Şimdi Ara

OPEL ZAFİRACILAR (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
778
Cevap
15
Favori
138.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Opel’in yenilemeye hazırladığı modeli Zafira, Almanya’da test aşamasındayken fotoğraflandı.

MPV segmentindeki 7 koltuklu model rekabetine girmeye hazırlanan Zafira, Opel’in İnsignia ile başlayan tasarım çizgilerine sahip gibi görünüyor. Fotoğraflardan anlaşıldığı kadarıyla Meriva’da kullanılan sürgülü kapı Zafira’da yerini almamış. Çekilen konsol fotoğraflarında çok fazla detay görünmemesine rağmen iç kısımda Astra ile büyük benzerlikler olması bekleniyor. Yeni Zafira 2011 sonlarına yetiştirilmeye çalışılıyor.

OPEL ZAFİRACILAR

OPEL ZAFİRACILAR

OPEL ZAFİRACILAR

• Arkadaşlar bu arada Facebookta OPEL ZAFİRA DOSLUK GRUBU oluşturdum ziyaret edip üye olursanız sevinirim. Zafira severler olarak ne kadar toplanabiliyoruz baklaım.

http://www.facebook.com/album.php?aid=172292&id=603627903&saved#!/group.php?gid=124149177610493

Hepinizi bekliyorum..
  • Arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim konuda önerilerinizi bekliyorum. Saygılar.

http://forum.donanimhaber.com/m_39979417/mpage_1/f_/key_//tm.htm#39979417
  • Arkadaşlar 1 aydır zafira ve citroen xsara picasso arasında karar vermeye çalışıyorum.Her iki model de birbirinin alternarifi bi türlü karar veremiyorum..Ayrıca 2005 1.8 elegance manuel şanzumanlı araç bulamıyorum otomatik şanzımanda da çekimser kalıyorum lpg performansı açısından.İST Boğaziçi Opele sordum bu güne kadar 2005 otmtk şanzuman arızasının hiç gelmediğini ama sonraki serilerde kronik küçük arızalarla karşılaşılabildiğini söylediler.acaba bu modelin manuel seçeneği yok mu ?Sizlerin ayrıca tavsiyelerine acilen ve şiddetle ihtiyacım var.Satışı yokmuş piyasası düşükmüş zarar edermişim zerre kadar umrumda değil bu arada bu iki modelden birini 5-6 yıl kullanacağım o kesin.Cevaplarınıza ve yardımlarınıza şimdiden teşekkürler.
  • Picassoyu bilmem ama bende bir yıldır 1.8 comfort 2000 model 185 bin kmde çok memnunum BRC taktırdım. 1000 kg lik çekme karavan takıp çekiyorum. Performansı ve yakıtı gayet iyi.
  • arkadaşlar güncel tutalım sayfayı.
  • selam, bende aracımı satmak üzereyim 1.6 enjoy buldum alınası bir araçmı. Piyasada 8 valf 1.6 motor touran bulsam onu tercih edecektim fakat hep fsi, tsi. Pek sıcak bakmıyorum bu motorlara çünkü alırsam mutlk lpg taktıracam. Tavsiye edermisiniz, kronik sorunları varmıdır?
  • mrb arkadaşlar
    bende birkaç gün içinde 2004 comfort ile aranıza katılacağım kısmet olursa. fakat bu araç hakkında yeterli bilgiye sahip değilim.teknik özellikleri, artıları ve eksileri hakkında bilgi veren olursa sevinirim. bu araçtan kullanan varsa irtibata geçmek isterim. yedek parça fiyatları, bakım maliyetleri nasıldır? teşekkürler...
  • merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım
    aracım 1.8 comfort teknik detaylara baktıgımız zaman 125 bg 1445kg azami yüklü agırlıgı 2000kg benim ruhsatta ise 100kw:136 bg 1340 kg azami yüklü agırlıgı 1750 yazıyor sizce bu sorun neden,kimden kaynaklanıyor?? bilgileriniz için teşekkürler...
  • selam zafira ahalisi,

ne yakar bu araba, lpg li, benzinli olarak ? şehir içi dışı..
  • Selam arkadaşlar,

Corsa C forumunda ve Opel Forumunda yazdım ama burada da paylaşayım sadece burayı takip eden arkadaşlar da faydalansın.

Verildi mi bilmiyorum ama opel'de 2 tane servis kampanyası var.
    1-6 yaş ustu Opellerde bakım 99TL
    2-400 TL üzeri bakıma park sensörü hediye

http://resim.donanimhaber.com/m_43387894/tm.htm

http://resim.donanimhaber.com/m_43399567/tm.htm

iki tane konu açtım daha fazlasına gerek yok diye buraya açmıyorum.

Umarım periyodik bakımı yaklaşan arkadaşlara fayda sağlar.

Kalın sağlıcakla...

• benim araba 2004 model opel zafira.. Zafira 141.000 de.. Ve yeni lpg taktrdim ve bi sorunum var.. Bu sorun ise opel zafira zaten fazla yakit harciyordu ve ben zaten bunn icin lpg taktirdm kii yakit tasarrufu olsn ancak nafile gazi 2. Doldurusum daha araba full depo sadece 100 km yapiyo.. Benzndeykn bile 450 km yi boyluyodu.. Lpg boyle yapmamasi lazim ocagima incir agaci dikcek bu.. Lutfen yardim dedin.. Her 20 km de bir bir isigi sonuyor. Daha yeni taktrdm diye boyle mi yapiyor.. Anlamadim.. Performans ayni benzingi gibi ama su gibi icmeyi birak bardagi yere oylece bosaltiyor bu araba.. Lutfen yardim arkaslar..
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-opel-zafira-genis-aile-ler-icin-37880500/detay
    arkadaşlar ben de zafira almak sitiyorum ancak kaç paraya hangi yılını hangi modelini alacağımı bilmiyorum..limit max 18 500/ 19 000 tl..yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • 19000 tlye temizini alyrsyn 1400 kg oldugundan 1.6lar çekmiyor diye duydum bende 1.8 vardy 3 gün önce sattym gayet memnundum...
  • kaça verdin hocam kaza boya durumu neydi bizede örnek teşkil etmesi acısından?
  • kaza,degişen yoktu bir parça boya vardı iç döşemeler gayet iyi 1.8 comfort düz vites sıralı sistem tüplü tüp işli 20.000 tl ye verdim
  • Arkadaşlar bende 2006 1,6 zafira var opel garanti veriyo diye landrenzo lpg taktırdım iyi görünüyodu hız ve performans yönünden ama 5 gün sonra araba yolda teklemeye başladı taktıdığım yere gittim yerde izmir de ege bölge bayisi yani bizde hata yok dediler servise götür dediler servis bakımınıda bir ay önce yaptırmıştım neyse ara ara arızayı araba on güne yakın kaldı en sonunda motor beyni arızalı dediler bu arada motor üst kapağınıda açtılar taşlamaya gitti falan masraf1000 tl falan eee dedim bu lpg den değilmi ondan ancak yazılı belge veremeyiz dediler lpg yi taktırdığım yere ödeyin dedim masrafımı yan çizdiler bi kısmını ödediler beynin tamirini yaptıralım dediler yenisini almadılar tamirden geldi olmadı tüketici haklarına baş vurdum biz mal alımına karışıyoz hizmet alımına karışmıyoz dediler yani şöyle bi perde aldın tama ama bi perde diktirdin olmuyo velhasıl üç hafta rezil oldum lanet olsun dedim lpg yi sötürdüm paramı geri iade ettiler ne hikmetse arabanın beyni de üç hafta sonra normale döndü sanırım montaş hatasından kısa devre gibi bişey oldu arabamı altı aydır kullanıyorum şu an bi sorun yok. Opel ve Landrenzo tarafından verilen garantilere sakın aldanmayın beni süründürdüler LPG TAKTIRACAKLAR İYİ DÜŞÜNSÜN.

• arkadaşlar 1 hafta önce 16 elegance aldım 1.8 comfort vardı 210.000 kmde oldugundan satmıştım.herkez 1.6 lar çekmez diyordu terettütte kalmıştım 1.8 lpg liydi 1.6 benzinli kıyasladım zaman 1.6 daha atak 1.8in lpgde yaktıgını 1.6 benzinde yakıyor 1.6 nın azami motor gücü(kw)dev./dak:6000 1.8in:5400 tork(nm) 1.6nın dev./dak 3600 1.8in 3400 siz düşünün karar verin
  • iyiymiş vi aracı redline dene bakam atak mı
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.