim onu düşünüyorlar. Vodafone geldi yurtdislarindan belki onlar iyi bir şeyler yapar dedik ama yok, marka yabanci olsa ne olacak yönetenlerin kafa bunlarla aynı.

Ayrica bir Ahmet.'e bakiyorum bir de Erdi beye, arada cok fark var. Ahmet. tam Erdi beyin onundeki pismis kelle gibi siritanlardan iste.

• Helal erdi reyizz

• bu ülkeden gitmek istiyorum artık, ceo bile böyleyse halktan pek bişey beklememek gerek
  • Türkiye de genel insan düşüncesi: Şunu bunu nasıl dolandırırım acaba?
    Başka biri onu dolandırınca: Millet dolandırıcı olmuş, bu nedir arkadaş ya
    Dolandırıldıktan bir sonraki gün: Neyse zaten herkes yapıyor şunu da ben bir dolandırayım
    Bu zihniyetle hiç bir şey değişmez. İnsanların değişmesi lazım.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.