Şimdi Ara

OPEL ZAFİRACILAR (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
777
Cevap
15
Favori
138.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ankirali

Bu altta stepne yerine takılınca muayeneden geçmiyor diye duydum. Daha doğrusu yüklü halde yerden 20 cm.den az olması halinde onay verilmiyormuş diye duydum. Bu sorunu nasıl çözdünüz?

Stepne nekadar yer kaplıyorsa lpg tankıda okadar yer kaplıyor, ve aracımda yere paralel baktığınızda lpg tankı görünmüyor. Muayenede bir sıkıntı yaşadım, oda istasyondaki görevlilerin hatasından, Tankın üzerindeki numaralar görünmüyor diye 1.de geçmedi. LPG servisinde aracılifte kaldırdık, numara aynen orada, görmek için cambaz olmayada gerek yok. aynı gün tekrar gittim, adamlar baktık burada yoktu diye savunma yaptılar, öle bi sıkıntı oldu haricinde bir sıkıntı olmadı.
  • Arkadaşlar 0 ı pahalı geliyor.Linkteki ilandaki araba ve fiyatı hakkında ne dersiniz?http://www.araba.com/1916826.html veyahttp://www.araba.com/1988171.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samilto -- 23 Temmuz 2009; 14:02:17 >
  • Arkadaşlar zafirada polen filtresi nerede takılı? Kendim değiştirebilir miyim? Fiyatı nedir?
  • Yeni zafira alan alacak olan yok mu hiç?
  • Bence ZAFİRA kullananlar pek bu foruma ilgi göstermemişler. Bu arabanın avantaj ve dezavantajları nelerdir? uzun yol ve kısa yol izlenimleri konfor izlenimleri nedir? pek anlaşılamaış.. ZAFİRA almayı düşünen birisi olarak pek aydınlanmadım açıkçası.
    Teşkekkür ederim kolay gelsin...
  • opelim.net "üye otomobilleri" bölümünde yaklaşık 150 sayfa yazı var. ilgilenenlere duyurulur.
  • Yeni Yılınız Kutlu olsun Zafira Kullanan arkadaşlar.
    Forumu güncel tutalım.
  • 2006 model zafira ne kadar eder?
  • hangi 2006

1.6 benzinliler ucuz gidiyor baya 32-36000 civarında ilanlar var.
    iyileştirme yapılan 1.6 lar ve 1.8 ler fena sayılmaz.

Düzgün çok aşırı km si olmayan 1.9 CDTİ ları ( 120ps ve 150ps otomatik ) 37-40000 civarlarında seyreder.
  • Arkadaşlar Zafira kullanıcıları olarak forumda kaç kişiyiz bileli.
    Klub Zafira listesi yapıyorum

Adınızı Soyadınızı arac model yılı ile yaş ve yaşadığınız şehir bilgilerini yazarsanız listeye eklerim. Bakalım kaç kişiyiz.

Örenk: Erkan ULAŞIR 2004 Zafira 1.6 Comfort Yaş:31 Samsun

Zafiracıları bekliyorum.
  • Bu arada liste ilk mesajda

Yeni isim geldikçe oraya ekleyeceğim
  • konunuzu bir süre rahatsız edeceğim ama bir duyuru yapmak istiyorum:

otomobil genel bölümüne girmeyen kullanıcılar için duyurumu yapmak istiyorum.
    http://forum.donanimhaber.com/m_36922111/mpage_1/fromTicket_/key_//tm.htm
    eğer ki yukarıdaki linke bakarsanız akaryakıt zamlarına karşı yapılan bir protestoyu görürsünüz.
    desteklerinizi esirgemezseniz sevinirim.
  • ne demek rahtsızlık sayın _opeth bütün araç sahipleri için önemli bir sorun.
  • Bide buna bakınız

Merhaba arkadaşlar, ben de ihtiyactan ve otopark sorunundan dolayı satmak durumundayım. ilgilenenlere duyurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: entimem

Arkadaşlar Zafira kullanıcıları olarak forumda kaç kişiyiz bileli.
    Klub Zafira listesi yapıyorum

Adınızı Soyadınızı arac model yılı ile yaş ve yaşadığınız şehir bilgilerini yazarsanız listeye eklerim. Bakalım kaç kişiyiz.

Örenk: Erkan ULAŞIR 2004 Zafira 1.6 Comfort Yaş:31 Samsun

Zafiracıları bekliyorum.

Arkadaşlar forumu güncel tutalım listeye isimlari bekliyorum.
  • merhba arkadaşlar
    opel yeni sedanını ve hatcbackini tanıttı
    yeni zafiradan haberi olan var mı
  • sayfayı güncel tutalım arkadaşlar
  • Zafiradan haberler var mı? Ne zaman çıkıyor?
  • 2011 engeç 2012'de C kasa çıkar diye düşünüyorum.....
  • Yeni zafiranın casus fotoğrafları yayınlanmış arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.