Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.485
Cevap
61
Favori
381.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben 30dk’lık video çektim. Fotoğraf pek işe yaramaz sanırım.
    400-500 civarı bi meblağ ödedim kabloya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Baron

Ben 30dk’lık video çektim. Fotoğraf pek işe yaramaz sanırım.
    400-500 civarı bi meblağ ödedim kabloya
    Ben arabayı aldığımdan beri uzun yolda bu uyarıyı alıyorum, 2-3 dk sonra uyarı gidiyor. Bu kusur bizde mi de değişim maliyetini bizden alıyor. Çağırsın araçlarını değiştirsin. Harbiden Opel bazen abartıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drkrex D kullanıcısına yanıt
    Aynen... problemin taa kendisi. Önce yazılım güncelleştirmesi falan yapalım diyecekler. O da 80tl. Hiç girmeyin o işe. Kablo değişti, sorun kayboldu.
    Benim garanti devam etmiyordu ama. Sizin araç garantideyse belki ödemeyebilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • stormhan S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Auto king den aracı aldım, ilginç şekilde perşembe öğlen teslim ettim, Cuma İş çıkışı aracı aldım. 24 saat gibi kısa bir sürede aracı teslim ettiler.

Açıkçası memnun kaldım, sadece teslim ederken kontrol ettiğimde biraz beyaz leke gördüm, pasta yapıp hemen temizlediler. Teslim sırasında 2 yıl boya garantisi olduğunu söylediler, bir sıkıntı olursa bekleriz dediler. Aracı iç dış yıkayıp öyle teslim ettiler. Resim çektim ama çok net olmadı;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitxen -- 6 Mayıs 2018; 1:0:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitxen

Merhaba,

Auto king den aracı aldım, ilginç şekilde perşembe öğlen teslim ettim, Cuma İş çıkışı aracı aldım. 24 saat gibi kısa bir sürede aracı teslim ettiler.

Açıkçası memnun kaldım, sadece teslim ederken kontrol ettiğimde biraz beyaz leke gördüm, pasta yapıp hemen temizlediler. Teslim sırasında 2 yıl boya garantisi olduğunu söylediler, bir sıkıntı olursa bekleriz dediler. Aracı iç dış yıkayıp öyle teslim ettiler. Resim çektim ama çok net olmadı;
    bu afl hatası bende kısa mesafede vermeye başladı.
    Nedense yağışlı havalarda oluyor.

sıvı teması ile ilgili bir sorun olabilir mi acaba?
  • colornick C kullanıcısına yanıt
    İnternetten almıştım ben, online satışı telefonla kendi sitelerinden yapmıştım
  • Aracı için plastik aksam parlatıcı kullanan var mı?

İnternetten bidonlarda satılan torpido parlatıcısı almayı düşünüyorum.

Sabuncuoglu marka.

Bu veya başka markalarda tecrübesi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatsoylu

Aracı için plastik aksam parlatıcı kullanan var mı?

İnternetten bidonlarda satılan torpido parlatıcısı almayı düşünüyorum.

Sabuncuoglu marka.

Bu veya başka markalarda tecrübesi olan var mı?
    hocam torpidoya birsey diyemem de gogsun ozellikle on camin onune gelen kismina birsey surmeyin, gunes vurdugunda gogsun on cama yansittigi isik gorusu kotu etkiliyor. ben nemli bezle silip kuru bezle ustunden geciyom yeterli oluyo

• Autoking'ler, stop söküp takmalar, torpido parlatıcılar.... İnsignia kullanıyorsunuz beyler, Şahin, Doğan değil. Kaldı ki araba arabadır ucuzu, pahalısı yoktur. Biraz Detailing forumlarını , bu işi yapan insanları takip edin. İnsignia' larımızı resmen çaldık, ne bir daha böyle paralara, araba alabiliriz ne de İnsignia gibi özel bir arabaya sahip oluruz, bu memleket de. İnsignia' nızın kıymetini bilin, saçma sapan insanlara ve üç kuruşluk ürünlere teslim etmeyin bu arabayı, yazık etmeyin, dost acı söyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viper74 -- 10 Mayıs 2018; 10:32:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viper74

Autoking'ler, stop söküp takmalar, torpido parlatıcılar.... İnsignia kullanıyorsunuz beyler, Şahin, Doğan değil. Kaldı ki araba arabadır ucuzu, pahalısı yoktur. Biraz Detailing forumlarını , bu işi yapan insanları takip edin. İnsignia' larımızı resmen çaldık, ne bir daha böyle paralara, araba alabiliriz ne de İnsignia gibi özel bir arabaya sahip oluruz, bu memleket de. İnsignia' nızın kıymetini bilin, saçma sapan insanlara ve üç kuruşluk ürünlere teslim etmeyin bu arabayı, yazık etmeyin, dost acı söyler.
    Hocam sizi yakalamışken o zaman ben sorayım İstanbul içi tavsiye ettiğiniz kaliteli detailing yerleri neler? Çünkü bu işinde çakalı çok, merdiven altı abuk sabuk işlem yapanlarla dolu, Ankarada olsam gideceğim yer direk detailingdukkani olur hem fiyat olarak fena değil hem ne yaptıklarını bilerek ve iyi işçilikle yapıyorlar. İstanbuldaki bir kaç detailing yerini takip ediyorum beğendiğim 1 yer var oda oldukça uzak, bir kaç yer daha takip ediyorum ama onlar hakkında daha net fikir sahibi olamadım, detailingdukkani kıvamında bir yer biliyormusunuz ist da?

• VirtualWorld V kullanıcısına yanıt
    Detailworks ( Üsküdar ), Heroic Detailing ( Kartal ), Tokyogaraj ( Ümraniye ) , İstanbul' da önerebileceğim yerler. Instagram'da yaptıkları işleri görebilirsiniz. Ankara zaten, Vintage Premium Detailing ve DBY Detailing ile başı çekiyor. Bu insanların hepsine, fikir sorabilir, uygulamalarını yerinde görebilir, YouTube ve Instagram'dan takip ve paylaşım yapabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viper74

Detailworks ( Üsküdar ), Heroic Detailing ( Kartal ), Tokyogaraj ( Ümraniye ) , İstanbul' da önerebileceğim yerler. Instagram'da yaptıkları işleri görebilirsiniz. Ankara zaten, Vintage Premium Detailing ve DBY Detailing ile başı çekiyor. Bu insanların hepsine, fikir sorabilir, uygulamalarını yerinde görebilir, YouTube ve Instagram'dan takip ve paylaşım yapabilirsiniz.
    Teşekkürler bende bunlardan bir kaçını takip ediyorum , bir tane avrupa yakası bulamadım ama hala :)
  • Garanti bitti. Komşum motor ustası. Hava, yağ, polen filtresi değişti (bosch marka). Filtreler 100 tl. Mobil 1 0-40 dpf dexos2 yağ koyduk, yeşil ambaljlı olandan. 1 lt lik bulamadığımızdan 2 adet 4 lt lik aldık (230 tl ikisi). Yakıt filtresinin değişmesini gereksiz gördü (ek bilgi travego otobüslerin 120 bin km de yakıt filtresi değiştirdiğini söyledi :)). 50 tl de ustaya verdim. Bu haliyle 380 tl tuttu. Çıkan polen filtresi gm mann idi. Taktığımız madenin china. Sanayide özel servis orj filtreler ile yağ dahil (gm) 600 tl istedi. Bakalım nasıl bi geri dönüş alacağız ürünlerden :)

• quote:

Orijinalden alıntı: VirtualWorld

Teşekkürler bende bunlardan bir kaçını takip ediyorum , bir tane avrupa yakası bulamadım ama hala :)

Alıntıları Göster
    Ben edirneden taa Ümraniye deki tokyogarage a gittim. Arkadaşın verdiği isimlerin hepsi iyidir. Hepsini takip ediyorum. Zaten başı çeken firmalar bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

Ben edirneden taa Ümraniye deki tokyogarage a gittim. Arkadaşın verdiği isimlerin hepsi iyidir. Hepsini takip ediyorum. Zaten başı çeken firmalar bunlar.

Alıntıları Göster
    Şimdi TokyoGarage a baktım. Bir tane insignia 2016 sport model var. jantlarda oluşan çizikleri gidermişler. Oldukça başarılı görünüyor
  • 45 bin bakıma girdim 1267 tl tuttu bursa opel 2017 insignia sport dizel
  • quote:

Selamlar,

bende aracımı ilk defa mini onarım kapsamında tampondaki küçük çizikler için AuroKing'e teslim ettim bugun. Özellile boya konusunda hassas oldugumu, 1-1 aynısı olacağından emin olmak istedim. Bakalım Cuamrtesi günü aracaımı alacağım. detayları buradan paylaşırım.

AFL far arızası içinde önümüzdeki hafat opel servise uğrayacağmı ama o konuda çok umudum yok çünkü kısa mesafede herhangi bir arıza vermiyor
    Bu gün bende AFL far hatası aldım .Siz servise gidebildiniz mi ? nasıl bir işlem oldu ?
  • quote:

Şimdi TokyoGarage a baktım. Bir tane insignia 2016 sport model var. jantlarda oluşan çizikleri gidermişler. Oldukça başarılı görünüyor

Alıntıları Göster
    O benim araç işte 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: King-Yoney

45 bin bakıma girdim 1267 tl tuttu bursa opel 2017 insignia sport dizel
    Bakımda neler mevcut?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

O benim araç işte 😁

Alıntıları Göster
    Hocam o zaman sizi bulmuşken soralım, jantlarda ciddi derin çizikler varmıydı onlarıda giderebiliyorlar mı ? ben de resimleri gördüm sizin aracın ama tüm jantlar yoktu sanırım.Seramiğinden memnunmusunuz ne kadar süre geçti yaptıralı siz bilmiyorum ama bir kaç ay sonra seramikten eser kalmıyor genelde sizin yaptırdığınız yerde durum nedir?
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.